bolestivá prsa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2005 08:30 - Radka

Před a při menstruaci mám dost nateklá a citlivá prsa, na což jsem si zvykla, ale teď jsem již druhý týden po menstruaci ve stavu, kdy se nemohu prsou ani dotknout a cítím, že jsou snad i o velikost větší. - Dělala jsem si pro jistotu těhotenský test, byl negativní. Nevíte co by mohlo být příčinou?

'

reagovat 21.2.2005 08:37 - Verča

Pro jistotu jěště počkej a pak si udělej ten test jěště jednou a nebo zajdi ke gyn.Bereš HA?Nechci tě strašit,ale mojí sestře se takhle projevovalo těhotenství.Může to ale být i jiná hormonální nerovnováha.'

reagovat 21.2.2005 09:32 - Demi

Presne tak,tehotenstvi se u me projevilo stejne.Teh. test nemusi ze zacatku nic dokazovat,az ten druhy byl u me pozitivni.

reagovat 5.4.2008 17:56 - Marcela

Taky mám před menstr. nateklá prsa a bolest v podbřišku.Ale teď mám prsa nalitá a citlivá i po menstr.a to už víc jak 2 týdny.Těh.test jsem si dělala včera, byl negativní.HA neberu.Pokud to není těh.,co to může být?'

reagovat 6.4.2008 12:46 - Yolanta

Omezte na minimum mléčné výrobky. Já sama jsem mívala před menstruací nateklá prsa. A později skoro bez přestávky. Nemohla jsem se jich ani dotknout. Pak se mi do ruky dostala kniha o makrobiotice, kde se o tomto problému psalo. Rapidně jsem omezila mléčné výrobky, nahradila je luštěninami a prsa skoro úplně přestala bolet. Já si těžko odepírám kávu s mlékem , ale vyhýbám se zmrzlině a sýrům.Zkuste to alespoň 2 měsíce a uvidíte.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2016 10:26 - ?

Zase jeden chytrej, že by mohl i chytat myši! On má asi s těma kozama nějaké zkušenosti! Třema je študoval třeba v noci lupou při svíčce!

reagovat 4.8.2016 15:38 - :))

Dobrý den, Vaše pocity...

Vláďa má velkou hlavu....

reagovat 21.11.2016 21:24 - Katka

Jediná věc, která u mě stoprocentně funguje, je nepít černý čaj(nebo čaj s mlékem)a problém je pryč,ani náznak napětí a bolesti a vůbec žádné zadržování tekutiny vody v těle jako bonus. Kávy můžu pít, kolik chci a kořeněné jídlo taky nedělá rozdíl. Vyzkoušejte to alespoň v kritickém období před menstruací. Vřele doporučuji.

reagovat 21.11.2016 23:40 - ( . )( . )

Bavějí se dámy u doktora v čekárně a stěžují si jaké bolesti prsou zažívají. Přidá se k nim třetí a říká: To všechno nic není ale největší bolest je když se utrne háček u podprsenky! Prosím tě nepovídej? No jó, ale já jsem byla zrovna skloněná nad ždímačkou!

reagovat 25.2.2018 16:01 - Jířa

Před a při menstruaci mám...

Mě se první těhotenství na testu ukázalo až v devátém týdnu. Je to sice nepravděpodobné, ale bylo to tak. Zkus týden možná dva počkat a uvidí se.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *