Boule a modřiny veřejně činných osob

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2006 13:02 - anonymous

Snad všichni jsme sledovali opakovaný záznam zmlácení Kateřiny Jacques. Jeden můj známý, kovaný sadista, si už spokojeně mne ruce nad tím že nahrávka mu obohatila soukromou sbírku a jen lituje, že nebyl tím policajtem. Svěřil se mi, že ona musí být žena s masochistickými sklony - o čemž svědčí i její prohlášení, že až se nějaká taková demonstrace bude konat znovu, ona tam opět nebude chybět.
Tolik tedy názor "odborníka" a nyní názor můj na obdobný - ale přece jen jiný - případ poslance Dolejše. Zde bych už žádný masochismus nehledal, ale vidím tu pouhé naplnění starého přísloví: Kdo seje vítr, sklízí bouři!
Soudruh
Dolejš, jako dlouholetý člen této zločinecké a zavrženíhodné organizace, zvedal ruku a schvaloval veškerá svinstva tímto spolkem spáchaná. Mj. také smrt východního Němce, roztrhaného hraničářskými psy v r.1986 poblíž Bratislavy (shodou okolností byl tento případ odvysílán jen několik dnů před napadením soudruha D. na ČT 1 a to v pořadu Případy železné opony.) Mohu každému zaručit, že tento uprchlík vypadal daleko hůře nežli zmíněný poslanec, cítil více bolesti a nakonec následkem těchto těžkých zranění zemřel! A přece jediným jeho "proviněním" bylo, že se snažil opustit komunistický koncentrák a žít ve svobodném světě - tedy nic více, nežli máme my, nyní a teď.
Takže, soudruhu Dolejši, nečekejte ode mě žádnou falešnou lítost, žádné ujišťování o tom jak bych vám pomohl, být u toho (á la falešný antikomunista Kalousek), nýbrž konstatování: Hrál jste si se sirkami, takže se nedivte svým popáleninám!
Co na to ostatní?'

reagovat 22.5.2006 13:17 - John Wittness

Souhlasím, také komunistu nelituji.

Ale aktuální mi připadá nyní jiný případ který bych nazval:

Facka nebo záhlavec?

Ona totiž média masírují veřejnost mystifikací o facce páně Macka Rathovi...ale vůbec to není pravda! Facka je totiž úder na tvář, zleva či zprava (face=tvář), kdežto záhlavec je veden ZEZADU, proto zá-hlavec! neboť to podstatné se odehrává ZA hlavou (tak jak jsme to viděli ze všech úhlů v TV).

V úvahu připadá ještě třetí druh této personální interakce, tedy pohlavek, PO hlavě by mělo znamenat, že rána je vedena shora dolů, nevím, osobně jsem to viděl jen jednou... Na doplnění lze říci, že všechny tyto údery mohou být vedeny jen otevřenou dlaní, mohou dopadnout plnou plochou nebo jen její částí - to jak se postižení stihne-nestihne vyhnout. Úder zaťatou pěstí však již spadá do jiné kategorie!

Vzkaz politikům: jen se perte, alespoň bude před volbami ještě nějaká zábava.'

reagovat 4.4.2007 16:31 - anonymous

Nějak podezřele rychle se s.Dolejš vyhojil, nemyslíte? Nebyl náhodou "tak trochu" namaskován?
'

reagovat 5.4.2007 03:10 - Když komunista dostane přes dršku, tak to normální!!

Komunisti byli pražský pepíci co celý den hovno dělali a jen se flákali po hospodách. Vyvolávali rvačky, organizovali stávky a převážně to byla spodina. Slušný dělník s takovými dobytky neměl nic společného. Za války gestapo první zatýkalo členy Sokola a pak komunisty. Komunisti vždy lhali a kradli, konečně to jsme pak poznali.'

reagovat 5.4.2007 07:51 - Ema

Bohuzel trvalo vam to dobu to poznat. Cesi jsou mozna moc duverivy.Jen tak narychlo, ted jsou zase duverivy, veri Bushovskym lzim. Jsou pozadu za svetem s informacema, ze 911 bylo vnitrne ucinene a Bush lhal svetu s duvody k napadeni cizych nevinnych statu. Verite dnesni vlade? Ve vsech severoamerickych mestech lidi maji svoje skupiny, kde diskutuji 911 a zkoumaji evidence. Bush se snazil zakryvat pravdu. Podivejte se na kanadske skupiny. Vancouver, B.C. www.V911truth.org. Mimo to v Americe a Kanade se neustale demonstruje proti Bushovi a pro mir.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2007 16:08 - farář

Povídal vůl krávě:

Dělám VUML právě!

Kráva se tomu diví:

K čemu bude VUML volovi?

I když VUML mít budeš -

VOLEM! přec už zůstaneš!!!VUML = Večerní Univerzita Marxismu-Leninismu (pro NEpamětníky), tedy flákárna dobře placená pro ty co se nestyděli!
'

reagovat 15.6.2007 16:56 - Tonda

VUML-též přezdívaný ŠPUK/škola pro udržení koryta'

reagovat 16.6.2009 00:03 -

rajčata a vejce

politické harašení'

reagovat 22.6.2009 17:49 - jim

To je slabé.Já bych politiky,policajty,lichváře a exekutory objesil za kule na stromech na Petříně a političky,policajtky,lichvářky a exekutorky nabodl pičama na kůl s pořádnou špicí v Rumunsku v Karpatech.'

reagovat 13.5.2010 03:08 - mrtvý

přesně tak jime.§ zabijte všechny exekutory,když oni s lichvářama můžou okrást a zabít vás!§

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *