Bylo to znásilnění?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2010 18:54 - Jana

Chtěla bych se svěřit, co se mi stalo, ale nevím, zda to někdo pochopí. Na konci dubna, při oslavě čarodějnic jsem byla se svou nejlepší kamarádkou na chatě, kde bylo i spoustu jiných známých i neznámých lidí. Dost se tam pilo, peklo maso, tancovalo...ale já jsem vydržela jen do deseti, měla jsem celý den migrénu, tak jsem ani moc nepila. Omluvila se a šla si lehnout. Asi hodinu nebo půl na to (nevím přesně) mě probudil příchod muže, kterého jsem znala jen od vidění, ale potkávám ho poměrně často. Přišel za mnou a zamknul, potom se začal chovat agresivně. Neměla jsem šanci. Vyhrožoval mi a bil mě. Potom, když se do mě dostal, nebyl mi ten akt úplně nepříjemný. Cítila jsem na jednu stranu i vzrušení. A nevím, jak to chápat a zda mi tu někdo bude rozumět. Samozřejmě mě neměl bít, to mu neodpustím ale ten "sex" mi nebyl úplně nepříjemný. Je to normální? Mám to tedy brát jako znásilnění? A jak se k němu mám chovat, když ho potkám? Raději bych ho nepotkala, mám z něj strach, ale nevím, jak se chovat. má tu někdo podobnou zkušenost? Vůbec nevím jak to brát, jestli jako normální sex nebo ne. Ženám se to přeci vůbec nelíbí, ale jsou tam ty body (ve vagíně) a třeba je to samovolné. Opravdu nevím.

reagovat 11.5.2010 08:07 - Bětka

Velmi vtipné!
To dozajista znásilnění nebylo, ke znásilnění Jano dochází jen tehdy, když se před aktem mazlí a křičíš ANO ANO.
To ho potom můžeš udat na policejní stanici.

reagovat 11.5.2010 08:11 - Jarda

Chtěla bych se svěřit, co...

Pořádně mu to oslaď. Dávno si ho měla udat

reagovat 11.5.2010 08:24 - lucka

Stalo se mi něco podobného, na večírku mě obtěžoval jeden chlápek, nebylo mi to příjemné.Pak jsem jela spát ke kolegyni a on tam byl také, říkala jsem mu, aby mě nechal, ale nebylo to nic platné.V jednu chvíli mi došly síly a já ho nechala.Při následném sexu s ním jsem měla orgasmus a dodnes nevím jak se k tomu postavit...

reagovat 11.5.2010 10:12 - p.jojo

No vim ze je to sporne ale obema bych doporucil to hodit za hlavu.
Jano de fakto te znasilnil ale vzlastnim zpusobem, ale asi nasel neco o cem si nevedela mas sklon k BDSM technikam.
Nema smysl se k nemu vracet netraumatizoval te a asi bys nemela sanci to dokazat.
Lucko tys nebyla znasilnena ty proste neumis rikat ne to je cele a taky bych to nejak neresil, takovych "epizod" resilo hodne zen mavnutim ruky.
Ale nedelejte si o me mylny dojem ke znasilneni mam hodne radikalni stanovisko mozna daleko krutejsi nez vy...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2014 21:06 - Pavel

Jo, máš pravdu.


Sou...

A já si myslel, jaká u nás na základce nebyla šikana, když dotyčnému parta opičáků spláchla hlavu v záchodu nebo ho vyválely v těch žlábkách co se do nich močí. Vyhonit někoho to už je celkem síla.

reagovat 15.10.2014 05:42 -

Jo, máš pravdu.


Sou...

Jsem přesně tohle taky četla, ale moc tomu nevěřím, přijde mi to už hodně přehnaný a přitažený za vlasy. S některýma poberťákama ta puberta mlátí ode zdi ke zdi, ale tohle mi přijde už jako extrém. Já dobře vim, jak si někteří poberťáci dokážou vymýšlet.

reagovat 25.4.2015 13:01 - Venca

Každopádně, pokud si holka vymyslí, že ji kluk znásilnil, tak by ji měli automaticky zavřít. A ne že když to kluk nechá plavat, tak ji nezavřou.

Když člověk poveze autem vlastní matku a svojí vinou se vybourá, tak v případě, že se matce něco stane, také bude automaticky zahájeno trestní stíhání za ublížení na zdraví a to bez ohledu na to, že matka na syna trestní oznámení nepodala.

A žádná ženská věznice Světlá nad Sázavou, Velké Přílepy nebo Praha-Řepy.

Pěkně na 10 let do nejtvrdšího kriminálu mezi chlapy, kteří jsou skuteční násilníci a sedí za znásilnění. Ti by se na té holce střídali a od rána do večera s ní brutálně dělali to, co tu holku brutálně bavilo si na policii vymýšlet.

A samozřejmě bez možnosti prodloužení trestu za to, že ji budou znásilňovat.


Heterosexuální chlapi, kteří ve vězení holku většinou nevidí ani z dálky, rádi zasunou penis také do vaginy a ne pouze do pusy a do konečníku jiných heterosexuálních chlapů.

reagovat 25.4.2015 13:25 - Jakub

Já jsem ten pravej.

reagovat 21.4.2016 00:54 - ???

Jak k tomu muže vyprovokovat??

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *