Bolest a žádný požitek ze sexu - poraďte!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2007 01:20 - Loverboy

Ahoj všem. Omlouvám se předem za délku...

Mám problém při sexu se svou přítelkyní. Co se týče vzájemného uspokojování rukou, je vše celkem v pořádku. Pokud se ovšem pokusíme o styk vaginální, má přítelkyně z počátku velké bolesti a trvá jí než si zvykne. Ani poté však nemůže dosáhnout touto cestou žádného uspokojení a prostě si to "odtrpí" a leží na zádech jak loutka. S orgasmem při stimulace klitorisu podle mě problém nemá. Je jí 20 let (já mám 22) a než jsme se seznámili byla formálně panna. O panenství přišla prý po hrubém zásahu gynekologa někdy ve 14 letech a doteď z toho má asi trauma. Mám podezření, že možná jí bohužel někdo ublížil i jinak, ale nic nevím jistě. Pokaždé když se totiž pokusím opatrně nahodit řeč na toto téma a zjistit buď podrobnosti o tom v čem je konkrétně problém, nebo co bych mohl udělat proto, abych jí pomohl se uvolnit, tak se ode mne odvrátí, zaboří hlavu do polštáře, nebo ke zdi a usedavě se rozpláče tak, že jí musím utěšovat. Tak po 5 minuták už je v pohodě, ale diskuse i večer je zabitej.

S tím vším myslím souvisí i to, že odmítá ode mne orální sex a obecně jakoukoliv stimulaci jazykem nebo ústy v okolí vaginy. O klasický sex už se ani nepokoušíme a mám pocit, že se to začíná podepisovat i na ostatních intimních něžnostech. Nevím jestli si to čím dál víc vědomuji a nebo to sílí z její strany, ale poslední dobou, když už se náhodou ocitneme sami a v klidu, tak buď ihned, či po troše pomazlení usne a nebo při vzájemném dráždění dosáhne velmi rychle orgasmu (asi) a tím to pro ni končí, neboť se přitulí a do 2 minut spí. Co se týče obyčejného mazlení jen tak někde během dne, tak na to si přítelkyně moc nepotrpí a připadá jí to hloupé se takhle někde nedej bože třeba na veřejnosti "okousávat a ochmatávat". je to způsobeno asi mírně puritánskou domácí výchovou. Přesto mám ale pocit, že mě má opravdu ráda a sama se tím hodně trápí.

Jsem z toho zoufalý, protože tímto pravidelně zůstanu tak akorát maximálně nažhavený a tím to končí. Většina pokusů o trochu erotiky je však po chvíli nějakou z výše popsaných forem zabita. Navíc si připadám hloupě i kvůli tomu, že veškeré sexuální napětí musím řešit jak puberťák onanií i přes to, že máme jnak normální vztah.

Poraďte mi prosím, jak si s ní mám promluvit a přimět ji, aby si buď promluvila s gynekologem (klidně i jinačím než ke kterému chodí) a nebo psychiatrem, či ještě lépe sexuologem. Opravdu si myslím že má reálný problém, ale bohužel s ní není žádná rozumná řeč a zas někomu natvrdo vpálit do obličeje aby se šel léčit taky prostě nejde. Vztah máme jinak dobrý a rozhodně se mi nechce rozcházet kvůli něčemu takovému. Užírá mě to ale čím dál vic...

reagovat 2.8.2007 15:48 - mamča

Ahoj, nevím jestli jsem ta pravá na rady, ale v mládí jsem měla podobný fyzický problém jako tvá přítelkyně, nedokázala jsem se uvolnit a pak jsem dost trpěla. Proto vyskoušej až budeš mít příležitost, styk jen po srdíčko a v případě, že i potom bude tvrdit, že jí to bolí, máš jistotu. Má psychický problém. To už ti poradím akorát psychologickou poradnu, ale nejdřív tobě, aby ti mohl poradit odborník, jak jí přesvědčit o návštěvě poradny. Jinak čekat a čekat než ti sama bude chtít říct co jí trápí. Jen aby nebylo pozdě. Ozvi se jak to dopadlo.

reagovat 2.8.2007 16:13 - čágobelo

No, já mám taky problém. Přítel je trochu vysazený na anál:) Ale moc si se mnou jako neužije, mě to STRAŠNĚ bolí,když je to penisem. Lubrikant nepomůže. Prostě se mě tam nutí, najednou lup, i když přítel se snaží jít pomalu a bolest k po...:( On není sadista, že by chtěl, on se pak cítí trapně a strašně.

Prstem mu to jde pěkně, mě se to docela líbí, ale to je mu málo.

co s tím,

reagovat 2.8.2007 17:24 - mamča

Je mi líto čágobelo, ale máš úzký svěrač a ten není natahovací. Jestli opravdu chceš svému příteli vyjít vstříc, je operativní metoda, ale určitě jí nehradí pojišťovna. Tak si dobře rozmysli, jestli ti to stojí zato. A vím, že to bolí!

reagovat 2.8.2007 22:52 - monika

Loverboy, měla jsem kdysi před lety ten samej problém jako tvá přítelkyně. Vzhledem k tomu, že jsem byla hrozně moc zamilovaná, tak jsem se nakonec odhodlala a k sexuologovi šla. Ten mne vyšetřil /byl to zároveň i gynekolog/ a řekl mi, že fyzicky jsem úplně ok, takže chyba je v psychice. Byla jsem u něj několikrát a výsledek byl takovej, že mi řekl, že až změním chlapa, tak vše půjde jak po másle. S tím jsem se nechtěla smířít, ale časem jsme se stejně s přítelem rozešli. No a doktor měl recht. S dalším chlapem to bylo dobrý.

Teď s odstupem let si říkám, že mě asi tehdejší partner nedokázal rozhicovat tak, že by to šlo i když jsem ho tenkrát fakt měla hrozně moc ráda.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2007 19:40 - mamča

Nějaký pokrok? Pro Loverboy.

reagovat 16.8.2007 15:08 - loverboy

Zatím nic. Doktorka ke které jsem chtěl jít teď brát nemůže protože má plný limit na pojišťovnu a navíc má dovolenou. A přítelkyně je celý měsíc v trapu , takže stejně není co řešit. Vidím to tak na září..

reagovat 16.8.2007 21:16 - mamča

Tak já se v září ozvu. Ahoj.

reagovat 13.9.2007 10:44 - Lukáš

Trochu mi připadá, že Tvoje obavy, že ji někdo ublížil jinak, nemusí být liché. Ale nejsem odborník.

reagovat 4.5.2008 22:11 - bhgsoj

Ahoj, mam taky problem.. Pri sexu mam strasny bolesti, zrejme jako loverboyova pritelkyne, ale nemam problem s tim, ze bych nechtela, opravdu o to stojim, pritel me vzrusuje jen kdyz vim ze to ma prijit dostanu strach a trochu to opadne..panna zrejme nejsem uz ve me byl, ale nebylo mi to nejak moc prijemne, myslite ze je neco co by pomohlo? Treba gel apod.? Za odpovedi predem dekuji :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *