Budu furt taková?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2010 19:44 - Michaela

dobry den,je mi 14 a mám takovej problem kdyz si pisu s klukama tk oni mi neco napisou a ja totalne nevim cojim mam na to odepsat tk se du zeptat sve mladsi segry aby mi poradila a ona mi poradi.ale uz me to stve protoze ja sama nevim co jim mam na to napsat¨nekdy mi MUSI poradi i mamka,ale uz ji tim tky dost otravuju ze se ji furt chodim ptat co jim mam napsat.I kdyz ctuu ruzný casopisy treba BG tk nevim co jim mam odepsat.A TO si ctu takovy ty ruzný támata.Zlepsí se mi to nekdy?nebo uz budu furt takova ze kdyz si budu psat s klukama tk se budu musem s nekym radit co jim mam napsat,dost me to trápí,a bojim se ze to uz takhle bude furt.(docela me stve ze moje ségra co jim mam napsat ale na druhou stranu muzu bejt rada ze mi poradi)já uz nikoho nechci otravovat at mi poradi co tomu klukovi mam napsat kdyz treba napise (kde bych se ho chtela dotknout apod. tk jdu hned za mamkou a ptam se ji co mu mam odepsat) NEVIM CO MAM DĚLAT (....:(:(

reagovat 20.2.2010 20:13 - Pepek Vyskoč

No to je teda fakt tragedie.

reagovat 20.2.2010 22:28 - Bára

Michaelo, myslím, že se to časem zlepší. Hlavně když nevíš, o čem si máš s kým psát, tak asi nemá cenu si s ním psát. Hledej, určitě najdeš někoho, s kým si budeš mít o čem psát i bez rad od sestry. Mimochodem, povídáš si taky s kluky z očí do očí? Nebylo by to pro tebe lepší, než si s nimi psát?

reagovat 21.2.2010 00:42 - Tonda Skočdopole

To se časem zlepší a nejspíš to ty kluky za pár let omrzí (psát takové ty prasárničky).
Začni tím, že přestaneš číst ty časopisy, typu BG apod. ty ti akorát tak motají hlavu ;) věř mi

reagovat 21.2.2010 09:09 - Aleš Vlezdoprdele

To sou starosti čéče.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2010 12:51 - Natura

Vid tohle resit?No jo ale...

Jo, to je přesné, když nemá slečna co napsat, je lepší nepsat nic.
Nač psát odpovědi sestry a mamky, když ten kluk chce odpověď Tvoji?

reagovat 24.2.2010 00:08 - Přesňák

Michaelo, jestli ti můžu poradit, tak radši fakt nepiš vůbec nic. Protože teď jsi asi desetkrát zopakovala tu samou větu - je to docela legrační :) Bav se s nima radši v reálu, jak ti radí Bára, tam už to nějak všechno vyplyne.

reagovat 24.2.2010 15:47 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

Ahjo 14ko:-) Michčo:-D Hele pokud nevíš co napsat tak nic nepiš je to lepší než psát kraviny co ti poradí ségruša nebo mamuša. Vem si třeba když by s tebou chtěl chodit to by jsi se jako běžela zeptat mamky jestli s nim můžeš chodit?? Nechápu tě. Jo a přestaň číst ty kraviny typu Bravo nepíše se tam nic smysluplného jen rady k hovnu když to tak řeknu. Prostě si s nimi nepiš bude to tak lepší.

reagovat 2.1.2011 19:56 - Míšo

dobry den,je mi 14 a mám...

skoč do zdi ty blbko

reagovat 2.1.2011 20:12 - -

Napiš že mu to napíšeš až budeš mít občanku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *