Být Flegmatikem - výhoda nebo problém ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2009 21:44 - Marek

Ahoj, nedávno jsem zjistil, že patřím k těmto lidem. Zjištuji, že mi je většina nepříjemných věcí i příjemných věcí jedno. Do ničeho nevkládám naděje ani emoce.

Podle charakteristik Flegmatiků jsou to lidé víceméně bezcitní a chladnokrevní, kterým nezáleží v podstatě na ničem. Ani na jejich vlastním životě. POdle všeho se ale naopak s nimi vychází ze všech povahových skupin nejlépe. Také myslíte že patříte do této kategorie ?

reagovat 12.1.2009 22:36 - ml

Tak to já určitě-do všeho se vrhám "po hlavě" a jsem úspěšný.Neber to jako nějakou nemoc,je to obrovské+.Nic Tě nenasere,nikdo Tě nenasere-úředníkům finančním se směješ do ksichtu až je přivedeš k zuřivosti,ale stále jsi klidný.

Nedej bože fakt se naštvat-to je pak horší,ono se něco někdy nastupňuje:-)))

reagovat 13.1.2009 07:29 -

-Lidé o vás říkají, že jste flegmatik. -Mně je to jedno.

reagovat 13.1.2009 10:01 - Karel

To co popisuješ na začátku je spíš ignorant a melancholik. Flegmatik je inteligentní ale rozvážný. Jsem flegmatik ale zjištuji, že je výhodné být inteligentní ignorant schopný akce, když je to výhodné. :-))))))

reagovat 18.4.2009 11:26 - Flegmatička jak Brno

Čau, mám podobný problém..nebo spíš neproblém:)Je hrozně těžké mě něčím naštvat. Už ani nevím kdy jsem naposled byla fakt naštvaná. A když to přeci jenom někdo zkusí, nejsem naštavná ale spíš mi je líto toho dotyčného..mám pocit, že mě nechtěl našvat a jestli jo, tak určitě ne schválně...Tak nevím jestli jsem blázen:-)

A těžko říct zda je to výhoda, když sedím s partou lidí a oni nad něčím lamentují a stěžují si, já mlčím, protože si ani nemám na co stěžovat:)A taky nejsem ta pravá kámoška na svěřování se, když se mi nějaká kámoška chce svěřit, že ji třeba naštval její kluk, já jí nemůžu říct"že je to pěknej vůl"protože to tak necítím, určitě ji nechtěl naštvat schválně...docela vtipný že?:) co s tím? chtěla bych se taky někdy nad něčím rozčilovat, stěžovat si, lamentovat, zuřit, řvát, plakat!!!ale já to prostě nedokážu....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2011 20:15 - Mona

Taky jsem tento povahový typ a nenastve me absolutne nic, krome toho kdyz mě někdo pořád otravuje a nenechá mi chvilku soukromí které prostě k životu potřebuju...

reagovat 24.1.2013 20:04 - John

Ja nejsem flegmatik a mam sam sebe rad...

reagovat 2.2.2013 13:38 - Rosalinda

Taktéž mně někdy naštve,když někdo tvrdí,že flegmatici jsou nejhorší povahově.Co nadělám třeba s úřednicí,ktera se špatně vyspala a pak si na mě vylije vztek...pak já mávnu rukou a řeknu si,chudák paní...

reagovat 3.4.2013 17:21 - Martina

Mám podezření, že současný přítel je flegmatik..a celkem mi to zjištění udělalo radost :)Taky mi přijde, že se flegmatiky dobře vychází, akorát si prostě člověk nesmí tolik brát tu lhostejnost. Závidím Vám to.

reagovat 3.4.2013 17:27 - Nic

se nesmí přehánět.Myslím,že to také není dobrá vlastnost,ale to si vlastně nevyberem,všechno má své pro a proti.Sama bych asi chtěla být víc flegmatická,neřešit každou hloupůstku,ale nad určitými věcmi se povznést.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *