Být v něčem úspěšná...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2009 09:31 - Hanka

Ráda bych v životě něco dokázala, jenže nevím, kterým směrem se orientovat. V čem jste úspěšní vy a jaká byla vaše cesta, proč jste se pro ni rozhodli? Prosím jen vážně...

reagovat 30.7.2009 12:59 - katka

kolik ti je? co děláš za práci? jaké máš vzdělání? jak chceš být úspěšná- jak si to představuješ a co pro tebe ten pojem znamená? rozve´d to.. Někdo je úspěšný tím, že pomáhá druhým, nebo je slavný, nebo vydělává hodně peněz, nebo se mu jen daří v práci, která ho naplňuje, případně považuje za úspěch vychovat dobře své děti..Já třeba si nějak výrazně úspěšná nepřipadám, ale jsem spokojená. Studuju na VŠ, udělala jsem titul bakalář, mám práci na malý úvazek, zato jistou (minimálně na další půlrok, což je v době ekonomické krize super), mám fajn rodiče (skřípe to všude), konečně přítele, se kterým snad nějakou dobu zůstanu. Okruh kamarádů (nebo se dá říct i přátel), na některé z nich je spoleh, s některými chodím spíš pařit..Člověk na sobě musí pořád makat, aby byl úspěšný, někdo víc, někdo, kdo je pohodlnější jako já, tak míň. Jsem líná chodit na intenzivní jazykové kurzy, zatím jsem se nedokopala udělat si certifikát. zato konečně mám domluvenou autoškolu a taky za dva roky snad budu inženýr. A pak.. Za úspěch budu považovat, když si najdu dobrou práci, která mě bude bavit, za kterou budu dostávat tolik, abych utáhla bydlení, nemusela počítat peníze, mohla jezdit na dobrý dovolený a ještě mi něco zbylo. Současně bych ráda zůstala s přítelem a měla nějaké zázemí. Pokud se to tak povede, budu si moct říct, že jsem úspěšná.

reagovat 30.7.2009 13:20 - Marcela

Něco dokázala?Uznání,respekt,kariéru?Získat svobodu volby-to je mít čas a peníze v rovnováze?Znám projekt, který toto nabízí.

My s manželem jsme na cestě k úspěchu a pomáháme k úspěchu lidem,kteří také něco hledali,víme ,že je to nejlepší rozhodnutí v našem životě.Budujeme mezinárodní spotřebitelské sítě.Proč jsme se rozhodli? Oslovili nás lidé z Austrálie,kteří dostali na nás kontakt od lidí,kteří věděli,že jsme podnikaví a ambiciozní.Pozvali nás na BBS,-byznysový seminář ,abychom se seznámili o čem to je a jestli je to pro nás.To rozhodlo,že jsme se přidali k perfektnímu týmu lidí,kteří již něco dokázali a byli ochotni nám pomoci a pomáhají stále.Nyní máte možnost navštívit BBS 2.7.09 13-17hod. v Praze. Vstupenka 340,- 100%záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti.Jen vážně! amlim"seznam.cz

reagovat 30.7.2009 13:39 - Hanka

Katko, je mi ke 30, bezdětná, dlouhodobý vztah, mám VŠ, pracuji v médiích na vedoucí pozici, jenže nějak cítím, že chci něco víc, jen nevím, jak na to. Vrhnout se dnes do podnikání a opustit jakž takž jistotu, chce odvahu... Rodinný život celkem o.k., jak píšeš, všude je něco. Možná mám vše, co stačí ke spokojenému životu, ale nějak cítím, že bych chtěla něco vybudovat, dokázat, ale nevím, jak to popsat. Prostě ještě nějaká seberealizace, tak hledám inspiraci v jaké oblasti.... samozřejmě to souvisí i s financemi, to, co mám teď je fajn a nestěžuji si, ale ráda bych zabezpečila rodiče a taky pomohla sestře, která je na tom finančně nic moc...

reagovat 30.7.2009 13:58 - Pani Marcelu

radsi ignorujte, to jsou ti americky se umsevavi lidicky, kteri pod pojmem Byznysovy seminar nabizeji prodej ruznych produktu letadloveo typu. Uspesny tam znamena byt nalakat pod sebe dost duverivcu, kteri si od vas tyhle zbytecnosti nakoupi a vy uz nejste na uplnem spodku potravniho retezce,,,,

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2009 22:28 - Pepa

Být úspěšný,není nic špatného.Fakt ale je, že věkem člověk přichází na to ,že všechno je ještě o něčem jiném,než jen o kariéře.Jsem rád, že se mi tohle podařilo zavčas pochopit a nějak rozumně to zkloubit tak,aby to bylo taky o životě..

reagovat 3.8.2009 22:28 - Pepa

Být úspěšný,není nic špatného.Fakt ale je, že věkem člověk přichází na to ,že všechno je ještě o něčem jiném,než jen o kariéře.Jsem rád, že se mi tohle podařilo zavčas pochopit a nějak rozumně to zkloubit tak,aby to bylo taky o životě..

reagovat 3.12.2010 13:44 - antiamlim

No Marcelo moc věrohodně to...

xanadu, to nic, nerozčilujte se. Amlim je jak zimnice a to i na diskusích, které s jejími produkty ale vůbec nesouvisí. Na tom má založen svůj byznys. Nutit nutit a nutit. Je trapná a co někam chodím, už jsem dostala pár soukromých zpráv, ať jí ignoruji, že se je všem rozumným leda pro smích.

reagovat 16.2.2011 21:09 - Zdeňka

No, jo, Amway, byla jsem na jednom shromáždění, je to jenom o tom, jak si představuješ, že budeš úspěšná, předvádí ti lidi, kteří jsou prý úspěšní, ale ve skutečnosti je určitě většina, která úspěšná není a díky bohu jsem se vyhnula tomu, abych se stala součástí tohoto kolotoče a myslím, že jsem udělala dobře.

Je to pravda, úspěšná můžeš být různými způsoby, já chci v budoucnu dělat práci, co mě bude bavit a zároveň pomáhat lidem, co to potřebují a nemusí to být jenom penězi.

reagovat 16.2.2011 21:12 - Nina

Jakýkoliv uspěch v životě je zároveň vykoupen něčím jiným. 100 procentní spokojenost neexistuje. Ať jde o kariéru, vztahy, majetek cokoliv.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *