Bratrova přítelkyně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2005 17:22 - Jana

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, zda se někomu z vás stalo něco podobného. Nemám zrovna dobrý pocit z bratrovy přítelkyně. Už jsou spolu dlouho a mají se rádi, ale já si s ní nerozumím, i když bych chtěla. Myslíte, že je to obvyklé? Nic konkrétního mi neudělala, proto své pocity příliš nechápu. Jsem jinak poměrně přátelská. Své pocity si nechávám pro sebe a chovám se k ní jakoby nic, pak si ale připadám pokrytecká. Fakt ji nesnáším.

reagovat 21.11.2005 18:28 - Martin

Dopročuji začít se zajímat o zenový buddhismsus, transcendentální meditaci, jogu a nalezneš pokoj a klid v duši a budeš milovat lidi které si doposud nesnášela.

reagovat 21.11.2005 23:20 - Jitka

Ahoj Jano,ani já jsem moc nemusela (teď už bývalou) manželku svého bratra. Taky mně to trošku trápilo a snažila jsem se s ní skamarádit. Moc to ale nešlo (myslím, že ona to měla taky tak), tak jsem to prostě přestala řešit. Stává se přece, že si někdy lidé nesednou a neznamená to, že jeden z nich je lepší nebo horší než druhý a že musíš být nutně s každým kamarád. Přestala jsem to tedy řešit a myslet na to a prostě jsem ji brala a respektovala jako svou švagrovou.Ale ne kamarádku.

reagovat 22.11.2005 07:11 - Radka

Ahoj Jano,
když jsem četla tvůj příspěvek, viděla jsem v něm sebe, akorát že mně vadí přítel mé sestry. Zezačátku jsem si myslela, že jen hloupě žárlím, protože ona kluka měla a já ne, ale už je to nějaký ten pátek, co jsem začla chodit se skvělým klukem a pořád to nepřestalo...
Vadí mi jeho poznámky, vadí mi občas i jeho přítomnost, vadí mi, jak se chová k sestře...ale taky pořádně nevím proč. Už spolu budou sedm let, takže člověk by řekl, že jsou spokojení, ale mě přijde na jejich vztahu pořád něco divného a hlavně on se mi prostě nepozdává, ale taky neumim říct konkrétní důvod proč

reagovat 23.11.2005 16:28 - Radka

Hele, když na ní nemáš nic konkrétního, může to být i jednoduše obyčejná intuice. Třeba se ještě holka vybarví, a ty pochopíš, proč takové nesympatie..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2016 17:19 - Eva

Zato mě padla bratrova...

To jste tedy "šikovní", pokud to nejsou fantazie.

reagovat 2.1.2016 18:49 - Petr

Zato mě padla bratrova...

Taky znám z bydliště případ, kdy brácha obhospodařoval svoji
švagrovou a jeho brácha jich nachytal při šoustání...
Hned jí vyhodil, z bráchou se nebaví...
Jenže on ji nešoustal, a holka to měla ráda (35let)) tak mu zahla...brácha měj ještě prý větší penis a to se jí moc líbilo!

reagovat 2.1.2016 19:13 - tak

Zato mě padla bratrova...

ono je to vlastně jedno, v každém případě je to v rodině. V nejhorším případě s ní budeš žít ty.

reagovat 2.1.2016 21:57 - Matej

Mne bratrova pritelkyne pristihla pri masturbaci v koupelne. Nevedel jsem ze jsou u nas doma, vesla do koupelny presne v tom momente kdy jsem zacal strikat. Pak se vzali, zda se ze je to stastny manzelstvi a ten muj trapas se tedy stal soucasti historie nasi rodiny.

reagovat 2.1.2016 22:57 - máš se zamykat

Mne bratrova pritelkyne...

.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *