Buďte na pozoru ! - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2006 11:23 - Ludmila Czekajová

Po dlouhé době velice důležitý článek. Bohužel si myslím, že málo lidí, kteří by zrovna potřebovali přečíst si toto upozornění, se k tomuto ,,Buďte na pozoru" vůbec nedostane. Lidé se nechají snadno zblbnout zvláště, když vám slibují pomoc pro blízkého nemocného. A lidé jsou schopni platit opravdu velké peníze. L Cz.

reagovat 12.12.2006 22:36 - .....

Toto by melo byt povinne cteni jiz ve skolach.Pro vsechny!!!

reagovat 12.12.2006 23:10 - Jenouš

Tak, ale je to docela zajímavé a poučné, přečtěte si to, možná jste se s tím už setkali.

reagovat 12.12.2006 23:18 - janka

nechápu????????

reagovat 13.12.2006 11:30 - Smudla

Jediny problem je, ze kdyz potkate ruzna ta nova nabozenstvi,praci s energii, sebezdokonalovani tak tam tyhle rysy jsou snad vsude.A jeste mohu dodat, proc ty lidi tak divne mluveji? Proc maji slovo laska ci s laskou za kazdym druhym slovem? Proc rikaji takove obraty jako lidicky,dusicko, slunicko, slunickovy den,obchudek,chlapecek, stromecek, vsechno zdrobnele i kdyz se baveji dospeli lide.Pripada mi to ponekud infantilni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2010 09:32 - Pavel

Nečetl jsem všechny vaše příspěvky,ale myslím si ,že tam kde je opravdovou láska není zlo.Samozřejmě se musíte mít na pozoru protože vše se dá zneužít!!!!!!!

reagovat 20.12.2010 09:36 - Pavel

Každý jsme ale vybaven 5 smysly a intuici abychom byli schopni poznávat a rozumem a citem, abychom se mohli správně rozhodovat.

reagovat 20.12.2010 11:41 - Pavel

Setkal jsem se s otázkou ,kdy je dostatečná omluva a kdy ne.Co si myslíte VY ostatní.Pokud mně někdo šlápne a nohu nebo něco podobného a omluví se ,uznáte asi ,že je to v pořádku,Udělat to nechtěl a více jak omluvit se ani nemůže.Pokud já někomu šlápnu na nohu a on mě ve vzteku jednu bouchne, to se dá také pochopit.Udělal to ve vzteku a asi ho to zabolelo.Jiná věc je, jest-li třeba někdo pozná vaše citlivé místo,řekněme,že se dostane k informaci,že se léčíte na nervy,že je pro vás vhodné klidné nerozčilující pracovní místo a ten se s velkou legrací domluví s dalším a začne zkoušet kolik toho vlastně vydržíte a má z toho velkou legraci.Tak tady pozor.Tady omluva podle mě nestačí.Zde je úmysl ublížit a většinou se tito lidé jednak ani neomluví, ale myslím ,že je na místě určitý druh pokání,uvědomění si svého chování pak teprve omluva.Odpuštění musí předcházet pokání.Máte snad jiný názor.Napište

reagovat 20.12.2010 15:59 - Mary

Setkal jsem se s otázkou...

Žiji v západoevropské zemi s dlouhou tradicí demokracie. Stalo se mi, že jsem nechtěně strčila do někoho vozíkem v supermarketu, a dřív,než jsem se stihla omluvit, ten dotyčný postižený se omluvil mě! Tady se lidé omlouvají, děkují, usmívají se a zdraví se. Když potkám auto v protisměru na úzké silničce, vždycky mi dá přednost! Někdy se problikáváme, kdo má jet jako první, a dáváme si přednost navzájem! Včera se mi školní dítko omluvilo, že stálo v cestě, přede dveřmi obchodu. Opravdu balzámek na duši.

reagovat 20.12.2010 21:18 - Pavel

Mary,já jsem v cizině,kromě Slovenska,nikdy nebyl,ale myslím si,že morálka ve vyspělejších zemi je na vyšší úrovni.Dovozuji si to z toho,že to co si někteří cizinci dovolí v naší zemi si doma nedovolí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *