BULOVKA-NESKUTEČNY

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2009 19:10 - MILAN

DOBRY DEN,,DNE 22.07.2009 V 16.30HOD SEMI STALA DOPRAVNI NEHODA POBLIŽ NEMOCNICE BULOVKA,KDE JSEM BYL POTE HOSPITALIZOVAN,KDYZ ME DOVEZLA SANITKA,TAK ME SESTRA HODILA DO CHODBY KDE JSEM ČEKAL NA OŠETŘENI MIN 40MIN SEME NIKDO ANI NEVŠÍML,PRESTOZE JSEM MEL VAZNOU DOP.NEHODU NA MOTOCYKLU,MEL JSEM VELKE BOLESTI A AŽ PO TE KDY SEM MUSEL RVAT NA LEKARE Z CHODBY JESTLI SE NA ME NEKDO PODIVA TAK SE URACIL DOJID A RICT ODVEZTE HO NA RENTGEN,,JA MEL VELKE BOLESTI NOHY A KREV V MOCI,,MISTO TOHO ABYCH BYL VNITRNE OKAMZITE VYŠETREN TAK JSEM LEZEL NADALE V CHODBE,AZ PO 3HODINACH JSEM SE DOSTAL NA VYŠETŘENI BRICHA,SONNO,,KDE SEME LEKAR ZEPTAL,CO VAM JE??
PO VYŠETRENI BRICHA ME BYLO SDELENO ZEME VLASTNE NIC NENI A ZEME SANITKA MUZE ODVEST DOMU,,KDYZ ME SANITA DOVEZLA DOMU,JA SE DOBELHAL DOMU A DOMA SI SED ASI PO 10MIN ME ROZBOLELA HLAVA A BYLO NA ZVRACENI,ZAVOLAL SEM ZNOVA ZACHRANNOU SLUZBU,ODVEZLI ME ZPET NA BULOVKU,KDYZ SEM TAM DORAZIL DOKTOR NADŠENE PROHLASIL CO TAM ZAS OTRAVUJU??
PAK ME DO RANA DELALI DODATECNE TEPRV VYŠETŘENI CT HLAVY A MOZKU A CELKOVĚ CELEHO TELA,,ALE MIMO NOHY KTERA BYLA VAŽNE ZRANENA,NEPOCHOPITELNY!!!!!!!!!!!!!!
NECHALI ME JEDNU NOC LEZET NA CHODBE V PRUVONU A DRUHY DEN ME BYLO ZDELENO ZE MUZU JID DOMU A DOJID SI K PRAKTICKE LEKAŘCE,TAKZE ME PUSTILY V PATEK DOMU..
JELIKOŽ BYL KURAK DOMA JSEM KOURIL 20CIGARET DENNE ANIŽ BYCH VEDEL ZE MAM VAZNOU NEMOC KTEROU SEM NIKDY NEZNAL,TROMBOZA TAKZE SEM BYL CELI VIKEND DOMA V DOMENI ZE MAM JEN ROZTŘIŠTENE KOLENO,,,,
CO CHCI RICI V MEM ČLANKU???
JEN TO ZE KDYZ SE U NAS DOSTANE NORMALNI CLOVEK K LEKARI JAKO JSOU NA BULOVCE V NEMOCNICI TAK JE TO NESKUTECNY A DIKY NOZE JA MOCH ZEMRIT,TAKOVE JE NASE ZDRAVOTNICTVI,,CLOVEK CELI ZIVOT TO PLATI A JEDNOU NE VLASTNI VINNOU MA URAZ VAZNY A NEMA DOSTAČNY ANI ZDRAVOTNI OŠETŘENI??KDE TO ZIJEM ???
PROŠ SI VLASTNE PLATIME ZDRAVOTNICTVI KDYZ PAK SE NECO STANE A DOKTOR VAM NEPOMUZE A SESTRA JE NEPRIJEMNA???????
ALE TO JE VAZNE ASI JEN V NEMOCNICI BULOVKA,TED SEM POSLEDNI DOBOU NAVŠTIVIL DOST NEMOCNIČNICH ZARIZENI KDE CHOVANI DOKTORU A ZDRAV.SESTŘIČEK BYLO ULPNE SUPER,,,
CHCI SI STEŽOVAT ZE NEMOCNICE BULOVKA JE NA ZAVRENI A JEJI ZAMESTNANCI BY MELI JID PRACOVAT NEKAM JINAM,ALE NE PRACOVAT VE ZDRAVOTNICTVI,,
DIKY MEJ TE SE FAJN MILAN.......

reagovat 29.8.2009 11:40 - Básník

Nauč se česky, když chceš někam psát.

reagovat 29.8.2009 12:44 -

Jo a taky nemusíš na nás řvát .

reagovat 29.8.2009 12:54 - Kim

No jo, ale i ti, co neumějí správně česky, mají dopravní nehody - a bolesti.

Mně třeba na Bulovce zachránili život.

Milane, proč nepodáš stížnost na postup

lékaře?

Je to všechno individuální, o lidech - a člověk musí mít štěstí.

A někdy se za to štěstí musí trochu vzít.

reagovat 29.8.2009 13:08 - Adriena

Na Bulovce jsou i vynikající doktoři a příjemné sestry. Záleží to jak na oddělení, tak na konkrétním lékaři/sestře. Mně tam hodně pomohli s vážným zdravotním problémem. Ono to není o nemocnici, ale o lidech. Jinak se připojuji ke Kim, stěžuj si na konkrétní zdravotníky, zbytek Bulovky s tím nemá nic společného.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2018 19:06 - Ta Bulovka

je nejhorší nemocnice v Praze. To je prostě fakt. Nikde jinde takové divné panoptikum nenajdete. Máte-li možnost, jeďte jinam. Osobně doporučuji Střešovice.

reagovat 15.4.2018 21:07 - Lamb

je nejhorší nemocnice v...

Myslím, že Vinohradská nemocńice je horší...

reagovat 15.4.2018 21:09 - !!!

Jsem ráda, že mi vzdáváš...

Bruntál.

reagovat 15.4.2018 21:10 - Věra Stiborová

Myslím, že Vinohradská...

A taky Nemocnice Na Františku, to je odpornej špitál... takže těch by se našlo...

reagovat 15.4.2018 22:19 - pepek vyskoc

A taky Nemocnice Na...

Ale bulovka vede na cely care.I kdyz ten Frantisek taky stoji za to,ale na bulovku to jeste nema.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *