Brintellix - antidepresiva

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2015 17:25 - Freja

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto novým antidepresivem?

reagovat 18.10.2015 02:11 - Freja

Nikdo nemá zkušenost?

reagovat 21.12.2015 11:05 - zdena1

ja ho berem 2 hý týžden, nepozorujem žiadne vedlajsie účinky.Predtým mala sertralín , ale po rokoch prestal zaberať.

reagovat 27.12.2015 21:42 - Freja

Zdena1 a cítíš zabírání a zlepšení?

reagovat 26.1.2016 18:32 - Luboš

Ahoj, já ho beru druhým týdnem a zatím tedy spokojenost. Vše mě zase baví, v práci jsem plný energie, deprese a úzkosti jsou pryč. Vedlejší účinky jsou zatím pouze jednodenní migréna, asi druhý den po přechodu z Venlafaxinu. A ještě mě trápí občasné jakoby "výboje", které mi proběhnou z hlavy do celého těla - takové krátké zabrnění... Ale to už jsem pociťoval, když jsem snižoval ten Venlafaxin, jen je to nyní trochu intenzivnější. No uvidím, zatím je to celkem krátká doba na hodnocení. Snad bude ještě lépe... ;-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2017 15:15 - Jarka

ahoj Jarko to je fajn ze uz...

Miluško,Ty chceš začít zase brát neurol?? Nedělej to, byla by to škoda,vydržela jsi ho skoro rok nebrat, u mě jsi hrdinka.Uvidíš, zase bude dobře, měj trpělivost :-)

reagovat 8.5.2017 08:51 - miluska

Miluško,Ty chceš začít...

ahoj jarko dik za podporu uz nechcu ho brat zitra du k doktorce tak uvidim co rekne ty ses taky dobra žes to zvladla budu se snažit ty se opatruj a uživej si života dneska dojedou vnuci pujdeme k nam do marianskyho udoli je tam krasne tak si to snad užijem papa

reagovat 19.5.2017 18:10 - Jarka

Ahoj Luboši a Miluško.Tak jak se máte?Luboši jak Ti zabírá Brintellix,moc bych Ti přála ,aby Ti zabral.A co Ty Miluško? Je líp?Opatrujte se,pa

reagovat 24.5.2017 10:43 - Jana

ahoj, mám ho nasazený dva...

Katuško,asi tě moc nepotěším, Brintellix beru pátý týden, potíže, které popisuješ mám od začátku a zhoršují se, musela jsem zůstat doma, v práci to nedávám vůbec. Podle paní doktorky mám vydržet, tento lék vychvaluje, ale jsme každý jiný, už to asi taky nezvládnu do sebe sypat...a to mám ten nejslabší. Jsem z toho taky zoufalá, úzkostná jsem celý život, občas pomohl Neurol, ale s věkem se stavy zhoršovaly, tak jsem se po přečtení knížek od Jána Praška,( které mimochodem doporučuji,např. Deprese a jak ji zvládat je perla ),rozhodla pro tuto pomoc. Bohužel, nefunguje, naopak, je mi mnohem hůř. Vím, že by to chtělo spoustu jiných změn v životě, ale je to začarovaný kruh, teorii zvládám, kroků v praxi se v tomto stavu obávám. V rodině podporu nemám, asi v tom více méně zůstáváme sami a to je podle mně taky špatně. Chvíli ještě vydrž a uvidíš, držím palce....i Vám všem ostatním.

reagovat 24.5.2017 18:57 - Luboš2

Ahoj Luboši a Miluško.Tak...

Ahoj Jarko,ono se zdálo,že to bude lepší,těšil jsem se,že je to bomba,jak říkal doktor,ale tak nějak se to začíná hroutit,mám šílený sny,často se budím a jsem hrozně unavenej,ale ty sny to je hrůza,doktor říkal,že musím něco obětovat,abych neměl úporný deprese,snížil mi teda Brintellix z 20mg na 15mg,ale zatím ty sny to nesnížilo, teď druhý den mám akutní depresi,já nevím,co mám dělat,v hlavě se mi honí nesmysly,já mám velkou podporu od rodiny a přesto se nevede,ale bejvá ještě hůř a z toho má manželka strach,tak by to viděla na hospitalizaci,aby mě zase na samotce nepřivazovali kvůli samovražednejm sklonům,z toho byla hrozně nešťastná,ale musím se snažit,mám strach s čím se ráno budu budit,nejhorší jsou stavy tak do třech odpoledne,teď je mi blbě,ale nejni to takový tvrdý a taky jsem hrozně plačtivej,tak Brintellix beru dva měsíce,chci ho zkoušet dál,ale turbo to zatím není,když už jsem přežil pískání v uších,pálení těla,uvidíme.Mějte se.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *