bordelář ale miláček, co s tím

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2004 17:27 - Ema

Mám dvouletý vztah, z toho zhruba půl roku žijeme s mým přítelem ve společné domácnosti. Problém je v tom, že ačkoli je to ve všech ohledech naprosto úžasný člověk, milující, empatický, spolehlivý a čestný, je naprostý bordelář. Nejenže si po sobě zrovna moc neuklízí, ale nevadí mu ani špína, takže když na nějakou dobu odjedu, po návratu můžu strávit hodiny uklízením. Dost mě to štve, říkám si, že domácnost vede přeci většina žen, ale já to takhle nechci. Sice když mu řeknu, tak i uklidí, ale nechci být jako mentor, který musí pořád vysvětlovat, co by měl dělat. Nevím si rady, člověka asi těžko předělám (je mi 32), ale rozhodně se nechci pasovat do role hospodině a celý život pak skuhrat. Máte někdo podobné zkušenosti? Pokud ano, pak by mě zajímalo, jak je řešíte. Díky

reagovat 17.9.2004 17:30 - Ema

opravuji: jemu je 32

reagovat 17.9.2004 17:46 - j.

Dejte mu důvěru, že aspoň to nejdůležitější z úklidu časem zvládne sám. Řekněte mu, co si o tom myslíte. Když něco v tom směru udělá, tak ho pochvalte a věřte, že aspoň něco časem zvládne.
Ale mít (perfektně) uklizeno není to nejdůležitější v životě, že.

reagovat 17.9.2004 20:16 - dědek

V rádiu o tom diskutovali a závěr je ten, že chlapa nikdy nepředěláte a je to dané rozdílným vývojem mužského a ženského mozku. Dá se maximálně dosáhnout částečné dohody, ale uklízet vám nebude nikdy.

reagovat 17.9.2004 20:49 - iva

Buď se smiřte s tím, že budete hospodyní na plný úvazek a ještě vydělávat jako souběh a nebo z toho rychle vycouvejte.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2011 11:56 - Anela

pokud ty sám s tím nic neuděláš,tak to bude jen horší a tvá žena bude mít větší nároky a pak se z toho posereš nebo to začneš řešit jiným způsobem,jednou ti to přeroste přes hlavu,já mám takové švagrovky,jsou vypucovaný a bráchové sedřený,ale když jsou volové jejich věc,musí poslouchat jinak s nimi nemluví ani zdi,prostě jim prachy totálně rozhodily mozek a srdce ani snad nemají,je to smutný!!

reagovat 17.1.2011 12:01 - Pepa

Však píšu, že to řeším, ale není to vůbec jednoduché.
Jsem rád, že to znáš a víš o čem píšu. Protože kdo to nezažil nebo nemá tu zkušenost od známých, tak to nikdy nedokáže pochopit.

reagovat 17.1.2011 12:25 - Anela

vím že jsi psal že to řešíš,ale aby to tak bylo.Vím že to sem nepatří,ale něco ti napíší.Můj manžel,dnes již bývalý utrácel jako smyslů zbavený,chodil si po hospodách,herny atd,já jsem pracovala doma 12.hodin denně,děti byly malé a žádná pomoc od něj,také pracoval,ale nikdy jsem neviděla jeho vyplatu a jestli ano,tak to byla směšná částka,ale zato uměl mluvit jako kniha a byl velmi inteligentní a moc krásný chlap,každá mi ho záviděla,ale k čemu mi byl,hrozila jsem různě vždy poslechl na chvíli,ale měl potřebu utrácet a nakupovat zbytečné věci,začala jsem mit toho plné zuby a ukončila ten vztah,opravdu jinak to nešlo a dnes mám klid a vážím si každé koruny,asi tak,cenu peněz zná jen ten-ta,co se na ně těžce nadře,mám tam určitě chyby,ale tlačí mě čas a musím končit,měj se a neustupuj,,,,

reagovat 17.1.2011 19:39 - Dneska je to celkem časté

vím že jsi psal že to...

že ženy s mužem vorají tak jako je to u tvých švagrových. Taky to máme u nás v rodině. A taky švagrová. Chlap musí být tvrdej a musí nosit kalhoty on a ne ženská. To nefunguje. Staletími prověřená praxe, jakmile doma velí ženská tak to je průser jako kráva a těžko si pak odvykají.

reagovat 17.1.2011 21:23 - ....

že ženy s mužem vorají...

jojo,baby jsou něktéry zmyje jedovaty,poslal bych je makat do dolů a hned by je ty roupy prešli

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *