Brácha mě bije? Je to normální?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2008 20:59 - Jakub

Dobrý den je mi 11 let a mýmu bráchovi je 19. Bydlíme jen s mámou a brácha se o me většinou stará, protože mamka nebývá moc doma..Stara se o mě už od mala.Před par dny jsem prišel večer o hodku pozdeji domu a on mi dal na zadek..Nebylo to poprvé...Jinak si spolu rozumíme...Je to normální, aby mě brácha bil?

reagovat 10.6.2008 17:43 - Petr

Mne je 14 a jednomu brachovi 19 a druhymu 21

a oba mne taky rezou na zadek. Kdyz nasi jedou na delsi cas pryc, tak jim naridi ze se o mne musi starat, ale taky jim povoluji mne rezat.

reagovat 10.6.2008 17:44 - Petr

Mne je 14 a jednomu brachovi 19 a druhymu 21

a oba mne taky rezou na zadek. Kdyz nasi jedou na delsi cas pryc, tak jim naridi ze se o mne musi starat, ale taky jim povoluji mne rezat.

reagovat 10.6.2008 18:38 - dada

Klucy múžete se pomodlyt,abi bili Vašy bráchové na Vás hodný a na konec uvydýte jag budete dobřý kamarády.Hlavu vzhúru.

reagovat 10.6.2008 19:07 -

dado s prominutím upadla si z jahody? a přímo na palaci vid?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2009 14:55 - Míša a Tom

Je to normální,taky nemáme rodiče a stará se o nás brácha a dostáváme na zadek stejně jako většina spolužáků.Když zlobíme,dostaneme.Ale nikdy ne za školu,je za lhaní,pokud jsme drzí,neposloucháme.Jinak se nám věnuje co může,chodí ještě do své školy,dělá výšku.Teď jsme u babičky na chalupě,kdyby věděla kde píšeme asi by se zlobila.Pokud by mě brácha mlátil za každou blbinu,asi bych nic dělat nemohla,protože do děcáku nechci.Ale brácha je hodnej,i když nám občas naseká,že zasluhujeme.

reagovat 19.2.2013 14:36 - OLd Spice

Mě jednou nařezal bratranec což je jako brácha, pořád sem ho pokoušel /zlobil ho/ a když říkal přestan tak sem nepřestal a měl sem z toho srandu. byl u nás na návštěvě a anši mu řekli že mě může jít nařezat i na holou jak uzná za vhodný a já si dělal dál srandu že sem myslel že to neudělá, ale on se na mě ošklivě podíval, že jako sem dostal strach a přestal ale pozdě řek že půjdeme do mého pokoje a v kuchyni si vzal vařečku. přemlouval sem ho aby to bylo přes kalhoty, ale řek že ne že aspon přes trenky, že už ho štvu od mala ated mě to spočítá že pak už třeba nebude příležitsot tak sem si stáh kalhoty a šel k němu ale on mě podvedl stáh mě slipy a onul přes koleno dostal sem dost, tak sem mu ve vzteku řek že si přeju aby mu umřela máma a omn se zarazil a řek že sem to přehnal, tak sem myslel že dostanu víc ale on šel a všem to řek a teta se rozplakala tak sem musel s holým zadkem před všechny a od každého sem dostal bylo to asi 100 ran počítám celkem i s tím bratrancovo a musel sem se tětě a bratrancovi omluvit a zbytek návštěvy klečet v obýváku. nemoh sem jít ani na wc a jak sem předtím jed samí dobroty chlebíčky a buchtu tak to vě mě šrotovalo že se mě chtěůlo prdět a já pořád už v reku říkal že fakt musím na wc a naši mě řekli že ne že už to musím za trest držet a at se opovážím se pomočit, jenže já spíš chtěl prdět a už mě i bolelo břicho jak sem to zadržoval. nakonec sem to vydržel a šel pak na wc a překvapivě prdět nešlo tak sem to řek mámě a ta řekla že je dobře že mě bolí břicho že sem bratranci a tetě ublížil tak že mě příroda trestá. když pak bratranec příště přijel tak se mě zeptal jestli už mě jde prdět-máma jim to volala tak sem se usmál on taky a řek že sme udobřený ale že už nemám přát někomu smrt a já mu zas řek že mě to mrzí že sem to řek ve vzteku.

reagovat 27.3.2016 12:01 - Barča

Ahoj,je mi 13 a mám bratra kterému je 16. Pořád .ě mlátí, ponižuje mě a nadává mi. Chci s ním vycházet ale nejde to. Pořád mi ničí věci, vše svádí na mě ale já už to mevydržím. Jednou jsem se chtěla i zabít, protože to co mi dělá je týrání -_- :(

reagovat 28.3.2016 11:12 - Barčo

Ahoj,je mi 13 a mám bratra...

Tvůj brácha je debílek zakomplexovaný, co si musí hojit komplexy na slabším. To je týrání, s ním po dobrém nevyjdeš, on to bude brát jako slabost a nasadí větší grády. Co rodiče, ti to nevidí? Promluv si o tom s nimi a ať se to nesnaží přejít tím, že přeháníš. Musí to a to hned, neodkládej to. Na tvém místě bych si to líbit nenechala, no, ale každý je jiná povaha. Hned bych se snažila bránit, já vím, jsi holka, ale viděl by, že mu jen tak něco neprojde a že dobrovolně nebudeš jeho otloukánek. Blbec jeden.

reagovat 28.3.2016 20:18 - hmmm

Ahoj,je mi 13 a mám bratra...

Tvůj brácha je blbeček.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *