Bušení srdce - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2008 12:00 - Martina

Bušení srdce je stav, který dokáže pořádně vystrašít. Několik let jsem se trápila tím, že mě v noci probouzelo bušení srdce. Bylo to způsobeno lékem EUTHYROX což je náhrada chybějícího množství hormonu štítné žlázy.

Po dohodě s lékařem jsem zkusila léky na čas vysadit a je po bušení. co bude ale dál to nevím. Jestli existuje jiný lék na podporu funkce ŠŽ to fakt netuším.

reagovat 27.8.2008 15:26 - Marie

Martino, mohu Ti zodpovědně říci, že na trhu je více druhů léků, které jsou náhradou za hormon šž. Mám s tím také svoje zkušenosti, i já jsem si prošla podobnými problémy. Tak Ti radím - ptej se Tvého lékaře zcela otevřeně. Neboj se ho a diskutuj s ním o svých problémech a pocitech při užívání daných léků. Také je důležité aby jsi u sebe vždy měla lístek, kde si napíšeš všechny léky a jejich dávkování, které užíváš. Různé léky totiž mohou mít mezi sebou různé nepředvídatelné interakce! Vždy si dobře přečti příbalovou informaci u každého užívaného léku a tento leták si vždy dobře uschovej, někdy se Ti může hodit i později! A ve Tvém zájmu Ti radím, vždy se snaž brát léků co nejméně druhů a v co nejmenším množství - pamatuj si: "Je to pro Tvé dobro a všeho moc škodí!" Držím Ti pěsti: M

reagovat 27.8.2008 18:52 - Věra

Mnoho let jsem se trápila s nepravidelným tlukotem srdce. Velice často vynechávalo /packalo/ hlavně po nějakém spotovním výkonu a někdy hlavně večer když jsem si lehla do postele tlouklo jako o závod. Hlavně když jsem si lehla na levý bok. Chodila jsem po doktorecha nic mi nezjistili. Nakonec jsem na to jak si pomoci přišla sama. Zjistila jsem totiž, že srdce mně zlobí, když mám v těle přebytek draslíku. Jsem zvláštní člověk, poměrně málo piju, ale za to si dopřávám hodně ovoce a to má poměrně hodně draslíku. Také po sportovním výkonu jsem hodně vody vypotila a hladina draslíku se zvedla a začaly potíže. Teď celou věc řeším tak, že jakmile srdce začne blbnou, vezmu si vodu a pořádně se napiju a za čtvrt hodinky mám pokoj.

reagovat 28.8.2008 08:55 - jiřina

Jsem těžký migrenik 32 let,mám normálně nízký tlak ,ale po určitých lécích ,čípkách,to mi to srdce pěkně začne vyvádět,někdy mám pocit že ho vůbec nemám, jindy že mi z těla vyletí.Bohužel bez léků se neobejdu a zas takový výber není.

reagovat 13.9.2008 22:03 - Thyress

Hmmm... sakra abych volala .....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2016 21:09 - David

měl jsem problémy!!! dva...

Prosim mohu vedet jaky prasky??

reagovat 1.10.2016 22:15 - H

Mně pomohlo na bušení srdce + arytmii nasazení hořčíku a k němu koenzym. Beru to každý den devět měsíců a mám klid. Jednou jsem týden zkusila vynechat, bylo to zpět. Ale každý prodávaný hořčík se mi nevstřebá. Kupuji Magnestrans 375 mg 50 tyčinek granulátu a koenzym Q 10 ten silnější, to je 60mg 1 tableta denně. Tuto radu mi dal jeden muž, který měl jít na operaci a odstranění arytmií. Stále je v pohodě i bez operace. Kdo cvičí, běhá, klidně může hořčíku víc. Tabletový se vstřebává špatně, často vůbec.

reagovat 21.5.2018 05:18 - milan

10let mam problemi z busenim a dodnes nevim proc ...

reagovat 21.5.2018 05:27 - milan

ja mam busenie srdca nie vzdi...

pozor na lexauirin bral jsem ho 6 let a zadna zmnena je to na uklidneni a hlavne moc navikovi....lepsi je adalok je proti buseni a pomaha....mam busni us 10 let ktomu se pridali zavrate a nikdo mi dodnes nerek co se deje.proto rikam naucit se spravne dýchat hodne moc pomaha meditace....preju vsem aby se toho co nejdriv zbavili,,,mnoho stesti vsem....

reagovat 25.8.2018 13:44 - Daniel

Zdravim chci ae zeptat mam chveni u srdce treba kdyz prindu s prace a lehnu tak takove divne chveni u srece mivam aj stred deprese.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *