bráchové spolu onanují

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2004 18:04 - Sarka M.

Mám dva bratry 15 a 16 let mě je 15 jsme s bráchou dvojčata. včera sem je přistihla jak ve svém pokoji onanují u počítače- zrovna když sem tam vešla tak ten starší stříkal. Snažil se to zakrejt ale bylo to všude. Otočila sem se a odešla do svého pokoje,oni pak přišli abych to neříkala mámě a že to bylo poprvý a takový keci ale vím že to dělaj často protože se furt zamykaj a maj plnej koš slepenejch ubrousků.Mě by to ani tak nevadilo ale oni chtějí abych se přidala že mi ukážou jak se to dělá a já nevím jestli to mám říct mámě.poraďte mi

reagovat 23.7.2004 18:16 - Monka

To co dělají tví bráchové je naprosto normální. Jsou mladí a plní hormonů a nějak to ven musí, ne? Mámě nic neříkej, byl by to vůči nim podraz, ale já být tebou se k nim určitě nepřipojím. Prostě jim řekni, že jestli nechtějí, abys to vyžvanila, tak ať tě z toho vynechají, že Tě jejich dětinský hrátky nezajímaj.

reagovat 23.7.2004 22:35 - Mravní hlídka

No,tak se přidej!
Wow: to budete "trojka" ;-)

reagovat 23.7.2004 22:36 - Mravní hlídka

PS: i když, tenhle příspěvek patří spíše na server:

http://www.zpovednice.cz/

;-)

reagovat 1.12.2004 14:36 - Sarka

tak minulej tejden sem zase načapala toho staršího, oni to asi dělaj schválně protože když neni máma ani táta doma tak si nechaj otevřeno do pokoje a masturbujou a já je vidim když jdu okolo dveří. už sem to nevydržela a šla za nim - chtěla sem zase vidět jak stříká chtěl abych mu ho vzala do ruky ale to jsem se neodážila - možná příště. Jenom doufám že nás jednou nenačapou rodiče. Je to normální nebo sme nějaký divný? někdy mě mrzí že sem za nim šla a někdy bach tam nejradši vlítla a stáhla mu kalhoty a vyhonila mu ho

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2017 07:07 - Bára

mojemu bráškovi je devět a...

To je tedy zase blábol...
Kdyby to byla pravda, tak každá normální holka by to dávno rodičům řekla, každý by se v tomhle věku už koupal zvlášť a brát si kalhotky do vany, to je ta největší blbost, co jsem kdy četla.

reagovat 17.9.2017 19:05 - Tony

To je tedy zase blábol......

Nevím. Když tu byl Jakub tak psal, že jeho sestra vyžadovala, aby před ní onanoval. Že při pohledu na něj se sama mnohem rychleji udělá a má při tom mnohem hlubší zážitek. To trvalo do Jakubových 17 let, pak si našla jeho devatenáctiletá ségra svého nabíječe přestěhovala se k němu. Ona v tomto tahoun. Jakub ne.

reagovat 8.11.2017 15:44 - Adam

Já bych si ho chtěl honit...

Já bych to zkusil

reagovat 9.11.2017 13:51 - Žaneta

To je tedy zase blábol......

9 a 11 není zase takovej problém aby se spolu koupali ve vaně a i na dvoře v bazénu. Příjde mi to normální.To spíš ty kalhotky je divné že nosí.

reagovat 10.11.2017 12:44 - Ev.

9 a 11 není zase takovej...

Já tomu nevěřím,připadá mě to celé smyšlené,hlavně ty kalhotky. Já mám staršího bráchu,měli jsme společný pokoj a jako každý kluk si taky "honil".Já jsem se podívala, ale že bych to řekla našim, to by mě ani nenapadlo.Ti by nás snad zabili a jestli si někdo myslí,že holky nemasturbují,tak se mýlí.E.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *