Byla jsem nevěrná

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.7.2006 17:19 - Vanessa

Ahojky. Vždycky jsem odsuzovala nevěru!!! Před 2roky jsem se zamilovala do mého známého,který je i známým mého přítele.Po dvou letech, kdy jsme se sobě snažili vyhýbat, protože mezi námi bylo "dusno", že by se dalo krájet,to teď po jedné kalbě skončilo v posteli. On se mi od té doby neozval, nebere telefon, neodepisuje na SMS... Přítel nic neví... a já jsem na dně. Nevím co dělat, nevím co teď, jak se s tím vyrovnat, zda chci být s tím a nebo s tím... jsem na dně. Na jednu stranu chci přítele, ale máme dost problémů už dlouho a tak jsem si myslela, že tímto to nějak vyřeším, ale začínám mít pocit, že mě ON jen využil k sexu... ale ty 2roky asi hrál dobře... Nebo já nevím proč se teď odmlčel. Co si o tom myslíte? Díky

reagovat 9.7.2006 22:30 - Honza

Spíš bych řekl že má výčitky kvůli svému příteli.

reagovat 9.7.2006 23:12 - Petra

Podle toho, že se zapírá,bych řekla že nemá zájem.Alkohol zřejmě sehrál svou roli,jinak by se stebou nevyspal,nedělej si iluze.

reagovat 10.7.2006 02:13 - Sabinka

Pokud chces toho, co jsi se s nim vyspala, tak si za tim jdi a dostan ho. A na pritele zapomen. Ten dotycnej ale muze mit strach, vycitky kvuli tvymu priteli, ale nemysli si holka zlata, ze te bude nejak zvlast respektovat. Muze se bat, ze to stejny se muze za cas stat i jemu, ze mu zahnes s nekym jinym. Ono to bude asi trochu komplikovany. Chlapovi tezko vysvetlis, ze jsi zahla, protoze jsi se do nej zamilovala. Tezko se tomu da uverit.

reagovat 15.7.2006 08:51 - Jouda

Většina chlapů si udělá ráda zářez na pažbě.Je skvělé, když pak sbalí holku,která je do něj zamilovaná a zobe mu z ruky.Pak jí stačí občas nakukat, že ta jeho je fajn, ale není to ta pravá, a že ona dotyčná (Vanessa) je úplně jiná, že je mu s ní dobře, že je úplně jiná,že jí má rád. A hned je píchačka.Je to snadné,řada chlapů to tak dělá (hlavně ženatí). Vanesso, ten tvůj kámoš má další zářez, je vnitřně spokojený. Je blbý jak poleno, že opíchal holku svého kámoše. To se nedělá. Je to fatální chyba, on to pochopil. No, svedlas ho zřejmě ty. Určitě v tom máš větší podíl. Zapamatuj si, není horšího hříchu pro chlapa než šukat holku svého dobrého kámoše. Za to žádná baba nestojí.Jinak píchačka s tebou ho určitě ty 2roky lákala,ale to se chlapům v hlavě honí kolikrát několik bab najednou.Byla příležitost,kterou si správně odepíral,tak si užil.Asi ho to nějak nadstandartně neuchvátilo,tak to nechce dál komplikovat. Jouda

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2017 22:51 - Hulík Lízavý

Ahojky. Vždycky jsem...

Motyka a kunda to člověka zmundá, byl jsem nevěrný v práci, na dovolené, dokonce na svatbě s nevěstou, prostě když se daří tak jde cokoliv, ted už mám sfouklou svíčku, mohu jen tiše vzpomínat.

reagovat 12.3.2017 17:10 - Roman

30.7.2013 13:48 -...

Podle webu " Rovnoprávnost.cz " je třetina dětí kukaččí .

reagovat 12.3.2017 17:18 - rozchechtaná

Podle webu "...

A ty jseš zářnej příklad.:D

reagovat 12.3.2017 17:21 - Waltr

A ty jseš zářnej...

Nechechtej se pořád, dělá to vrásky!

reagovat 12.3.2017 17:26 - 12.3.

Podle webu "...

V tom je ta rovnoprávnost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *