brnění nohou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2003 10:01 - Radek

Je mi 34 let, pracuji jako distributor tisku(denně nachodím 10 km), jsem kuřák (40cig.), nepiji, snažím se zdravě jíst. Mám problém- několikrát týdně mě po ulehnutí k spánku velmi silně brní nohy od kotníků ke kolenům, takže nemůžu spát. Protože ráno musím vstávat velmi brzo-kolem 2.30 hod., je to velmi nepříjemné. Prosím o radu, než půjdu k lékaři, radši bych to nejdříve řešit sám.Děkuji.'

reagovat 28.6.2004 18:57 - Majka

Mám velký problém.Pracuji jako účetní a mám sedavé zaměstnání, často se mi stává, že mi začnou svědit a brnět nohy, už se mi to stalo i před spánkem v posteli. Můžete mi pomoci. Děkuji Majka

'

reagovat 29.6.2004 01:00 - Zdeněk

Ahoj!
Tyhle problémy může způsobovat i nedostatek hořčíku (magnesium).
Zkustec si v lékárně koupit tabletky, prodává se to v kombinaci myslím ještě s vápníkem (calcium).
Pít doporučuji minerálku Magnésia.
Píšu vám to z vlastní zkušenosti.
Ciao! *Z.'

Oliva

reagovat 29.6.2004 03:48 - Emil

Zdravim!Mam stejne potize.Moje doktorka skusila vsechno dosvam morfium na uteseni bolesti.Mam to us pet let a bolesti se stupnuji.Doktorka rika ze to je s cigaret.kourim 20 25 dene.Pred ctyrma rokama doktori zjistili ze mam leukemii.Nevim jestli je to zteleukemie,Ale bolesti jsem mel davno predtim.Opravdu se neda poradit co stim.Pricina muze byt i spatny metabolismus coz spusobuje udajne zvysenou hladinu kyseliny mocove v krevnim obraze.Ja jsem zacinam neverit ze se stim neco da delat.Preju ti hodne stestiEmil.

reagovat 28.9.2006 12:42 - Lenka

Jsem po chemoterapii a mám v rukou a nohou brnění. Nevím co s tím. Poradíte ?'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2014 08:50 - Irena

Jsem po chemoterapii a mám v...

Dobrý den Lenko,
mám stejný problém.Brnění prstů po chemoterapii.Je to poškození periférních nervů. Doporučují vitamín B a prý to časem přejde. Vyzkoušela jsem i různé mastičky,ale nic nepomohlo a tak nám nezbývá asi nic jiného než čekat až to samo odezní.

reagovat 28.12.2014 19:21 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 10.1.2015 11:54 - peter struhar

Zdravim!Mam stejne...

ahoj myslim ze by pomohla porada s lekarem na tema injekcni vstrikovani leku jako veral do oblasti misni uzliny,nejsem lekar ale ucim se ahoj

reagovat 12.3.2015 22:02 - jana

podobné problémy jsem měla...

Muzete mi prosim rict jake vysetreni jste mela?moje maminka ma velke bolesti v nohach od bederni patere a nekdy ji i nohy prestavaji nest,ma strach ze prestane chodit.myslim,ze by ji meli udelat CT a magnetickou resonanci.

reagovat 13.3.2015 17:27 - Dalibor

Muzete mi prosim rict jake...

Jano a kolik je mamce let?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *