Být ženou je těžší!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2009 23:45 - Ivana, 25

Mám problém, přijde mi, že být mužem je pohodlnější a snažší! Myslím si, že ženy mají vše složitější a těžší..

Muži mají méně problému když žádají o práci, nosí pohodlnější oblečení...nikdy nezažijí problémy s menstruací, těhotenstvím, porodem, menopauzou...či stresy s nechtěným těhotenstvím a problémem antikoncepce...navíc jsou obtíže které mají také jen ženy...př. rakovina prsu, vaginální potíže apod.

Dále pak jsou ženy brány jako ty, co musí/či by měli doma prát, žehlit, vařit a uklízet ... a chlap to bere jako samozřejmost a vůbec neoceňuje!

Vidí to někdo stejně jako já? Nebo mám prostě nějaký problém?...
A nebo najde se něco, pro co je výhoda býti ženou???

Zajímají mne Vaše názory!

reagovat 26.3.2009 20:03 - p

dát život svému potomstvu je málo ? a vychovat z nich slušné lidi je málo ? nemoci mají i muži např . prostatu . taky pracují mají těžší práci aj .--jen se zamyslet.

reagovat 26.3.2009 20:11 -

nech se teda předělat,dneska žádnej velkej problém.

reagovat 26.3.2009 20:16 - žena

Nevím, jestli je to těžší. Podle mě je to lepší.;-)

Prát, žehlit, vařit, uklízet? - nepřeháněj, mluvíš jak před padesáti lety.:-) Pere pračka, žehlit se dá minimálně, lidi dnes moc nevaří (bohužel a někdo ani když má malé děti). Všechny činnosti se dají rozdělit - jak si to zařídíš (koho si pořídíš), tak to budeš mít.

Díky antikoncepci (ne že by měla jen přednosti) si můžeš volit partnery a plánovat děti, jak sama chceš. Do jejího příchodu ovlivňovaly ženy početí dost těžko.

Musíš na to koukat z druhé strany. Zase tě nepotká rakovina varlat a potíže s prostatou.:-)

reagovat 26.3.2009 20:49 - Karel

Občas mám pocit, že těžší to má muž ( jak který, stejně jako žena). U nás doma to je tak, že muž je ten poslední, který to musí zařídit, když si žena neví rady.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2014 09:28 - zamyšlení

ženské tělo má více výhod, nežli mužské. Nakonec i déle vydrží naživu..

reagovat 29.9.2014 09:42 - Leoš

ženské tělo má více...

Když se muž šetří a stará se o sebe, vydrží dlouho.

reagovat 29.9.2014 11:31 - muži vs ženy

Když se muž šetří a...

ano, ale ženy mají lepší genetické předpoklady.

reagovat 29.9.2014 11:56 - gin

Mám problém, přijde mi,...

Ivana napsala úvodní příspěvek někdy před 5 lety. Jenže kde ty loňský sněhy jsou. Kór když je chlap materiálně závislej na takovejch Xantipách jako je například Jolana z vlákna kastrace a nedovede se od nich odpoutat a radši odejít jenom s igelitkou. V lepším případě skončí jako vopižlanec, v horším jako individum, který už mužem není. Pak to bude jenom on, kdo býgluje a dělá podobný domácí práce.

reagovat 29.9.2014 14:01 - Adolf

Muži se dožívají také vysokého věku, znám jich dost kolem osmdesátky t dříve a ženy byly také udřené. Každý máme svoje poslání myslím tím ženy i muže. Některé ženy říkají, že muž se má lépe a někteří muži tvrdí zase opak. Na vsi je to jinak musíte se více starat o děti, rodinu, manželku či manžela a samozřejmě o staré rodiče i příbuzné. Každý má svůj názor. Nést svůj kříž a nic jiného nám nezbývá. Avšak život je krásný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *