byla znásilněná

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2008 17:58 - abc

Ahoj,
jsem kluk, je mi 17 a stala se mi hrozná věc. Už asi rok se mi líbí jedna má spolužačka, ale nikdy jsem jí to neřekl, protože jsem velice submisivní typ. Ani nikdy předtím jsem s žádnou holkou nechodil. Jednou jsem odcházel ze školy a dole na chodbě byla ona spolužačka a plakala. Sebral všechnu svoji odvahu a zeptal se, co se děje. Po delší době mi řekla, že jí den předtím znásilnili dva asi čtyřicetiletí chlapi. Prostě se na ni střídali a měla velké štěstí, že ji nezabili. Řekla to jenom mě, nevim proč, ale jsem rád, později jsem ji přesvědčil,ať to řekne i rodičům a na policii. Jenže to pokračovalo. Ona otěhotněla a šla na potrat a je na tom čím dál hůř.Jsem co nejvíc s ní,pak mi řekla, že mě má ráda, já jí řek, že jí mám taky rád a tak nějak spolu vlastně chodíme, ale je na tom pořád hůř. Co mám dělat???

reagovat 11.3.2008 17:55 - HM

NO JESTLI TO NENI blbost tak ti proste veri.jiste ma v tobe oporu.co bys po ni chtel?jak je na tom hur-co to znamena?pomahej ji.bud s ni.hlad ji.mlcte spolu.ptej se ji co potrebuje a co chce a co ne?

reagovat 11.3.2008 17:56 - AS

Ahoj abc.Možná by bylo nejlépe,kdybys se poradil s fundovaným psychologem.Je vidět,že máš přístup k internrtu,tak si třeba najdi "Bílý kruh bezpečí".Je to organizace,která pomáhá obětem znásilnění vypořádat se s následky.Jí to prozatím říkat nemusíš.Tam ti určitě poradí a vymyslí další kroky,které budou potřeba.Byl bych rád,abys to udělal a držím ti palce.Jsi správný kluk.A dej vědět,jak to dopadlo.To mi skoro slib,ano?

reagovat 12.3.2008 11:44 - Edita

Také bych řekla, že by to chtělo dobrého psychologa. Je skvělé, že má tebe jako oporu. Byla bych opatrná, co se týká fyzického kontaktu, zpočátku snad jen držet zaruku, jemně obejmnout... Držím palce.

reagovat 12.3.2008 18:21 - abc

To AS: udělám to, určitě, díky moc za radu.Dám vědět jk vše dopadlo

To Edita: Co se týká fyzického kontaktu, ani by mě nenapadlo se jí nějak netaktně dotýkat nebo proboha něco horšího. Nikdy v životě bych si neodpustil, kdybych ji, byť nechtěně, jakkoliv ublížil.

Ale každopádně díky za podporu!

PS skutečně si nikdo na netu nemůže ověřit, jestli to neni blbost jak naznačuje HM, ale bych rád, kdybyste mi tu opravdu věřili. Stalo se to a blbost to neni!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2014 20:36 - Právo

Po zločinu musí následovat trest.
A znásilnění zločin jednoznačně JE.

reagovat 18.1.2014 20:42 - no

ZA ZNASILNENI BY MEL BYT...

Radime, 1. rozumný komentář od tebe! Tleskám!

reagovat 18.1.2014 22:16 - Karel Lukáš

ZA ZNASILNENI BY MEL BYT...

I já s tebou souhlasím Radime. Takovej chlap co znásilní ženu nebo nezletilou dívku by si opravdu zasloužil pověsit za koule do průvanu.

reagovat 18.1.2014 22:37 - RADIM PONEC

CO JINEHO S NIM JA ZIJU V CIZINE A TADY JE TO SAME THERAPIE THERAPIE JDE K SOUDU TAM MOZNA DOSTANE PODMINKU A NEBO NIZKY TREST ODBOUCHA POLOVINU VYLEZE VEN A NEJPOZDEJI ZA DVA ROKY TO UDELA ZAS TO SAME PEDOFIL A NEBO HAJZL CO SI DOVOLI NA SENIORY NEZLOBTE SE NA MNE ALE TAKOVY CLOVEK NA THERAPII NEZABIRA JEDINE PLAN B MOMENTALNE JSEM PREDVOLAN JAKO SVEDEK PROTOZE TU PRED ROKEM JEDEN HAJZL PREPADL MALEHO DEDU JE NAROZEN 16 1 1924 PRED DVEMA DNI MU BYLO DEVADESAT A PTAM SE SAM SEBE JE TO NORMALNI?

reagovat 18.1.2014 22:45 - RADIM PONEC

Radime, 1. rozumný...

BYL JSEM OPRAVDU TAK HROZNY?NEKDY REAGUJI DOST TVRDE KDYZ ME NEKDO NAPADNE ALE JINAK JSEM PRY HODNY MEDVED

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *