Bolest při pohlavním styku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.12.2000 23:03 - Alča

Při pohlavním styku pocítím někdy velkou bodavou bolest, jakoby něco uvnitř hluboko bylo a když se toho partnerův úd dotkne, tak to hrozně zabolí. Čím to může být? Také mám bolestivou menstruaci. Někdy mám bolesti i po styku.

reagovat 12.12.2000 15:31 - sona

Mela jsem pritele tem mel ud dost velky a taky me to bolelo hlavne ze zadu. ted mam pritele a ten ho ma akorat a zadnou bolest nepocituju. cetla jsem ze na velikosti nazalezi ale u me a ostanich kamaradek jo vsichni jsme se natom shodli a mame to vyzkousené. Kup si jeste lubrikacni gel.

reagovat 16.12.2000 18:30 - Doktorka

Může to být příznak např. endometriózy, myomů, zánětů či afekcí na děložním čípku. Určitě navštivte gynekologa, abyste měla jistotu, že jste zdravá.

reagovat 2.6.2001 21:31 - Elein

Mám velkou prosbu o radu. Je to pro mě moc důležitý,
protože mi to ztěžuje můj sexuální život. V poslední
době pokaždé po milování s manželem mě začně bolet
okolo vstupu do dělohy. Každým dnem se to stupňuje.
Není to bolest, je to spíš pocit pálení, svědění,
jakoby zapaření. Po týdnu to odezní a jsem v pořádku.
během toho času odmítám sex, protože je to krajně n
nepříjemné. Nemám žádný výtok, prostě žádné příznaky
zánětu, pouze okolí vstupu mám rozbolavěné. Nevím,
co mám dělat, nebaví mě neustále odmítat manžela a
vysvětlovat mu znovu a znuvu můj problém. Přemýšlela
jsem, zda to nemůže být orálním sexem? nevím. Při
milování bez orálního styku (kontaktu se slinami) tyto
problémy nemám. Poraďte prosím.

reagovat 2.6.2001 21:33 - sona

Taky jsem měla bolesti, kup si dobrý lubrikační gel nebo krém.


Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2015 15:10 - Katka

Zdravím. Jsem 5 let po operaci abcesu malé pánve, museli mi odoperovat vejcovody, vaječníky mi ponechali, i když na jednom mám cistu, která se díky antikoncepci nezvětšuje, ale po operaci nastal dost nepříjemný problém při vyvrcholení. Jedná se o bolest v podbříšku, která mě nutí na velkou a krvácím. Problém po pár minutách odezní, ale stěžujr to sexuální život. U gynekologa vše v pořádku, výsledky z prohlídek také. Setkala jste se s tím některá nebo máte radu, jak se toho zbavit, pokud to půjde. Děkuji

reagovat 24.6.2015 10:05 - Bára


Ahoj, mám takový...

Dobrý den, podařilo se vám problémy nějak vyřešit? mám stejné...
děkuji za odpověď

reagovat 27.9.2016 13:35 - Kristy

Při pohlavním styku...

Jak to dopadlo?? Mam stejny problem.

reagovat 24.2.2017 13:51 - vaneska

Dobrý den, mám dotaz týkající se především mého sexuálního života. Je mi 20 let, a sexuální život jsem začala v mých 16ti letech. Mezi 16-19 rokem jsem měla přítele, se kterým mě svírala během sexu neustálá bolest. Jeho penis měl přirozené míry. Největší bolest byla zpočátku sexu, a nebolel mě pouze penis, ale i jeden prst zpočátku, prostě vše. Nakonec to celé vygradovalo, byla jsem na laparoskopii, kde mi víceméně nic nezjistili. Bolest bych definovala jako zpočátku velice nepříjemnou, bodavou... při některých polohách mě bolí spíše zadek a pod levým žebrem, dělali mi ultrazvuk konečníku a také nic.. Kvůli odmítání sexu jsme se se svým partnerem rozešli, nyní však již mám partnera nového. Zpočátku je bolest opět veliká (bodavá), v průběhu sexu se zlepšuje, a někdy už nebolí vůbec (ale málokdy).. jinak při některých polohách zase bolest konečníku, pod žebry... Už nevím, co mám dělat, jsem z toho psychicky zlomená, a bojím se, abych opět časem sex nepřestala odmítat... opravdu jsem z toho psychicky rozložená, pokaždé už nechci prožívat bolest. Kamarádky mají sexuální život kratší než já, ani ne tak intenzivní, a nemají žádné takové problémy. Často trpím na záněty močového měchýře, a na cystoskopii mi zjistili zúženou močovou trubici. Občas mívám ve stolici krev. Může to nějak s tím souviset? Co mám dělat? Absolvovala jsem všechny gynekologické vyšetření, a moje poslední naděje je ta, že s tím může souviset močový měchýř, ale pochybuji, když mě bolí konečník. Děkuji za jakoukoliv odpověď. Menclová.. napadá někoho něco prosím?

reagovat 24.2.2017 14:31 - jan

Dobrý den, mám dotaz...

osobně si myslím, že je lepší se sexem začít trošku později v 16 je dost brzo. I ve 20 můžou být určité problémy, takto mladé dívky např. zpravidla nemají orgasmus při styku, při masturbaci bez potíží ano. Doporučil bych najít si partera, který na sexu nebude trvat. Dále nějakého hocha s menším penisem, asi půjde o velikost, proto Vás to bolí. Menší, štíhlé dívky mívají obvykle menší kalibr než nějaké statné ženy, co měří 180cm a více. Styk bych zkoušel jen někdy, pravidelně bych spíš dělal vzájemnou masturbaci. Muž jedna potřebuje sexuální vybití, potom ho chce mít spojené s ženou. Jde-li o masturbaci nebo styk, to není tak podstatné. Když styk občas je, tak to většině mužů stačí, pokud je partnerka mezitím masturbuje. Myslím, že během pár let se to upraví samo, občasný sex nebude vadit, pravidelný a častý zřejmě ano.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *