Byli jste někdy na záchytce?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.3.2006 18:46 - Zoufalec

Zajímaly by mě zkušenosti lidí, kteří se někdy ocitli na záchytce, jak s nimi bylo zacházeno. Já jsem se tam nedobrovolně dostala před pěti a půl lety a mám z toho dodnes trauma a noční můry. Chtěla jsem utéct, a tak mě zmlátili a přikurtovali. Odvázali mě jen proto, že jsem strašně vřískala. Měla jsem rozbitý ret a byla samá modřina a odřenina. Co si ti zřízenci všechno mohou dovolit, jsou nějaké hranice? Taky mě dali podepsat nějaký papír, který jsem si ale nesměla přečíst...

reagovat 30.5.2006 21:45 - norek

cau zoufalce.taky jsem se tam ocitl.je to 10 let.me nastesti nezmlatili,ale zato okradli a nejonom me,to uz jsem slysel od vice lidi.holt,maji tam dobrej kseft a kdyz u sebe nic nemas,tak te za trest aspon zmlati.takova zkusenost je lepsi nez antabus.nic si z toho nedelej,deji se horsi veci na svete.mej se pekne a priste radsi nealko

reagovat 31.5.2006 11:35 - Zoufalec

S tím okrádáním to jsem slyšela od víc lidí, problém je asi v tom, že ti nikdo nedokáže, jestlis ty peníze aj. cenné věci neztratil předtím jinde.

A nejvíc mě zaráží, že tam prý mají služby hlavně pacienti z protialkoholního odd., ti by přece sakra měli mít nějaký soucit, protože sami nejsou bez viny!

Jo, a já potom chlastala ještě víc, protože jsem se nemohla vzpamatovat z té potupy, co se mi stala...

reagovat 31.5.2006 12:00 - Katka

Ahoj, já tam byla jednou, zcela dobrovolně a v dobré náladičce. V tom opojení mi to připadalo jako dobrá sranda. Dívali se na mě sice s despektem, nicméně vcelku slušně. Na pokoji se mnou byla paní, která na tom byla opravdu zle, tak jsem ji utěšovala. Ráno jsem šla domů, ale už mi to jako sranda teda moc nepřipadalo.

reagovat 31.5.2006 16:20 -

No právě, nedobrovolné "ošetření", které si ještě musíte zaplatit... :-(((

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2018 18:43 - Mládežnice

Nebyl,ale osobně jsem jednu ženu viděl tak opilou, že musela na zýchytce skončit pod lékařským dohledem.
Vypadalo to jako,že spí,nad ní byli dvě kámošky a čuměli jak se válí a není schopna pohybu,když jsem prohlásil,že by ji měli zavolat záchranku,tak se pokusila pohnouta a postavit,ale zas se ji podlomili ruce.

reagovat 29.6.2018 22:46 - Tomáš

nás když nás policajti viděli jak se s kamarádem motáme po silnici tak nás naložili do auta a odvezli až k baráku. takže pohoda

reagovat 29.6.2018 22:54 - Tony

nás když nás policajti...

Před plyšákem za komárů bys dopadl jinak. To jsem byl na záchytce třikrát. Po plyšáku se mi to už nepovedlo.

reagovat 2.8.2018 18:53 - Fairy

Zdravím, také jsem měla zkusenost se zachytkou. I když jsem nadychala hraniční hodnoty, při které jsem nemusela byt zajištěna, ale nechali me tam. Týrali me, mlatili me, lékař mi vrazil facku, ze se mi otočila hlava. Prikurtovali me s prekrizenyma nohama, tak ze jsem v té pozici nemohla myslet na spánek. Mám modřiny podlitiny a bolí me cely člověk. Omezili me na osobní svobodě a ani mi důvody nesdělil. Rano při propuštění ještě do me vrazeli. Hrabali mi ve věcech. Msm obavu, ze mi ukradli údaje z kreditních karet. Nejhorší zkušenost v životě. Ze srdce přeji těm zkurvysynum ať je podka jen to nejhorší.

reagovat 2.8.2018 23:41 - souhlass

Kdybych si nevyslechl, co si prožil před třemi roky na záchytce můj kamarád, neuvěřil bych. Nebyl agresivní během eskorty na záchytku, choval se slušně a ani neměl moc upito aby si nic nepamatoval, jen mu to moc kecalo. Za to si vysloužil plno modřin na nohách, žebrech a pažích. Zmydlili ho tam jak psa. Sráči to jsou a je to všude, v léčebnách, v nemocnici, ve vězení.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *