Bušení srdce

Archiv příspěvků

reagovat 23.3.2011 16:34 - Jana

Dobrý den, už podruhé v tomto týdnu mi zrychleně buší srdce, trvá to tak 30min-1hod.Zároveň mi ale taky stěžknou nohy a ruce nemohu ani zvednout.Je to nepříjemné,poruchu štít. žlázy nemám.Poradí někdo, čím to je??

reagovat 24.3.2011 07:31 - Iva

Radku, a nemáte vysoký tlak? Že se vám srdce rozbuší po kávě nebo alkoholu? Ale zase ty boleti ledvin...a nejsou to bolesti od páteře?
Já beru na arytmii dříve Atenolol, teď Isoptin, a myslím, že to zabírá dobře. Občas se takové to jiné zabouchnutí objeví, ale jen to jen chvilka, pomůže zakašlat. Jo, a stres k tomu určitě napomáhá, to je jasný.

reagovat 20.4.2011 08:07 - Lucie

Dobrý den, poslední půlrok mám v noci problém s bušením srdce. Když mě v noci probudí jakékoliv šramocení, hned si myslím že se něco stalo (např. dětem)
a hned mi srdce buší,že by vyletělo a já jsem z toho úplně zděšená. Zpravidla je to jen v noci.
Poradíte mi prosím? Děkuji Lucie

Bio Konopný protein

reagovat 10.6.2011 18:14 - Andrea

Dobrý den, poslední půlrok...

Ahoj,
mám taky problém s bušením srdce a teď mi zjistili hyperventilační tetanii.Mám více příznaků, ktere signalizuji tetanii,ale největší je to bušeni.Pulz mám v klidu tak 130 -140 a nedá se to zastavit.Je to velmi neříjemne což asi víte.Možná Vám to pomůže

reagovat 10.6.2011 18:38 - .

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

reagovat 10.6.2011 23:37 - karelŠtvrtí (591 let)

já mám klíště na zadku, a to mi vadí. Taky se bojím, aby mi neuškodilo. Nevíte - nezpůsobuje klíště taky demenci?

jinak vím , že na tom nejsem dobře, ..vím to

reagovat 3.3.2012 17:28 - cvikar

Dobrý Den.Mám bušení srdce po jídle vždy při prvnim jídle přez noc nejím a kdyz se najím cca v 10 hod dopoledne mam rychlí tep nekdy az 130/min a kdyz me to rozrusi samozrejme to zrychli sem celý bíly v obliceji a je mi na umřeni beru vasocardin 50 rano a vecer 50 a doktori to neresi na EKG holteru sem mel napsano zaver nečetné extrasystoly,TF výrazně kolísá min/tf 36/min v noci max 139/den average 56 cely den sme byl v klidu bez záteže.Jinak sem zjistil ze kdyz jen chodim mam TF cca 95/min a v klidu v leze 48. Po prvním jídle vsak TF i v leze je pres 100/min.Můžete mi prosím pomoci jsem už zoufalý.Děkuji moc

reagovat 3.12.2012 23:14 - nela

zkuste tradiční čínskou medicínu

reagovat 4.12.2012 05:43 - Zdena

Dobrý Den.Mám bušení...

Zkuste se zamerit na zaludek a zazivaci problemy, nektere problemy se zazivanim mohou az imitovat priznaky infarktu. Zkusila bych homeopata nebo naturopata. Pokud mate srdce vysetrene a v poradku, problem bude nekde jinde. Taky problemy s pateri, vyhrezla plotynka, skriply nerv atd., mohou zpusobovat buseni srdce i arytmii. Jeslli ale mate vypozorovane potize po jidle, bude to spis problem timto smerem.

reagovat 4.12.2012 08:16 - H

"skriply nerv atd., mohou zpusobovat buseni srdce i arytmii."
Ano, to přesně mám já léta. Ale už ne bušení,ovšem arytmie je velmi nepříjemná. Téměř vždy mi pomáhá prudce, opakovaně zakašlat-zařvat..
Cvikar, zkus jíst maličké porce a dost často,mělo by to pomoci. Někomu prostě vadí,když se "nacpe". Můj známý je lékař a celý život musí jíst po malých dávkách,pak mu je dobře.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravotní potíže > Bušení srdce

registrace | přihlásit se