Bolest (tlak) vpředu na krku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2009 12:36 - David

Zdravím a prosím o radu. Už skoro dva měsíce mi dost nepříjemně bolí krk. Celkově cítím stuhlost a tlak jako při škrcení v předu na krku od brady až pod ohryzek, kde je to nejmarkantnější. Na ORL mi nic nenašly, udělaly výtěr a ten byl taky bez nálezu. Asi po týdnu se to ještě zhoršilo a mě sem počit že se dusím, byď to byl jen psychyvký stav, ale skončil sem na pohotovosti. Tam mi dali antibiotika, ale ani po dobrání nezbraly. Podstoupil sem kompletní interní a neurologické vyšetření, krevní testy a sono krku ohledně štítné žlázy. Vše naprosto v pořádku. Pouze na neurologii zjistili zvýšenou citlivost nervů a předepaly magnezium. To beru již několik dní, celkově se cítím lépe, vrátila se energie, ale krk bolí stle stejně, možn ještě víc. Byla už i teorie psychiky, bral sem nějaké homeopatika, igntii atd, ale stav se nezlepšil. Občas se mi velice těžko polyká a cítím jakoby knedlík v krku, ale paradoxně při jídle a pití nic takového necítím. Permanentní pocit tlaku je po skoo dvou měsících už fakt zničující, nenapadá někoho co by mohlo být původem a jak se toho zbavit?

reagovat 16.3.2010 12:01 - Dagmar Žáková

Zdravím a prosím o radu....

Davide, já mám naprosto totéž, Váš příspěvek jsem našla dnes. Pokud jste se toho zbavil, dejte mi, prosím, vědět, já to mám asi 14 dní a nevím, co s tím. Začnu podnikat vyšetření, ale tuším, že výsĺedky budou negativní. JE TO PRÝ O PSYCHICE! Nutno najít masážního terapeuta na páteř (zejm. krční) a léčitele, který to odblokuje psychicky (možno též psycholog, psychiatr). Podle toho, jestli léčitelům věříte. Pokud s tím ještě bojujete, dejte mi vědět na mail dagmar.zak@c-box.cz. Budu moc ráda za každé info. Dagmar

reagovat 16.3.2010 12:38 - Kamila

Ja sem to mela od žáhy,pritom sem ani tak paleni necitila ale porad knendlik v krku a tezko se mi polykalo.a souhlasim ze to urcite muze byt i od psychiky.Ale taky co sem takhle cetla tak spatny je komu dela problem polykat pri jidle.

reagovat 29.4.2010 09:39 - Dana

mámto samý.Strašně těžko polykám sliny aji jídlo.Poslední dobou mě bolí krční páteř, tak teď teda nevím, zda-li to může být i od toho ????????

reagovat 13.9.2011 23:48 - nisa

Možná bys si mněl pořádně zapíchat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2017 18:25 - Lenka

Zdravím a prosím o radu....

Dobrý den,mám posledních pár dní úplně to samé.Nevím,co to je.Jak to dopadlo u Vás,přešlo to samo,jaký byl důvod?děkuji

reagovat 11.10.2017 12:33 - Jiří

Zdravím a prosím o radu....

Příteli Davide, nerad ti ničím iluze, ale mám totéž, snad jen v ještě horším stavu, téměř v noci nespím, protože se dusím. Začalo to jen pocitem necitlivosti v krku, po té byla snížena funkčnost hrdla včetně polykání, nyní již polykání velmi obtížné až bolestivé, pocit škrcení a dávení. Nedej na rady laiků, problém mám již rok, Helicid užívám stejně dlouho a výsledek nula, jenom zhoršení. Je to opravdu šílené, lékaři tápou a ztrácí zájem. Jediná možnost je běhat dále a nenechat se odmítat, psychika může působit snad u lehčích případů, ale v případech jaké máme my tomu nevěřím.
Promiň za upřímnost, ale je to tak. Nicméně, ten Helicid, nebo Omeprazol bys zkusit určitě měl. Úspěch v léčbě přeje Jiří.
Pokud bys uspěl, napiš prosím stejně postiženému na mail:jise2004@volny.cz

reagovat 4.1.2018 19:30 - lyli

mam us vyse 4 mesicu bodavou silnou bolest na leve strane krku blizko klicni kosti ,prosim muzete mne nekdo poradit.dekuji

reagovat 5.1.2018 08:47 - Jana

mam us vyse 4 mesicu bodavou...

jít na vyšetření...

reagovat 21.1.2018 13:55 - Anonym

Je to od krcni patere -> fyzio -> odblokovat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *