Bolesti chodidel, pat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2011 20:09 - Dagmar

Dobrý den, před půl rokem jsem po několika letech prakticky nicnedělání začala aktivně sportovat (kickbox 4x týdně). Poslední tři měsíce mám velké problémy s bolestí jednoho, výjimečně i druhýého chodidla v oblasti paty - bolest se projevuje většinou druhý den po tréninku ráno, popřípadě po delší době sezení - nemohu vůbec na nohu došlápnout, bolest se šíří ze středu paty až na boční stranu chodidla. Bylo mi řečeno, že by mohlo jít o achillovy šlachy, kvůli špatné obuvi (konrétně žádné) - je to možné, popřípadě, dá se s tím dělat něco jiného než přestat se sportem? Předem moc děkuji za odpověď!

reagovat 1.11.2011 19:45 -

No já mám podobný problém. Nedávno jsem si koupila boty u Bati, ale od té doby mě pořád bolí paty a také mě berou křeče do špiček prstů, což jsem před tím nikdy nemívala. Asi botky poletí do popelnice a budu mít klid.

reagovat 1.11.2011 19:55 - ULA

Je to ostruha, jdete na rentgen! A setrete nohu - ort. vlozky, male podpatky, atd. Ja to mam take...

reagovat 2.11.2011 07:56 -

Je to ostruha, jdete na...

Já podpatky nenosím vůbec a ostruha? Mně bolí pata zespod.

reagovat 3.11.2011 21:12 - Dagmar

Je to ostruha, jdete na...

Podpatky nenosím vůbec, al podezřívám spíšd ty šlachy, bolest se teď po větším vypětí rozšířila až do lýtka - opisuje celou achillovu šlachu, tak nevím, nicméně k doktorovi určitě zajdu. díky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2011 21:12 - Dagmar

Je to ostruha, jdete na...

Podpatky nenosím vůbec, al podezřívám spíšd ty šlachy, bolest se teď po větším vypětí rozšířila až do lýtka - opisuje celou achillovu šlachu, tak nevím, nicméně k doktorovi určitě zajdu. díky

reagovat 21.8.2012 19:11 - Pavel V.

Dobrý den, před půl rokem...

Ahoj, odpovídám na tvůj příspěvek. Nejsem doktor, ale zažil jsem přesně to co ty! začal jsem dělat kickbox a druhý den jsem nemohl ani došlápnout. Je to půl roku a ještě se léčím. Neurolog mi řekl, že se jedná o hyperflexibilu! radši si s tím skoč k doktorovi, není to nic příjemného.

reagovat 3.4.2013 15:20 - Lenka

Ahoj.Mě už asi 3měsíce bolí chodidlo od malíčku k patě.Cela ta hrana chodidla.Nejvíce mě to bolí když dlouho sedím´a pak chci jít.nevím co by to mohlo být.Budu muset asi taky navštívit lékaře

reagovat 3.4.2013 15:22 - Zdena

Ahoj.Mě už asi 3měsíce...

Tak já to mám podobně!!Když je noha chvíli v klidu tak pak na ní nemužu vůbec stoupnout.Musít jít přes bolest.Jinak mám to samé co vy!

reagovat 3.4.2013 15:59 - Iva

Já jsem to měla podobné, je to asi pokleslá nožní klenba a pakto takhle bolí. Prodávají se ještě takové ty vložky do bot, na vnitřní straně to má takové zvýšení? To mě pomohlo, ale raděj navštívit lékaře, udělá i rentgen a poradí.
Pak jsem měla ostruhy -to je bolest na patě, bolí to jako pes vlastně při každém došlápnutí. Na to zabrala elektroléčba - ultrazvuk, když jsem to měla na druhé noze, tak to nezabralo -až pak ozařování.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *