Bolesti hlavy - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2008 00:23 - hana

Dobry den, ziju v Anglii a s doktorama je to tady tezky. Pred mesicem sem zacala met potize, porovnatelne se stavy treba pri chripce. Teploty, unava, pocit na zvraceni, strata chuti do jidla, zimnice atd, a take bolesti hlavy. Doktori mi rekli ze je to pravdepodobne virus, ale kdyz se mi pritizilo, delali mi vysetreni na meningitidu a mononukleozu. Testy byly negativni a po tejdnu vsechno zmizlo. Par o 2 tejdny pozdeji jsem se zacala citim spatne, zase jsem mela teplotu a vsechno ostatni, a taky tu bolest hlavy. Co mne na tom znepokojuje je, ze je to ne obvykla bolest, ale zacinana temenu, nekdy je v okoli spanku a oci nebo usi , ale stale putuje pres celou hlavu. Vecsinou ale byva v zadne nebo vrchni casti, bolest je zvlastni, reaguju i pri cesani vlasu, jakoby jsem mela udrenou hlavu. Bolest neni silna, ale prvy krat trvala asi 2 tejdny, ted ji mam 1 a pul tydne. Mam taky lehce strnuly krk a ramena. Zvykla jsem mivat zablokovanou krcnou chrbtici, ale kidy ta bolest nebyla takovahle. Taky muj zrak se mi zda horsi. Mela bych se obavat?

reagovat 10.8.2008 18:47 - lada

o zrak se neobávej,zdají se ti sny

reagovat 10.8.2008 20:54 -

hana

zajdi znovu k lékaři, asi nejlépe znovu k neurologovi, teplota by neměla s krční páteří souviset. Objednej se i na oční vyšetření.

Domácí zvířata v bytě nejsou?

reagovat 25.8.2008 14:44 - Vláďa

Je mi 39 let. Zhruba před týdnem se mi stala taková nemilá věc a to, že při orgasmu mě hrozn začala bolet hlava, spíše bolestivé tlaky a od té doby mi tato bolest vzniká při každém orgasmu, čímž začíná být pro mne nepříjemný. Bolest začn vlastně během pár vteřin po dobu orgasmu a pak pomalu ustupuje několik hodin. Poraďte prosím, je to něco vážného ?

reagovat 25.8.2008 14:50 -

migéna

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2016 19:59 - ivka

Taky souhlasím se zde zmíněnými názory na Ataralgin. Po některých jiných analgeticích jsem měla nevolnosti, po tomto ne a zabírá skvěle.

reagovat 21.2.2016 10:10 - Mára

Taky souhlasím se zde...

Mně je jedno, co si koupím, hlava mě bolí jen při rýmě, ale na ataralgim kašlu, ta několikaměsíční reklama mi ho zhnusila.

reagovat 21.2.2016 17:55 - hmhm

Ataralgin je nejvíc profláknutý, účinek nulový. Jediné, co mi zabírá, je ibalgin.

reagovat 25.6.2018 20:14 - Vladimír

Bolesti hlavy nevznikají jen tak ze vzduchu, ale většinou mají svou příčinu v naší výživě. Bez vyřešení této základní příčiny nepřináší aplikace léků na bolest trvalé výsledky, jen potlačuje symptomy. Příčinou bolestí hlavy jsou určité potraviny v naší stravě způsobující chronické zánětlivé reakce našeho těla, které se projevují bolestí v různých částech těla včetně bolestí hlavy. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si bolesti hlavy sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.

reagovat 26.6.2018 08:21 - Dealere,

Bolesti hlavy nevznikají jen...

Jseš chytrej jak rádio. Takhle na dálku poznat z několika slov diagnózu, tomu tedy říkám výkon.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *