Budeme se podporovat v hubnuti - dokazme to !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2002 20:40 - Kristyna

Hledam kamosku, ktera by se mnou dokazala zhubnout, i kdyz okoli nam to moc nepreje. Chci najit nekoho, s kym budu moci probrat jidelnicek, pohyb a vubec celkovy zivotni styl. Zaroven hledam dobrou kamosku, ktera by mela se mnou spolecnou tuto oblast. tj. ZHUBNOUT !!! OZVETE SE MI HOLKY NA MAIL !

reagovat 27.8.2002 16:26 - Petr

Ahoj, zkus na www.dama.cz diskuzi Já a dieta, přítelkyně tam chodí a je tam parta holek, který společně hubnou a podporujou se.'

reagovat 2.9.2002 14:24 - Adara

Jdu do toho s Tebou. Potrebuju taky zhubnout. Ozvi se mi prosim na mail:Adara"centrum.cz

reagovat 3.9.2002 08:08 - P.Nowicki-Praha

Moje by to potřebovala....aspon´ pár kil! Pak by šlo už i ššššš.'

reagovat 4.9.2002 07:47 - Lenka

Ja bych taky chtela zhubnout nejake to kilko!!!!Vezmete me taky do party?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2003 07:24 - Katka

Ahojky, merim 163 a chtela bych vazit tak 54. Uz mam 58!! :)

reagovat 13.11.2003 15:35 - Katka

Tak mam po cviceni. Vyfasla jsem ortezu:(

reagovat 22.2.2006 21:30 - vasek

Zhubnul jsem 20 kg-pár dní držet skoro hladovku,a až se scvrkne žaludek,tak mu dávejte jen trochu. Hlavně se nesmíte přejídat. Jsou lidi že celé dopoledne nejí,a když přijdou ze zaměstnání,tak si dopřejou,a dost-moooc špatně,a jím skoro všechno.'

reagovat 26.4.2006 12:40 - Jana

Za jakou dobu jsi to shodil? Pil jsi hodně tekutin - vodu čaje atd.? Napiš trochu podrobností!'

reagovat 10.1.2012 01:05 - Elena

Typ na krásnou postavu! :)

Já mam 162 , jsem štíhlounká, mám 50kg, jsem akorát, prsa akorát, a jím celý den uplně všechno ;-) . Samosdřejmě pár krát do týdne si zacvičím, takže mám zpevněné tělo. Ráno snídám, k obědu si dám klidně knedlo zelo vepřo, ke sváče jogurty, k večeři další pořádný jídlo, někdy si namažu i chleba se sádlem. Samosdřejmě to prokládám zeleninou, ovocem. Jsem zdravě štíhlá, mám hezký zadek, prsa. A chlapi po mě šílej. Naopak skoro žádný chlap nemá rád vychrtlý ženský, co jsou kost a kůže. Je to antierotický a antipřitažlivý.. A naopak, když budete hladovět, tak vaše tělo si bude vytvvářet tukové zásoby, protože neví , jak dlouho ho opět necháte hladovět, takže si vše co sníte raději uloží do zásob.. Ale pokud budete jíst pravidelně normální jídla, metabolismus se zrychlý a nemusíte se bát tloustnutí.. Naučte se mít rádi sami sebe a až když se přijmete, takové jaké jste, pujde vám i snadněji hubnutí. Doporučuji knihu : Miluj svůj život, Luise L. Hay (tahle kniha mi velice pomohla).

Jezte, sportujte a mějte se rádi!

užitečné rady

Hladověním a dietama si zbytečně odvápnujete kosti, ničíte celé tělo, ztrácíte minerální látky a vitamíny, tzn. vlasy, plet, zuby jdou do háje..Orgány též.. Pak jsou problémy s plodností.. Zažívací trakt je poškozený, nafukuje se břicho, vytváří se vředy, klesá hormonální hladina, začínají vyrůstat po těle chlupy.. Jezte, pijte hodně vody a sportujte.. Po dietních výrobcích se tloustne, protože naše tělo nedokáže zpracovat umělé látky (do dietních potravin se nedává cukr, ale chemie, kterou naše tělo nedokáže zpracovat a vyloučit, proto to ukládá). Když si dáte přírodní cukr, živočišný tuk, tak to ztrávite a odejde to z těla.. Ale uměliny ne..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *