Bušení srdce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2006 10:08 - Klára

Nemáte někdo zkušenost s bušením srdce. Mám to už 11 let, ale poslední dobou nějak víc, může to být třeba i stresem? K doktorovi se mě moc nechce.

reagovat 11.1.2006 10:44 - JanaP

Ano může to být ze stresu,také sem měla bušení srdce,a bylo zjištěno
panická porucha.Ale raději se nech prohlédnout,vše není ze stresu.

reagovat 11.1.2006 10:44 - jaroslav

Asi je to stresem. Ale většinou to začne, když je člověk v klidu. Mám to už - no určitě 11 roků - a je to nepříjemné, ale zmizí to samo tak během minuty. Pomůže pomalu a hluboce dýchat - nosem. Myslím, že to nic tragického není. Aspoň doktor mi říkal že mám srdce v pořádku. ..

reagovat 11.1.2006 11:25 - Simona

Ahoj Kláro, já mám bušení srdce asi 5 let.Najednou to začalo samo předtím jsem žádné problémy neměla. Někdy mi srdce silněji přeskočí (bouchne) jindy se rychleji rozběhne (10 vt.)a pak se to zase upraví.Je to dost nepříjemné, čekat zase kdy to přijde znovu.Doktor mě taky ubezpečoval že to nic není, že s tímto přeskakováním se stejně nic nedělá a že se mi to samo do 10 vteřin upraví,když se mi srdce najednou rychleji rozběhne, no že by s tím nic nedělal.Obdivuji tě že to máš 11 let a nebyla jsi s tím u doktora.Stejně by to asi nějaké vyšetření chtělo pro klid duše.Jinak si myslím že 99% všech nemocí je ze stresu i bušení srdce. Mě se to objevilo když jsem chodila do práce a byla jsem dost vystresovaná z práce atd.Chtěla bych se zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s arytmií jak jí zvládat nebo co pomáhá.Někdy mě to přepadne na ulici nebo v obchodu a jsem z toho dost vyplašená.

reagovat 11.1.2006 11:45 - Mirka

Na bušení a akutní pomoc při arytmii jsem vyčetla jednou v MF Dnes radu jedné lékařky - srdcařky:
- prudce zakašlat. Zní to divně, ale vysvětlila to jako masáž, povzbuzení srdce (asi jako stimulátor), tím se prý nakopne normální rytmus.
Od tý doby to tak dělám (asi rok nebo dva) a fakt mi to pomáhá. Čauky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2016 18:38 - Steve

Škoda že se nedozvíme jaký má přístroj ...

reagovat 8.2.2016 20:08 - Patrik

Ahoj Kláro, já mám...

Lidi spytujte svědomi jen tak srdce nebudi i kdys ste v klidu je to problem ve stitne zlaze je to vyvolany hyperfunkci stitne zlazy hormonalni porucha a kdys budete sledovani doktorem tak pak dostanete i leky a hnet se vam to s klidni vite docela to i narusuje psychiku vznikaji pak uzkostne stavy a pod. I ta pan. Porucha

reagovat 8.2.2016 20:11 - Patrik

Lidi spytujte svědomi jen...

*buši teda

reagovat 23.2.2016 20:48 - Xxxx

Právě jsem se vrátila z...

Já jsem. Měsíc po ablaci a také jsem čekala něco jiného prý to chce cas

reagovat 23.2.2016 21:19 - Katka

Já jsem. Měsíc po ablaci a...

Já mám spíš pocit "poskakování" srdíčka. Mám regurgitaci mitrální chlopně, ale tyhle problémy s tím prý nesouvisí. Beru Izoptin. Máte někdo takovou zkušenost? Díky

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *