Bolesti varlat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2002 19:15 - Radek

Tak to je zajímavé. Každý chlap tady někde brečí, ale tohle téma tady není zavedeno. Tak někdy ve třinácti jsem míval záchvaty že jsem zcepeněl. Před pár lety jsem si kulky rozházel sedáním do auta v zimě. Už nepodceňuji vyhřívací dečky a vyhřívaná sedadla. Ta bolest byla taková že jsem nemohl chodit. Zbavoval jsem se jí snad tři roky vyhříváním na plážích. Nastydlé ledviny jsou proti tomu sranda. :o) Žádný doktor nepomohl (řekl jsem si jenom jednomu) :o). No a na občasné bolesti mi zabírá delší masáž. Nevíte někdo proč to bolí? Je to jenom z "nachlazení"? No a co s tím děláte?

reagovat 21.11.2002 09:17 - Aňa

Zohrej sa elektrodami.

reagovat 21.11.2002 22:29 - Arnošt

Jinak je máš normálně funkční? Jestli ne, tak bych si je nechal uříznout, stejně jen překáží. Ne, vážně. Mě zatím bolí jen když mě do nich někdo kopne. To je pak bolest, jakou větší neznám...

reagovat 22.11.2002 10:15 - Radek

Tak jsem chtěl Aňe začít povídat něco o bledé závisti. Tohle jsou problémy které halt nikdy nezažije. :o) Ale popravdě tu elektrostimulaci jsem zkoušel i kvůli tomuto problému. A musím říct NEEEE! Určitě Aňo praktikuješ SM. :o) Elektrostimulace tu bolest jenom vystupňuje. Takže tudy cesta nevede. Opravdu pomáhá masáž, krásně se to uklidní a přechází to do vzrušení. Ještě kdyby to chtěla nějaká Aňa vzít pořádně do ruky. S tím kopnutím přeháníš. To se snad každá holka naučí hned. Stačí cvrnknout a prorazíš hlavou strop. Na druhou stranu, jako materiál ke žmoulání snesou neskutečně moc a málo která holka si to dovolí. :o)

reagovat 9.6.2004 11:47 - Sisi

Mně nevadí ani cvrnkání do koulí ani pleskání přes koule. Citlivost koulí se jen zbytečně přehání a ženské si pak myslí bůhvíjak jsou ty koule citlivý, přitom to není pravda.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2017 16:05 - anka

ja bych muzi klidne hnusny koule odjebala a pak by byl klid. a ja by mohla snist semeno klidne nejakymu chlapovi kdyby sem mela chut

reagovat 1.2.2017 20:31 - Marek

Bude mě 17 začal jsem si holit celá varlata a penis ,prostě celej spodek i s konečníkem na přání mé přítelkyně. Je to poprvé byl jsem vždy přírodní.Vždycky ,ale když se vyholím ztuhnne mě šourek a varlata mě pak bolí.Nemá s tím někdo zkušenosti .Je to reakce podráždění trvá to tak hodinu až dvě.Když se zase nebudu holit partnerka mě odmítá orálně uspokojovat sama se holí od 13 tak nevím .Já jsem k tomu nebyl nikdy vedenej natož nucenej.

reagovat 1.2.2017 23:40 - Steve

Na bolest varlat je...

Jo ... ty si je Karle můžeš nechat klidně uřezat - to souhlasím. :-D

reagovat 1.2.2017 23:41 - Steve

ja bych muzi klidne hnusny...

No ten by ale koule měl ... :-D Nebo jak to myslíš? Semeno u chlapa bez? :-DD

reagovat 3.2.2017 12:51 - hus

Na bolest varlat je...

Nevím Karle jestli už je máš taky pryč ale já přistoupil na tuhle možnost protože už děti mám a na bolest nic nezabíralo. nabízí mi implantaci silikonových varlat ale na další operaci se mi nechce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *