Brazilský keratin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2011 19:17 - Hanka

Chtěla bych se zeptat, jesli máte zkušenosti s brazilským keratinem? Mám odbarvené, vlnité, krepaté a porézní vlasy. Od této procedury očekávám méně vlnité, uhlazené, oživené a ozdravené vlasy. Četla jsem rozporuplné zkušenosti, tak pořád váhám.

reagovat 2.9.2011 15:57 - aaa

Ten brazilskej keratin je sračka! Byla sem na jeho aplikaci, mám dlouhý hustý krepatý vlasy, byla sem v kadeřnictví dvě a půl hodiny, zaplatila 2500 kc a ano, když sem vycházela z kadeřnictví byly vlasy krásný, a kadeřnice mi řikala že to vydrží až 3 měsíce... ale po prvnim umytí, sem měla zpátky svoje hustý, krepatý a suchý vlasy!!! Vyhozený peníze!

reagovat 16.9.2011 19:19 - Marcela

Měla jsem opravdu hodně zničené a krepaté vlasy.Každý den jsem je žehlila.Nechala jsem si udělat brazilský keratin a vlasy mám jemé a lesklé.Žehlím jen po umytí a drží tvar až do dalšího mytí.Mám svoje vlasy hodně vlnité,tak jsem ani nepočítala,že budou úplně rovné.Mohu jen doporučit.Půjdu na brazil znovu a už se na něj těším.

reagovat 30.9.2011 16:03 - Jana

Já jsem bohužel měla vlasy krásné také jen do prvního umytí..dost mě to zklamalo,protože v nic lepšího jsem už nedoufala.

reagovat 27.1.2012 15:12 - Hanka

Tak jsem po dlouhém váhání vyzkoušela brazilský keratin. Z vlasů už jsem byla nešťastná, protože mám dlouhé odbarvované vlasy, postupně sestříhané a konce už jsem měla velmi zničené, doma jsem si ani s pomocí žehličky a přípravků od Kerastase nemohla vyžehlit vlasy do rovna a do hladka, konce vlasů byly pořád krepaté a chlupaté, díky postupnému sestříhání jsem měla chlupatou půlku hlavy a v tu chvíli jsem měla chut ty vlasy vzít a ustřihnout. Kadeřník mi řekl, že až se odhodlám, tak se ty vlasy musí zkrátit o 8 cm, řekla jsem mu, že se snad zbláznil, že je to skoro rok života a jestli by mi pomohl ten brazilský keratin, on řekl že by mi pomohl, že vlasy se stříhají až po té kúře a že pak bude stačit je o centimetr zastřihnout.

Tak jsem na tu aplikaci šla. Mám dlouhé a husté vlasy, celé to trvalo asi 2,5 hodiny a zaplatila jsem 3.000,-. Hned po aplikaci bylo vidět, že vlasy mají lepší kvalitu, ale na můj vkus nebyly tak hebké a hladké. Teď jsem po prvním umytí, vlasy jsem si nechala umýt v kadeřnickém salonu a zvolila jsem obřad Kerastase. Už když jsem si sáhla na mokré vlasy, tak jsem cítila velký rozdíl. Po vyfoukání jsem měla opět krásné, zdravé, lesklé vlasy. Kvalita vlasů ještě není na 100%, nějakou péči budou ještě vyžadovat, ale ohodnotila bych jejich kvalitu na 90%, moje vlasy bývaly dříve po obřadu Kerastase hladké a jemné jako hedvábí a pořád jsem si do nich sahala, protože byly na omak hrozně příjemné, jejich kvalita odpovídala zdravým nebarveným vlasům a to jsem je měla odbarvené. Myslím si, že se mi jejich kvalita hrozně zhoršila vlivem neustálého stresu. Teď už vím, že se správnou péčí se vzpamatují i hodně zničené vlasy a peněz rozhodně nelituji, na ošetření keratinem půjdu znovu a chci si koupit domů keratin ve spraji, který si budu sama zažehlovat jednou měsíčně a mezitím budu používat výrobky Kerastase.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2016 17:31 - Martina Králová

Já jsem si dělala brazilský keratin doma https://www.vlasy-kosmetika.cz/brazil-keratin-home-set-keratin-claryfying-sampon-2x150ml-pro-domaci-pouziti-7052.html . Dost jsem se toho bála, ale i když mi to vlasy úplně nenarovnalo, tak je to ale rozhodně posílilo. Teď je mám pevné a lesklé.

reagovat 5.5.2016 15:38 - Lucy

Holky mně dělala keratin kamarádka a výsledek super! Určtiě doporučuju. Zkuste jí napsat na homolkovatereza@gmail.com a třeba se domluvíte. (Praha)

reagovat 17.9.2018 18:38 - sara novakova

Dobrý den, kupujete nejaký šampon s obsahem této složky?

reagovat 21.9.2018 12:32 - Zuza Konečna

Dobrý den, dražší přípravky jsou na vlasy nejlepší a taky pravidelná péče u kadeřnice.

reagovat 21.9.2018 12:37 - Božka Stonožka

jistě

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *