Co byste dělali, kdybyste zůstali sami na světě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2008 16:37 - Jan

sami na světě? Kdybyste se jednoho rána probudili a všichni lidé kromě vás by zmizeli? Co byste udělali jako první věc, co pak a jak dlouho byste na světě vydrželi?

reagovat 10.1.2008 20:39 - Dana

No,pokud se to jednou stane,jako že teda pochybuju,asi si hodim mašli,na dosmrti byt jedina na zemi by byla nuda

reagovat 10.1.2008 20:39 - Michal

Kdyby bylo leto, tak bych se svlikl do naha a sel na prochazku po cely Praze.

reagovat 10.1.2008 20:41 - Sama jako kůl v plotě

Hledala bych, nemůžu přeci vědět, že jsem na světě sama. Stále bych hledala, naděje umírá poslední

reagovat 10.1.2008 20:56 - Jan

Tak dlouho by svět neexistoval, protože je spousta provozů, např. jaderných elektráren, chemiček apod., které by bez kontroly lidí časem bouchly, nebo koroze by zničila kryty a časem by se všechno svinstvo dostalo všude. Asi bych dlouho nežil. Nehledě na jaderné zbraně, které by zůstaly jen tak... Nevím, co bych dělal, možnosti by byly - létat letadly, jezdit auty, ale proč a kam, když není za kým? Robinson Crusoe měl naději, že jednou přijede loď, později měl Pátka, ale bez naděje by to bylo k zešílení.Vážně, předtavte si to se všemi důsledky. Zhasnou časem všechna světla, nebude nikdo vyrábět elektřinu, zajímalo by mě, kdy by co nastalo, chtělo by to nějakého futuristu, technicky zdatného analytika. Také by to mohli literárně, či filmově zpracovat, jako již zmíněného Robinsona.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2015 20:46 - Furt Nachcanej

jel bych na kole do moskvy a podpálil bych kreml, na dotazy proč na kole - asi proto že kolo mám rád ; a proč podpálit kreml - asi proto že kreml nemám rád.
odpověd na dotaz: malý písmena proto že velký nemám rád

reagovat 1.4.2015 20:51 - Honimíra Vejcobolová

Pravda,stejně,pro naší...

vydlabanče jsem starší, ale Fučíkárna neřeknu ani kdyby mě řezali hlavu. pro mne je to výstaviště a zrovna jako letiště je letiště, stejně každý ví to není na Točný,Kbelích ale v Ruzyni,

reagovat 1.4.2015 23:45 - franta plnejpytel

Anonyme diky za rady a promin...

blbá Jarko z paneláku, vyser s voko, kup si strychnin a sežer ho plnej pytel. zdraví tě kačer z prahy, vemeno neandrtálský

reagovat 1.4.2015 23:47 - zzz

jel bych na kole do moskvy a...

Tebe nemám rád... Co s tím?

reagovat 1.4.2015 23:57 - od karlových varů Jan

no .... mě by asi dost...

lidský pohlazení by mě určitě chybělo asi bych ho nahradil opicí, první bych jel do ZOO a vybral si tu nejhezčí opici a kozu, ale asi bych se na to řádně upravil lihovými nápoji. Co bych určitě neřešil je papír na prdel, za prvé ho je všude dost a já bych stejně používal hadry,záclony, uřední lejstra. Vlastně ani bych moc nekadil, protože bych do sebe lil alkohol. Stejně by nebyla na světě žádná osoba , který by můj zadek smrděl. Vzhůru do ZOO!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *