být jen milenka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2003 15:35 - xyzzzyx

Dobrý den všem ženám a dívkám, kterým život přisoudil tolik rozporuplné a mnohdy odsuzované role milenek. Nepodezírejte mě, prosím, ze snahy vytvořit tady diskuzní klub potvor z povolání, které s podlým a prospěchářským úsměvěm na svůdných rtech odvádějí muže od chuděrek milujících přítelkyn či dokonce manželek a nebochých dětiček. Tak tomu rozhodně není. Myslím, že málo která z nás "milenek" je na své postavení hrdá a nepřála by si "povýšit"...jenže život v tomto směru není vždy přející, a tak se většinou časem smíríme alespň s tou "druhou kolejí" a můžeme být ještě rády, pokud je alespoň na prvním nástupišti.

reagovat 20.8.2003 18:51 - coroner

Jelikož žijeme údajně v demokracii, můžeme si svobodně vybrat.
Tento chat se týká dívek, paní a dam, které si už vybraly.
Nechápu, co se tu má ještě řešit...

reagovat 20.8.2003 20:01 - Alena

Nejsem na to nijak hrdá, ale netoužím po žádném povýšení do role manželky. Zcela mi vyhovuje být doma vzornou matkou, kuchařkou, uklízečkou, kamarádkou mému manželovi (po 20 letech manželství snad ani o jiný vztah nejde) a u přítele si užívat vše, co souvisí s bláznivou "zamilovaností". Proč vyvolávat krize v soužití, kde v podstatě vše základní klape. Proč se pokoušet pracně zakládat nové manželství, které po 10 letech bude zcela stejné jako to současné (v lepším případě ...).
A.

reagovat 21.8.2003 09:02 - Pavel

S vyse uvedenym se da souhlasit. Je to velice pragmaticke ale clovek pro to musi vyzrat. Ve dvace/triceti se to tezko chape. To je clovek jeste plny idealu a ocekavani.

Aleno, vi tvuj manzel ze mas "kamarada"?

reagovat 21.8.2003 10:39 - Katka

Souhlasím s Pavlem. Musí být uplně jiné být milenkou ve 20 nebo až v pozdějsím zralejším věku. Mně je 21 let. Jsem řekněme velmi pohledná úspěsná mladá dívka. Působím zřejmě dost samostatně a sebevědomně. Jenže pod tím vším, jsem jen obyčejná citlivá holka, která také touží po partnerském vztahu a citovém zázemí.
Možná se pletu, ale mám pocit, že kulci po stálých partnerkách mého typu zrovna neprahnou. Ovšem jako milenka jsem nejspíš ideální. Jem příliš hrdá, abych remcala a snažila se své milence tlačit k rozhodnutí " Já nebo Ona" , jsem plná energie, kamarádská, jsem pro každou legraci....Ale občas si musím položit otázku, jestli mi to tahle stací. Kladu si ji každé ráno, kdy se po noci milování probouzím sama, protože můj milenec se ještě před svítáním vrátil domů ke své přítelkyni. ONA sice není ani tak přitažlivá, chytrá a vtipná, ale má JEHO. A já si říkám, k čemu je mi všechno to pozlátko, které v dívkách, jako je snad právě i ONA, může vyvoláta tichou zavist...Je mi 21 a to, že jsem "jen milenkou" považuji za svou slabost a prohru....snad se mi také podaří vybudovat si vlastní vztah a nebudu už muset špinit své svědomí tím, že si pro sebe občas uškrábnu kousek toho "cizího" stěstíčka...a budu se jen modlit, aby můj přítel nepotkal nejakou takovou, jako jsem teď já...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2015 19:39 - Haha

to ale nemá nic společného...

zase se projevuje kritika na dálku. Bohužel je to tak, když si myslím něco jiného než ten druhý, tak ten druhý je jednoduchý.
Možná to bude naopak, ale co, posluž si když ti tím stoupne tvoje sebevědomí. Mě to neuškodí, tobě pomůže. Co by pro tebe člověk rád neudělal!

reagovat 7.3.2015 19:45 - Tvůj problém

je ty.
Tak se nad sebou zamysli.
Jestli já jsem něco pobrala nebo nepobrala není tvoje starost bohudík.
Já neznám tebe a neodsuzují tě protože nevím proč tak prosím neodsuzuj člověka když ho neznáš. Jasné?

reagovat 7.3.2015 19:52 - Já vím, dá se to poznat

že ještě nejsi v šesté - to až po prázdninách co?

reagovat 7.3.2015 19:58 - Daniela

Možná že jsi příspěvek který je opravdu vtipný, podlé mého, nepochopil. Máš právo na názor. Já mám dojem že je tady málo legrace a hodně urážek mezi lidmi kteří se vůbec neznají. Asi ti budu připadat možná také dětinská a hloupá, ale mně se příspěvek líbil, byla to tak trochu nadsázka, což každý asi také nemusí nebo nemůže pochopit.

reagovat 9.3.2015 10:34 - já to vidím jako

jedenu velkou zoufalou ubohost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *