Bolesti v podbřišku a vynechání MS po vysazení HA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2008 22:20 - Laura

Dobrý den. Před dvěmi měsícemi jsem vysadila ze zdravotních důvodů na doporučení lékaře HA CHloe. Od té doby jsem neměla MS (jen jsem jednou 2 dny špinila). Už asi týden mě začíná pobolívat v podbřišku. Jsou to takové ty bolesti jako když to mám dostat, ale stále nic. Dnes už jsou opravdu silné. Setkal jste se stím někdo?? Chápu že po vysazení antikoncepce mohu mít rozházený rytmus, ale ta bolest mě už opravdu znervózňuje. Tak pokdu někdo něco víte tak prosím poraďte..

reagovat 5.5.2008 16:29 - Eve

Taky jsem musela před měsícem vysadit Chloe a začaly mě hrozně bolet vaječníky a děloha se mi jakoby stahuje, něco jako slabé kontrakce.Je to dost nepříjemný, ale není to ten pocit bolesti jako když to mám dostat.MS se zatím nedostavila.

reagovat 7.6.2008 09:20 - ellen

Ahoj,

sice jsem uzivala jinou HA (pramino) ale mam stejny problem...

Vysadila jsem ji koncem brezna,MS prisla zacatkem tak jak mela,ale byla jeste ovlivnena HA...A od tte doby zadna poradna MS,je jeden den a asi 3dny spineni...

Ted jsem 37dni bez MS a zacinam mit obavy...Jinak tlak v podbrisku a na vajecnikach mam take...Je mi 21let a chteli bysme prvni dite...

Jsem z toho nestastna.

Kdy navstivit Dr.???

reagovat 7.6.2008 10:38 - fjalfjalfjlasjfld

no ja nevim cemu se divite, HA je svinstvo

reagovat 7.6.2008 11:43 - Sissi

Ahoj, stalo se mi to samé, vysadila jsem HA Mercilon, první menstruaci po vysazení bych nazvala parodií na menstruaci, teď se pomalu dostávám do normálu...ale docela jsem se bála, že mě ta HA tak zhuntovala.To co se dělo mělo s menstruací jenom málo společného, padaly ze mě jenom úplně černý kousky sliznice, bez jakýkoli tekutiny.Kdyby to tak pokračovalo, naklušu k gynekoložce ( ta by mi ale nejspíš dala nějaký vyvolávycí hormonální preparát a bylo by).Teď chci začít užívat Gynex od Energy, máme s tím výborný zkušenosti ( nejsem dealer), tak uvidim....Ellen být tebou dala bych tomu ještě tak 10 dní a šla bych se poradit k MUDr...minimálně se dozvíš co můžeš čekat (nebo taky to co nám tu řekla fjalfjalfjlasjfld)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2012 19:38 - merunka

Já přestala brát HA po desítkách let a žádný problémy nebyly. Snad "jen" že se mi udělaly hnědý fleky(pihy), který jsem dřív neměla a prý jsou právě po HA.

reagovat 29.5.2013 15:23 - Betty

Ahojte, před 4 týdny jsem si vzala poslední tabletku, den po ní jsem měla nechráněný pohlavní styk a 4 dny nato jsem dostala MS, jak bylo nornálně očekáváno. Po MS jsem další plato už nenačala. Až do včerejška jsem byla až na bolesti v podbřišku ok, ale včera mě začal bolet žaludek, bolesti podbřišku se stupňují, mám citlivé bradavky jak ještě nikdy a celkově je mi na nic. Těhotná bych opravdu být něměla, když pohl. styk byl ještě v rámci pausy po užívání HA, ale mám pocit, že moje tělo se chová jako bych těhotná byla. Další MS očekávám příští týden. Myslíte, že tyhle příznaky se po očekáváné MS zklidní?

reagovat 17.6.2013 13:25 - Nike

Ahojte, já vysadila nedávno Marvelon. Menstruace by měla přijít za dva dny, ale tomu fakt nevěřím :) Každopádně už mě skoro týden bolí nízko v podpříšku, ai¨si vaječníky, ne konstantně, ale tak nárazově mi v nich občas jako škubne nebo co a zabolí to. Předtím jsem to přisuzovala močáku, protože jsem chodila i často na malou - takže ant atd. Ale moč ok. Takže asi to bude tou HA, jinak si to nedokážu vysvětlit. Plus si připadám lehce hadmutá. Bolest se lehce stupňuje, ale nic tragického. Doufám, že to nejsou cysty..

reagovat 11.9.2013 22:28 - Nikol

Ahoj holky!!
Vysadila jsem HA po 5 letech uzivani cca od mych 16ti a mela jsem klasickou menstruaci, ovlivmenou HA. Pohlavni styk jsem mela chraneny a pd te doby je to 34 dni a menstruace se nedostavuje, mam velice nizky tlak, trpim nevolnostmi a slabosti, silnymi krecemi do bricha a nekdy to putuje i pres zaludek. Nikdy ale nezvracim a na prujmy take nijak zvlast netrpim. Mam ale trochu podvahu a tak prosuzuji me zpozdeni k tomu. Ztratila jsem hodne vahy po vysazeni HA tudiz to beru zs jeden z duvodu. Ackoli ta bolest me silne znervoznuje. Bere mi to veskerou energii a v praci se take necitim pohodlne.. Nevite nekdo jestli to prejde?

reagovat 22.4.2018 10:18 - Veronika

Já momentálně zažívám úplně něco stejného. HA jsem vysadila ale před 9 měsíci. První menstruace Ok, druhý cyklus 50 dní, další 34-37. Ale teď-strašně mě boli v podbrisku, mám nevolnosti, jak kdybych to měla dostat-ale ještě trochu jiné. Menstruace samozřejmě nikde. Styk jsem měla chráněný. Nevím co s tím. Připadám si jak tehotna, ale to je nemožné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *