Brusinky - pomoc při zánětech močových cest - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2006 17:32 - simona

ahoj lidi potrebuji radu trapi me to 8let a jeste jsem nenasla odvahu jit k doktorovi asi mam caste zanety mocovych cest chce se me porad na zachod a nejde to a strasne to pali vyzkousela jsem snad vsechno urinal uroval same brisinky neco pomuze ale jen na par dni a uz to mam zase. z nastydnuti to nemam predem dekuji za rady

reagovat 4.9.2006 09:55 - Jana

Již v jiných diskusích na téma zánět moč. cest jsem psala, že mám výnikající zkušenost s brusinkami.Také jsem velmi často trpěla na záněty moč. cest, stačilo se mi projít bosa po dlaždicích nebo linu, ale pak jsem někde četla, že pomáhají brusinky, koupila jsem si v lékárně preparát s brusinkami určený přímo na záněty moč. cest a byla moc spokojená. Nyni už asi 4 roky jsem žádný prostydnutí ani zánět neměla( 3x klepu) a občas si na mlsání i preventivně (spojení příjemného s užitečným) koupím sáček se sušenými brusinkami a mám pokoj. Samozřejmě prevencí je teplo od nohou a ledvin.

reagovat 4.9.2006 14:36 - Světlana

Nemám zkušenosti, v životě jsem na to netrpěla, až teď, od soboty "kudy chodím čurám, když čurám, brečím". Vrátila jsem se od lékařky a okamžitě jsem dostala antibiotika. Nakombinuju je s brusinkama a dám vědět. a ty - Simono makej k dr. ať to nemáš chronické....

reagovat 9.9.2006 22:13 - jane

mám chronický zánět MM, zanedbáno z dětství.Od těhotenství se mi s každým zánětem objevila krev v moči.Zabíral mi jen gyrablok,po furantoinu jsem zvracela.Pak mi tetina dala balení brusinek od fy. swiss,podotýkám, že ty nejlabší (jsou 3 síly), vzala jsem je odpoledne a večer byla docela pohoda, k tomu urciston. Teť už mám fakt klid,ale ty roky trápení jsou k nezapomenutí.Při vyšetření mi zjistili, že mám močák těma zánětama zdeformovaný, přirovnali jej k tenisovému míčku a navíc s kapacitou 1 dcl!!! Takže chodím čůrat skoro pořád a i v noci.Takže tím chci říct - POZOR!!! a záněty močáku nepodceňovat!!!

reagovat 9.9.2006 22:15 - jane

mám chronický zánět MM, zanedbáno z dětství.Od těhotenství se mi s každým zánětem objevila krev v moči.Zabíral mi jen gyrablok,po furantoinu jsem zvracela.Pak mi tetina dala balení brusinek od fy. swiss,podotýkám, že ty nejlabší (jsou 3 síly), vzala jsem je odpoledne a večer byla docela pohoda, k tomu urciston. Teť už mám fakt relativně klid,ale ty roky trápení jsou k nezapomenutí.Při vyšetření mi zjistili, že mám močák těma zánětama zdeformovaný, přirovnali jej k tenisovému míčku a navíc s kapacitou 1 dcl!!!, chodím čůrat skoro pořád a i v noci.Takže tím chci říct - POZOR!!! a záněty močáku nepodceňovat!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2016 23:30 - Jana

H - tak díky za tip, zkusím...

Zkus najít přes známé někoho, kdo to s Oberonem umí. Pak to pomůže.
Jonáš ještě funguje, ale přišlo mi, že si z toho udělal dobrý byznis a chce už jenom prodávat ty tinktury a čim víc, tím líp. Chodila jsem tam půl roku i s manželem a neublížilo nám to, ale ani nepomohlo.

reagovat 16.6.2016 19:26 - Annie

Zkus najít přes známé...

Jano - díky za všechny informace. Jsem trochu flink, dokud mě nic nezlobí, tak prostě žiju, a když se problém vrátí, začnu hledat řešení. Potřebuju se zbavit streptokoka, už jsem brala několikrát atb, partner taky, ale pomohly jen na chvíli.

reagovat 24.6.2016 11:50 - Jana

Jano - díky za všechny...


Když půjdete na plasmový generátor, jděte s partnerem oba najednou. Je to za jedny peníze a pokud se infekce nezbavíte oba, tak se budete pořád navzájem infikovat.
Mělo by to pomoci i se streptokokem, ale to nemám sama vyzkoušeno, tak to nechci radit.

reagovat 1.9.2016 09:56 - Stanislava

Dobrý den, mě se osvědčil preparát Uroval, jedná se o tablety vysokým obsahem účinné látky, která je obsažena v brusinkách. Osobně si objednávám na valosun.com, protože od nich ještě odebírám probiotika na průjem.

reagovat 3.9.2016 16:44 - Jarča

Když jsem vyloučila umělé cukry z jídla a pití, tak mě přestaly záněty.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *