Buh a ufo

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2003 03:26 - ondra patrovic

Zajimali by mne vase nazory jak souvisi bozstvi s ufem a jestli nekdo nekdy videl ufo

reagovat 21.5.2003 11:27 - Radim

Před mnoha lety jsem se zájmem četl knihy věnující se problematice ufo, o různých "setkáních" atd., teprve po čase mě začalo vrtat hlavou, jestli je na tom alespoň špetka pravdy. Musím konstatovat, že asi není. Nedávno jsem četl několik článků na netu, kde jsem se například dozvěděl, že např. kruhy v obilí vytvářejí tzv. circlemakeři (normální lidi :), jaké k tomu používají pomůcky - tyčky, provazy atd. Jednou prý takovýto kruh jakoby našli a pak ho ukázali ufologům. Ti tvrdili, že kruh je zajisté "pravý". Sám jsem nikdy žádné "ufo" neviděl, neznám nikoho, kdo by ho viděl... o tomto problému jsem hovořil i s jedním astronomem, když jsem ještě studoval v Brně. Dospěl jsem tedy k závěru, že ufologové nejsou ničím jiným než prachsprostou náboženskou sektou!! Samozřejmě netvrdím, že neexistují nevysvětlitelné jevy, určitě neznáme všechny fyzikální zákony vesmíru atd. Stejně tak nemůžu vyloučit, že tuto planetu nenavštívili někdy nějaké bytosti, roboti nebo tak něco, ale znovu opakuji, s ufology to nemá nic společného. Jestli chceš, tak mi můžeš klidně napsat na můj mejlík.
Zdraví marťan :)

reagovat 22.9.2003 17:54 - eva

na diskuzi o UFO jsem narazila na
http://christnet.cz/diskuse/default.asp

konkrétně v tématu http://christnet.cz/diskuse/tema.asp?id=1014
Kdo dnes v ČR věří v Boha.... Nové mýty: UFO

reagovat 9.6.2004 12:47 - tomas

Ahoj já si myslím že jsou i jiné osídlené světy vesmír je veliký a pokud někdo dokáže doletět až k nám... Je to stejný jako Cortés když se vylodil v Americe - považovali ho za Boha a technologicky jím také byl...

reagovat 22.6.2004 11:03 - majda

Ja jsem se nikdy osobne o mimozemsky zivot moc nezajimala - az nyni, kdy mi muj pritel oznamil, ze se s nimi setkal osobne a to u nas doma v obyvaku pred par dny. Je to legrace, ze, zni to proste neuveritelne, ale ja mu verim. Muj pritel je veliky realista ( 37 let ) - tech. zamereny a nikdy nefantaziroval a ani jsme spolu o UFO nemluvili. Tedy jeho pribeh.

Usnul v obyvaku na valende a najednou ho vzbudilo cloumani za rameno. V tu chvili ho napadlo, ze jsem to ja a budim ho, ale nikoho nevidel. Myslel si, ze se mu asi neco zdalo a sel si lehnout do loznice. Hned vedle loznice mame pracovnu, kde jsme casto i do 04:00 do rana a proto kdo uleha posledni, vypina PC. Tedy, sel vypnout PC. Jakmile vesel do pracovny pripadal si, jako kdyby v ni nebyl sam. Jako kdyby vedle sebe citil energii, ktera byla stlacena, ale nic nevidel. Rikal, ze se citil moc dobre. Stale, nevenoval tomu zadnou pozornost, nebot na tyto veci neveri a hlavne byly 03:00 hodiny rano a rikal si, ja jeste spim :-)). Co ho ovsem zarazilo, byly nektere alarmy v okolnich autech, ktere houkaly. Zasedl k PC, hnul s mysi a najednou blik a na monitoru se objevil clovek z jine planety. Vse trvalo asi 1, 2 vteriny. Mimozemstan vypadal asi takto: vetsi hlava, oci byly kruhoviteho tvaru a cele cerne, velke, barva " kuze " modro seda, tmava. Hlavu naklanel na stranu a vydaval u toho slaby piskot, neco jako jemne pisteni. Vypadal pry jako mlade, jako lidske dite 13,14 let. V zadnem pripade z nej nesel strach. Pritel dostal malem infarkt - strasne se lekl a hned PC vypnul.

Jedine vysvetleni, ktere nas napadlo je, ze na balkone mame parabolu 130 cm, 5x LNB, mustliswitch a mozna mu to neco pripomnelo, ale to asi je dost nemozne, nebot na svete je takovych parabol mraky a navic xx krat vetsich.

Toto se stalo bud 18 nebo 19/06. Vcera prisel pritel domu a rekl, ze ho videl na monitoru opet, ale jen kratce. Mimoz. pry zmizel sam. Jen pry mu napsal na obrazovku, ze se znovu setkaji a to 27/06. Ja jsem takovy maly detektiv a proto jsem se stale jen ptala a ptala. Jak to proboha mohl napsat, anglicky, cesky :-)), jakou formou. Rekl, ze nevi, ze se na obrazovce objevilo neco, znaky, soubor cisel ... pry to nedokaze popsat ale vi, ze to melo znamenat 27/06.

My ted totiz chodime spat pozdeji a cekame, jestli se objevi.

Co si o tom myslite? Mam z toho trosku strach, ale pritelovi verim, znam ho dost dlouho. Obcas blafuje s kravinkama ( to kazdy clovek ), ale vic jak 1 min. mu to nevydrzi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2016 14:12 - vy máte

starosti fakulty...

reagovat 5.9.2016 19:07 - rose

To je zivot a o ten nam jde

reagovat 7.9.2016 10:10 - rose

Tady jsou stare predpovede na rok 2000 a vsichni vime, jak to ve skutecnosti dopadlo

Plán cizinců na záchranu pozemského života
V knize Aliens Among Us (Cizinci mezi námi) popisuje Ruth Montgomeryová rozhovor s několika lidmi — a počet takových lidí roste —, kteří jsou o sobě přesvědčeni, že jsou mimozemští návštěvníci v lidském těle. Někteří z těch, kdo o sobě tvrdí, že jsou polidštění mimozemšťané, předpovídají, že v roce 2000 dojde ke „kosmické události, na niž se připravují hierarchie andělů a vládců“. Někteří lidé jsou přesvědčeni, že mimozemšťané používají UFO k tomu, aby sesbírali a uchovali rostlinné a živočišné druhy, anebo že UFO budou použity jako záchranné kosmické lodě, které přepraví miliony lidí ze země, jíž hrozí brzké zničení. Po tomto velkém zpustošení se lidé vrátí, aby začali s „novým věkem a novým řádem“ duchovního uvědomění. Jeden mladý muž z Kolorada v USA, který je členem skupiny s názvem „Alien Youth“ (Cizozemská mládež), řekl úplně vážně redaktorovi „Čekáme s přáteli, až nás naši mimozemští předkové odnesou.“

reagovat 7.9.2016 15:32 - Řehoř

Tady jsou stare predpovede na...

Takové předpovědi se sázejí jak cvičky u Bati :-D

reagovat 11.9.2016 10:29 - rose

prave, musi se uvazovat

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *