bradavice

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2001 21:40 - Jitka

Moje dcera má 10let.Třetí rok se potýkáme s bradavičkama na nohou.Byly jsme u chyrurga,který ji bradavičky vyškrábl.Byly jsme u kožního lékaře,ten nám dal nějakou vodičku na mazání.Dětská lékařka nám doporučila v létě vlaštovičník.Když se nám podaří jednu zničit,tři další ji narostou.Navíc se jí občas nějaká zanítí.Poradí mi někdo? Pomohla by také homeopatická léčba? Jsme s okresu Nový Jičín.

reagovat 28.1.2001 10:40 - Ilona

Poradím ti starý recept, který mi řekla babička a prý funguje, le zatím jsem neměla možnost ho vyzkoušet, protože bradavicemi netrpím. Na bradavice přiložit sušenou švestku- myslím že nejlepší by byla sušená doma- bez chemie, a převázat. Prý do několika dní bradavice zmizí.

reagovat 29.1.2001 07:54 - Laďka

To s tou švestkou je zajímavý. Já sama mám teď dvě bradavice na noze a jednu jsem zlikvidovala. Jsem si ale jistá, že všechny mají kořeny v té jedné původní. Jednu opravdu rozrostlou bradavici jsem zničila salycilovou mastí, která se dá běžně a levně sehnat v lékárně. Je to ale náročné. Každý den musím vzít náplast, vystřihnout v ní dírku a přelepit bradavici tak, aby byla v dírce. Pak nanesu trochu masti a přelepím další náplastí. Tohle se musí dělat každý den a poměrně dlouho, podle hloubky bradavice. Rozhodně to není záležitost týdne ale i několika měsíců. Ale nebolí to. :-) Jenže myslím, že tohle problém vaší dcery může řešit jen částečně. Myslím, že by se měla léčit zevnitř a odstranit příčinu bradaviček.

reagovat 10.2.2001 00:12 - Renata

Také jsem měla bradavice.Po přečtení článku v nějakém časopise jsem vyzkoušela propolisové kapky.Běžně ke koupi v lékárně za pár korun.Každý den jsem bradavice potřela ráno i věčer a po nějaké době zmizely. Vůbec to nebolí, nesvědí, prostě nic.Práce minimum. Ani to nešpiní ponožky.
Fakt jsem spokojená.Vřele doporučuji.

reagovat 12.2.2001 09:02 - Natálie

Renato myslíš, že propolis funguje i na několikaleté bradavice na nohou? Chtěla bych to zkusit, ale ne marně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2016 10:41 - JanaMoudrá

Dobrý den, na bradavice jsem taky trpěla. Docela se mi osvědčil na bradavice gel z aloe vera. Kupovala jsem Angel-oil, ale dá se koupit téměř všude. Hodně mi pomohl a používám ho teď i třeba na pleť nebo na vlasy. Zkuste si o něm něco přečíst a uvidíte.

reagovat 31.10.2016 16:30 - Kiki

Ahojky, chtěla bych se...

Nevím jak puchýř ale já jsem na vypalování dusíkem chodila každý týden více jak půl roku než jsem se jich zbavila to bylo při škole tak mi to nevadilo :-) dnes už bych do toho nešla

reagovat 31.10.2016 16:38 - Rada

jak se zbavit bradaviček je,každé ráno ještě na lačno si je olíznout.Opravdu to funguje.

reagovat 20.1.2018 03:33 - Ivana

Dobrý den, dcera měla...

Dobrý den,mohu se Vás zeptat,to mléko musíte po celou dobu udržovat teplé-a jak?A bolelo to dcerku?Moc Vám děkuji Jitko.

reagovat 25.2.2018 17:47 - Vera

ahojky všem co bojují s...

Dobry
Den Rada
Bych
Chtela
Poradit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *