bolesti hlavy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2003 09:47 - Janča

Můj přítel má velké bolesti hlavy, lékaři mu předepisují ibuprofen a neví, co s ním. Byl na rentgenu, tam mu nic nenašli. V noci ho to budí a hodinu trvá šílená bolest k nevydržení. Co může způsobovat takové bolesti hlavy? Může to být zánět trojklaného nervu? Kam má jít k lékaři, aby mu konečně řekli, co mu je?'

reagovat 9.4.2003 02:45 - Láďa

Nevím, zda ti lékaři poradí, neboť v tomto směru sami tápou a tápou po celém světě. Já jsem celkem slušný migrenik:-))) Hlava jej začíná bolet většinou za levým uchem, bodavá bolest a přechází na celou hlavu???
To nemusí být zánět trojkl. nervu ten zacíná mezi 5. a 6. obratlem a tam bych začal, myslím na neurologii. Asi je to pro tvého přítele spouštěcí faktor migrény. Při velkém záchvatu doporučuji ležet na posteli bez polštáře s hlavou hodně vytočenou dostrany, to pomáhá mně. Já jsem již díky migréně přišel o několik zaměstnání, a také to začínalo ve spánku, proti tomu se nemůže bránit léky. Pomáhá mně poslední dobou přemíra vit. "E" 2x denně 2 tobolky. Mají za následek prokrvení a urovnání oběhových systémů. Budeš-li mít dotaz tak se uzvi, e-mail tam je. P.S. mam za sebou i vyš. CT a MR ve fakult. nem. v Plzni a nic nenašli.'

reagovat 9.4.2003 13:44 - Helena

Vise nez rok mam bolestivou spodni cast prsu.Po opakovanych sono lekari nic nenasli.Jedni mi rekli, ze to zpusobuje HM (uzivam)a ze ji mam uplne vysadit, druzi poradili ze naopak HM muze muj problem odstranit.Nepomohly ani nasazena antibiotika (podezreni na zanet). Bolest je neustala, v obdobi menzes zvysena.Prosim o radu. Dekuji!

reagovat 9.4.2003 14:00 - xxx

hlava jak vyšitá'

reagovat 9.4.2003 14:08 - micinda

často to bývá od nervů.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2016 09:24 - ivan

Dobrý den, chtěla bych se...

boli mam hlava 5dni semtam krk co moze mat 2dni zasebov visoki tlak

reagovat 25.1.2016 14:50 - Ivanka

ja si myslim ze bolest od krcni patere muze do hlavy vystrelovat a projevovat se hodne zpusoby. pokud trpite hodne bolesti asi bych si dala ataralgin - je orientovany primo na tento problem.

reagovat 1.2.2016 21:18 - Jana

Také jsem měla problémy s krční páteří, zády, migrénami. Všem doporučuji bylinný čaj Zdislavatea: http://zdislavatea.cz/caje/detail/32 .Mně odblokoval záda za 2 dny. Piju ho pořád jako prevenci a už žádné prášky brát nemusím. Vřele doporučuji :)

reagovat 2.2.2016 06:43 - Dalibor

Také jsem měla problémy s...

JanoPetře,velmi zajímavé,že by čaj chiropraktik.
Zase sem cpeš klamavou reklamu a nikdo na to není zvědaví.

reagovat 2.2.2016 17:57 - Jana

JanoPetře,velmi...

Nikomu to nenutím. Ale mně to pomohlo. Je na každém ať si zvolí svou cestu a to čemu věří.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *