Boot camp

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.6.2008 01:27 - Romana

Slyšeli jste už o tom? Šli byste do toho?'

reagovat 19.6.2008 18:30 - Krupka

Slyšela jsem o tom, ale nešla bych do toho ani za zlatý prase. Myslím, že se to může líbit jenom masochistickejm mužatkám.'

reagovat 19.6.2008 18:39 - Nobody

Napište o co jde, ať se poučíme'

reagovat 19.6.2008 19:01 - Jasoň

Boot Camp vzešel z výcviku americké armády. Cílem je dosáhnout co nejvyšší fyzické a mentální odolnosti vojáků.

Jeho česká obdoba by údajně neměla být tak brutální. Tedy alespoň v tom smyslu, že vám nikdo nešlapal po hlavě a neřval na vás, když jste nějaký cvik prostě nezvládali.

Jde o drsný silově vytrvalostní trénink, který vás dostane do formy, říká Jakub Makalouš, který Boot Camp do Česka přivedl. Lidi nespokojené se svou figurou prý nakopne k tomu, aby na sobě pracovali, sportovcům pomůže ještě víc vylepšit kondici. Je prý opravdu pro každého...:)))


'

reagovat 19.6.2008 19:02 - Wikipedia

Bootcamp

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Pro účastníky je fyzickou i psychickou výzvou. Použité metody dělají bootcamp jedním z nejtěžších kondičních programů na světě.

Původně šlo o výcvik armády Spojených států, prostřednictvím kterého byli přijímáni vojáci k námořnictvu. Veřejnosti však velmi rychle došlo, jaký potenciál se ve výcviku a řízeném trénování skrývá. Bylo přirozené, že lidé chtěli dostat možnost využívat benefitů původně vojenského konceptu. A tak byl bootcamp adaptován pro fitness průmysl. Po celém světě vznikla řada campů s nejrůznějším zaměřením '

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2008 10:43 - mirka

ahojte ja mam od billy-ho blanksa celu seriu dvd bootcamp....a nemam sa preco stazovat.schudlla som, vyformovala, spevnila cele telo a citim sa super a konecne mam kondicku ...mirka

reagovat 20.6.2008 11:13 - V bootcampu by se mu to nestalo!

S bolestivými genitáliemi vystoupil David Beckham ze svého luxusního vozu poté, co řídil v poledním slunci v Los Angeles.

Špatná klimatizace a rozbité vyhřívání sedačky totiž přehřály jeho penis a varlata tak, že se anglický fotbalista málem musel nechat ošetřit s popáleninami pátého stupně.

"V jednu chvíli si to jel napříč LA a za moment nato rychle stahoval okýnka, funěl a s hrůzou se díval lupou mezi své nohy. Byla kolem něj hromada jeho fanoušků a paparazzi, takže měl docela fušku, aby ten problém s doslova vařícími varlaty vyřešil. Nechtěl být vyfocen, jak si podkládá polštář pod svůj rozkrok," práskl britskému listu Daily Star na člena týmu LA Galaxy jeho nejlepší kamarád.

David je přitom na své mužství náležitě pyšný, v současnosti ho totiž částečně živí. Vystavuje ho na odiv v reklamě na pánské spodní prádlo Emporio Armani. A snímky vlastního rozkroku dokázal pěkně rozpálit lýtka svých obdivovatelů.(!)


'

reagovat 7.2.2011 21:29 - petr

...

Můžu doporučit, tohle vás nakopne jako nic jinýho.

reagovat 7.2.2011 21:35 - Cracken

Můžu doporučit, tohle vás...

To by mi chybělo...

reagovat 20.8.2011 17:44 - Dododo

To musí být pěkný nářez...:)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *