Bolest v penisu při erekci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2014 23:21 - Aleš

Poslední dobou, při erekci mám bolest v penisu, není to nic co by nešlo vydržet, ale je to nepříjemné. Nejvíc je to cítit při napnutí penisu. Čím by to mohlo být. V klidovém stavu je to v pohodě. Vše ostatní funguje jak má.

reagovat 25.12.2014 19:17 - Jan

Vazivo nebo krátká předkožka, nebo jízva v penisu.

reagovat 4.1.2016 22:48 - Minimoris

A co se s tím dá dělat?

reagovat 4.1.2016 22:56 - Steve

To si zjisti co to způsobuje, pak to řeš návštěvou u urologa - on ti poradí co s tím a co na to.

reagovat 4.1.2016 22:58 - Pavel

Před měsícem jsem měl řekněmě náročnější pohlavní styk 2 dny po sobě (1. den večer cca 7 hodin a 2. den od rána 5 hodin, bez větších přestávek). V obdobných situacích mě většinou bolela předkožka, ale bolest velmi rychle vymizela - např. po 3 dnech.. Nyní se však k bolesti předkožky přidala ještě jiná, o dost nepříjemnější. Od zmíněného aktu tedy 4 týdny mě při erekci značně bolí okolí žaludu. Jakoby na povrchu i "uvnitř". Nejvíce při "zatnutí".. Nejdříve jsem to sváděl na "namožení" případně na bolavou uzdičku, ale tady problém není - s kuží lze bezbolestně "pracovat" a po 4-5 týdnech by snad již namožení zmizelo.. V klidovém režimu (ani při čůrání) žádné problémy nemám a ani kůže není nijak bolestivá, ale při erekci to je tedy dost nepříjemné a nemusí jít ani o erekci během pohlavního styku, ale postačí noční/ranní erekce, která mě nyní bolestí dost budí ze spaní... Moc děkuji za radu...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2016 23:06 - Urolog

Mám sex každý druhý den,...

nevím, čím to může být, na to musíte hledat odpověd u lékaře, který vás může vidět a přímo vás vyšetřit a také s vámi podrobněji pohovořit. V prvé řadě navštivte obvodního lékaře pro komplexní vyšetření /zda nemáte cukrovku nebo jiné metabol. příčiny, stanoví laboratorně hladiny iontů v těle/ a on vás potom již odešle na specializované pracoviště, podle výsledků vyšetření. Nejvhodnější by byl neurolog, poté sexuolog a také urolog k vyloučení, zda nemáte nějakou ev.infekci - ale váš obvodní lékař vás jistě nasměruje k odborné pomoci. Hezký den.

reagovat 4.1.2016 23:09 - Tomáš

Mám problém s tím že po vyvrcholení mě začne pálit a bolet penis, musím pak počkat a přetrpět tu bolest, než odezní , obvykle tak půl hodinu... Ještě bych se chtěl zeptat jestli je normální se nemůžu po vyvrcholení vymočit ale musím aspoň 10 minut počkat...

reagovat 4.1.2016 23:10 - Urolog

Mám problém s tím že po...

Vymočit se nemůžete zřejmě kromě překrvení penisu, který utlačuje močovou trubici. Pálení penisu bývá způsobeno mechanickým podrážděním nebo vlivem poševních šťáv při sexu. Používejte kondom nebo lubrikační gel.

reagovat 4.1.2016 23:13 - Steve

Tady si někdo ale blbě hraje ... :-D

reagovat 15.9.2016 03:44 - avotomtoje

Mám problém s tím že po...

A to je super ne? Ještě můžeš zkusit přerušování a suchý orgasmus, těsně před tím něž se uděláš tak ať ti partner/ka zmáčnou nebo cvrknou kulky. Pocity jsou potom silnější. Jsi chlap, po práci máš mít nářadí opotřebovaný a zatímco puboši a dědkové hnedka usnou tak ty si budeš ještě půl hodiny užívat přetlak v koulích a penisu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *