bolest při pronikání penisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2007 16:12 - Veronika

Dorbý den, protože mě můj problém trápí již dlouho a nikdo mi zatím nebyl schopen pomoci, zkouším, co se dá. Můj problém je sexuální a jde v podstatě o to, že mám velké bolesti při pohl.styku. Hlavně tedy při vniknutí partnerova penisu dovnitř, čili mě bolí hlavně poševní vchod. Poté už to nebolí, ale ta počáteční bolest je dost velká a proto mě to trápí. Byla jsem u dvou gynekoložek, obě mi dělaly vyšetření a nic neobjevily, poslaly mě domů vesměs stím, že mám používat lubrikant. Ta jedna mi řekla, že mám užší poš. vchod a proto mě to může bolet. Nechápu ale proto, proč mám bolesti měsíc, když jsem s partnerem přes půl roku. Když použijeme opravdu hodně lubrikantu, tak je bolest jen mírná, ale stejně jsem po souloži hodně podrážděná a pro další dny nepoužitelná. S partnerem jsme kdysi mohli mít pohl. styk třeba dvakrát denně několik dní po sobě, ale nyní to absolutně nepřipadá v úvahu a já se bojím, že mě kvůli těmto problémům přejde v 19-ti chuť na sex. Poraďte prosím

reagovat 5.5.2007 18:42 - katka

já jsem měla první sex skoro před rokem. Přesto ale se mi stává, že mě to taky bolí- hlavně třeba když to je po týdnu nebo delší době, když je pauza jen den nebo dva tak to je vpodstatě úplně v pohodě. nebolí to extrémně, třeba prvních deset vteřin a pak už to je dobrý. Gynekoložce jsem si stěžovala asi měsíc po tom co jsem o "to" přišla, že mě to pořád bolí, a ona na to jen řekla, že to ještě dlouho bolet bude. Tak nevím... Jinak po tom už mě to nebolí, je to jen ten začátek, takže naopak když mám hned ten den další styk, tak to nebolí už vůbec. vysvětluju si to tím, že se vždycky nějak pochva roztáhne a pokud mám pak dlouho od sexu pauzu, zas se stáhne a pak to bolí.

reagovat 5.5.2007 20:07 - Petra

Verčo, asi potřebuješ delší předehru, to, co popisuješ bývá když nejsi přopravená a partner je takový akčnější. Ten lubrikant je určitě správné řešení, ale asi by to chtělo si o tom promluvit s partnerem.

reagovat 5.5.2007 22:06 - mo.

Veroniko, já mám to stejný celej život. Na gyndě mi taky řekli, že mám prostě úzkej vchod. I zrcadla musí používat ty nejmenší. Lubrikant pomůže jen nepatrně. Bohužel mi to dělá s každým chlapem, takže vím , že je chyba ve mě a ne v nich. Smířit se s tím nedá, takže to beru jako nutný zlo i když mám sex jinak moc ráda.

reagovat 5.5.2007 23:02 - Aja

Mě se to stává taky ;) tak nevim... Asi jsme v minulym životě zlobily :D

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2014 21:38 - karolina

Dobrý den mám přítele a ten už by chtěl mít se mnou pohl. Styk chodim s nim uz2roky a je mi 13 a v květnu mi bude14 no a jak jsem říkala chce mít se mnou sex ale já se bojím milují ho ale nevím jak mu to mám říct ze se toho bojím tak prosím pořad té děkuji Karolína :-):-)

reagovat 16.8.2014 16:24 - Klára

Já to bohužel taky mám. A...

Najdi si muže s drobným, malým mužstvím. Jejich pindík je i při plné erekci takový maličký, ale spojení budeš prožívat normálně jako ženská a bez bolesti. Zkrátka vzrušení se supersamcem má také svá úskalí.

reagovat 17.9.2014 18:11 - eva

já jsem měla první sex...

žadne lubrikanty to je nemoc z lubrikantu a vileči vas jedine penicinovi prašek předtím to umit intimnim midlem za 3dny to pocitite lip

reagovat 17.5.2018 09:18 - PANPIČUS

Má žena toto mêla také, tak jsme zkusili strčit ananas, a vše bylo normální... Jsem gynekolog, a ve škole nás učili, že při abnormálním protažení vagíny, se nestáhne jako před protáhnutím. Jestli funguje, tak pište. Jsem rád že mohu pomoct. Ale jestli vás to začne bolet, okamžitě přestaňte!

reagovat 27.6.2018 08:07 - Veroniko

život nám umožnuje vybírat partnera na sex a tak si tvoje kundička žádá menšího tajtrdlíka. Lída.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *