Bolesti hlavy - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2008 00:23 - hana

Dobry den, ziju v Anglii a s doktorama je to tady tezky. Pred mesicem sem zacala met potize, porovnatelne se stavy treba pri chripce. Teploty, unava, pocit na zvraceni, strata chuti do jidla, zimnice atd, a take bolesti hlavy. Doktori mi rekli ze je to pravdepodobne virus, ale kdyz se mi pritizilo, delali mi vysetreni na meningitidu a mononukleozu. Testy byly negativni a po tejdnu vsechno zmizlo. Par o 2 tejdny pozdeji jsem se zacala citim spatne, zase jsem mela teplotu a vsechno ostatni, a taky tu bolest hlavy. Co mne na tom znepokojuje je, ze je to ne obvykla bolest, ale zacinana temenu, nekdy je v okoli spanku a oci nebo usi , ale stale putuje pres celou hlavu. Vecsinou ale byva v zadne nebo vrchni casti, bolest je zvlastni, reaguju i pri cesani vlasu, jakoby jsem mela udrenou hlavu. Bolest neni silna, ale prvy krat trvala asi 2 tejdny, ted ji mam 1 a pul tydne. Mam taky lehce strnuly krk a ramena. Zvykla jsem mivat zablokovanou krcnou chrbtici, ale kidy ta bolest nebyla takovahle. Taky muj zrak se mi zda horsi. Mela bych se obavat?

reagovat 10.8.2008 18:47 - lada

o zrak se neobávej,zdají se ti sny

reagovat 10.8.2008 20:54 -

hana

zajdi znovu k lékaři, asi nejlépe znovu k neurologovi, teplota by neměla s krční páteří souviset. Objednej se i na oční vyšetření.

Domácí zvířata v bytě nejsou?

reagovat 25.8.2008 14:44 - Vláďa

Je mi 39 let. Zhruba před týdnem se mi stala taková nemilá věc a to, že při orgasmu mě hrozn začala bolet hlava, spíše bolestivé tlaky a od té doby mi tato bolest vzniká při každém orgasmu, čímž začíná být pro mne nepříjemný. Bolest začn vlastně během pár vteřin po dobu orgasmu a pak pomalu ustupuje několik hodin. Poraďte prosím, je to něco vážného ?

reagovat 25.8.2008 14:50 -

migéna

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2016 10:10 - Mára

Taky souhlasím se zde...

Mně je jedno, co si koupím, hlava mě bolí jen při rýmě, ale na ataralgim kašlu, ta několikaměsíční reklama mi ho zhnusila.

reagovat 21.2.2016 17:55 - hmhm

Ataralgin je nejvíc profláknutý, účinek nulový. Jediné, co mi zabírá, je ibalgin.

reagovat 25.6.2018 20:14 - Vladimír

Bolesti hlavy nevznikají jen tak ze vzduchu, ale většinou mají svou příčinu v naší výživě. Bez vyřešení této základní příčiny nepřináší aplikace léků na bolest trvalé výsledky, jen potlačuje symptomy. Příčinou bolestí hlavy jsou určité potraviny v naší stravě způsobující chronické zánětlivé reakce našeho těla, které se projevují bolestí v různých částech těla včetně bolestí hlavy. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si bolesti hlavy sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.

reagovat 26.6.2018 08:21 - Dealere,

Bolesti hlavy nevznikají jen...

Jseš chytrej jak rádio. Takhle na dálku poznat z několika slov diagnózu, tomu tedy říkám výkon.

reagovat 26.6.2018 09:03 - nicky jedné ba.by :-)))) sm.dm pal.mila bodlin.ka s.am te.čka c,clam soj.ka stevi.e Gadu.s taky pravá soj.ka tak hnu.sné přís.pěvky naleznou se

:-))))sm.dm
ano,jste duševní mr..záci !!! Opakovat to už nebudu, stačí??
:-)))sm.dm
Pe.dobábo jdi utřít uslintanýho deme.nta,umýt ha.jzlíky a ne.opruzuj.Vnoučata nejsou,kamarádky nejsou,manžel utekl - to je ale osud.
:-))))sm.dm
Uda.vačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám od.porný, nenáviděný.
:-)))sm.dm
ču.bko,taky jim chodíš na pe.kárnu haj.zle.
:-))))sm.dm
Konečně jsi se zatituloval sám. Ano jsi hnu.sná p.i.č.a.
:-))))sm.dm
TÉMĚŘ VŠECHNY A TO JE ROZDÍL ZM .RDE. HNU.SE POMLOUVAČNÝ,DE.BILE Z VYCHLAS.TANÝM MOZKEM !!
:-))))S.m.dm-toto je tam 50xx
Kde kliknu tam , samochválou smr.dící, nebo sprostě nadává, někdy se mu poštěstí i věta spisovně napsaná. Až na ty háčky, tečky a čárky. Likvidátor diskusí, známý celému netu. Blokovaný všude, kde se dá. Zoufale sám je a bude. Se svou nafukovací Věrkou a mrd. strojem, čímž se chlubí. Vyjímečný ve své blbosti.
:-))))sm.dm
Ta nafukovací,že? Jen ji musíš každý den dofukovat.
:-))))sm.dm
Ty si patřičně umyj tu pos.ranou prd.el, smrdíš hov.nama až tady. A utři ten poslintaný monitor.
:-)))sm.dm
Udavačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám odporný, nenáviděný.
:-))))sm.dm
Di.ktátorko, nepiš lidem co mají dělat. Raděj si k těm vypraným záclonám umyj okna.
:-))) s.m.dm
Ahoj Kopí, jdeme se s J. koukat na Vraždu motorovou pilou...motivace bude..:-))))... nedávno mi to tady připomínalo Psycho..-)))
:-))))sm.dm
ty jsi troska mr.zá.cká co:-)))to je odpad lidi..hn.ůj...to se nevidí...to je p.rase:)))
:-))))s.m.d.m
Koukl jsem se jajínku, jestli tě ještě neblokli, ale už to bude brzy, blbe hrnčířský.
:-)))) s.m.d.m -píše za chlapa
Přeji ji tu výhru. je zajištěna. Nemusí se starat o budoucnost, nevzal bych žádný úplatek, jsem finančně zajištěný, vrátil jsem se nedávno z Malorky a zas odlétám do Francie. Jen na delší víkend . A v Paříži mám s rodinou zajištěný Silvestr. Ty budeš se svou nafukovací Věrou u tv?? S takovými diplomy si tapetuji WC. Jsem hodnocený finančně a né málo. Nečekám, abych si musel koupit nové boty.
:-))))smdm palmila
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-))))sm.dm
a ty jsi z*rd a blb v jednom, i když si měníš nicky a IP.
:-)))) s.m.d.m
Tak jsem koukl a jdu z toho smradu. To jsi dopadl křap.káči, sám se sebou si psát. Všichni na tebe s.e.r.ou.
:-))))smdm
J.C slušný člověk? Takový hnus jsem nezažil a neviděl co jsem živ. Hraje si na slušného, sám se chválí a je tu za bl.bce.Všem.
:-))))sm.dm
Už ráno a jsi zlitej křa.pkáči, mozek máš už pro.chlastaný, dej pozor na játra, to jde potom rychle, zežloutneš a jsi v p**eli.
:-))))sm.dm
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-)))s.m.d.m
V p.r.d.e.l.i jste byli, sedíte uslintané u pc. To já byla teď u holiče, jsem připravená na tu televizi. Pááá . na tu žum.pu už fakt nevkročím, m.r.ch.y. přibl.bé.
:-))))oprava
přibl.blé..
Jdu si ještě koupit nový kostým, samozřejmě značkový.
:-))))sm.dm
Dobrý večer seniorky, snad vám dnešní slunečné počasí dopřálo, být aspoň chvíli na sluníčku. Kdo je nemocný, přeji uzdravení.
Báro, tak to já dovedu taky věci s pc, potom prosím syna o rady... o pomoc. :-))))smdm
Takže.. Nelly, Báro.. dejte vědět, budeme držet palce a myslím i na Zorku.. tak ať je líp..
Magdi, rizoto mám v plánu už delší dobu, díky za tip. Ale prvně si udělám segedín... Už zítra.
Utíká to Magdi, musela jsem se podívat, jak dlouho jsem vlastně v tom důchodu? Sedmým rokem.. šla jsem dřív, zdraví mi nedovolilo být dýl a tak nějak mi to vyšlo.
A utíká rok za rokem... tak dost nostalgie, jdu si uvařit čaj a kouknu na jakýsi to meil. Hezký večer, dobrou noc všem.
:-)))sm.dmano,jste duševní mrzá ci...
jo jo..časy se mění.. a taklhle na mě dnes žaloval meilem můj vnuk, je dislektik a pod..., tak snad to přečtete..:-))))
Ahoj mami,jo dneska jsem dělal lívance a byli bobrí a mimiochodem jak si mohla sní vydržet celí děctví když já tady nevidržím v klidu ani týden,babča me z radostí cpe kapkama a tabletkami a furt mě provokuje stím jak víborně chutnají zezačaku to bilo vtipní ale už je to otravní,už budu muset končit babča si asi bude chtít psát s joškou tak zatíden a pzdravuj chlapy.bab.ka nadáv.ka :-)))pal.mi.la sam te.čka bod.lin.ka cc.lam Ga.du.s soj.ka
PROČ
cpe vnuka dys.lektika tabletkami a kapkami když je nechce a bo.žátko si stěžuje matce,no proto aby měla čas k op.lzlým na.dávkám vydrží celý den celou noc sama se sebou. Proč když našli její adresa tolika ni.cků začala tahat do své špíny kamarádku že jí dala počítač? Proč tahá do své špíny dceru že má známe ha.cke.ry na CO?No proto já nadávám budu hodná a vy budete špíny!
jsi jak píšeš hov..no u cesty
Není divu že musela spíš do důchodu
HN.US OD BA.BY
ZNIČILA LIDEM DISKUSÍ VÍCE!!!!
STAČÍ SI TO NAJÍT VÍTE K.DO A OD.KUD TA ROBA JEST!!na.dávka i pekar.na u zla.te ma.my

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *