Bolest v podbřišku

Archiv příspěvků

reagovat 24.9.2009 21:36 - markéta

Dobrý den, poslední dobou mám bolesti v pravé i levé části podbřišku, jako kdyby mě bolelo slepé střevo, ale nemám horečky, postavit se můžu a teplá voda mi nic nedělá, je to spíše takové píchnutí, za chvilinku to přejde, ale umí se to objevit zase během dne, nebo za den...nevíte někdo, co by to mohlo být prosím??

reagovat 19.10.2009 09:43 - Katerina

Dobry den.Mam takovy dotaz.Pritele tri dny bolelo v podbrisku,tak jsme jeli do nemocnice s podezrenim na slepe strevo.Jeden doktor rekl,ze je to nejspis slepak,jenze dalsi,ze je pry nejak ucpany,tak si ho tam nechali a dostal dva klistiry,ale vubec se mu neulevilo.Tak mu dali treti a stale stejne.Krev i moc mel v poradku,ale nevedi si s tim rady.Nemuzou ho preci porad vyprazdnovat kdyz je to k nicemu.Nemame ho nechat vysetrit jinde.Jedna se o nemocnici,ktera ma nejhorsi povest,tak aby neco nezanedbali.Predem dekuji za odpoved.

reagovat 25.10.2009 13:45 - Barbora

Dobrý den,je normální že mě dva dny po menstruaci bolí v podbříšku?Už to trvá 3 dny

Oliva

reagovat 25.10.2009 16:53 - ,

Dobrý den, poslední dobou mám...

Může to souviset s páteří....

reagovat 3.11.2009 19:48 - Hana

Dobrý den, asi tři dny mě bolí v podbřišku přímo uprostřed, jakoby před menstruací. Beru ale antikoncepci, už rok a půl tu stejnou, a dostat to ještě nemám. Jiné problémy nemám. Nemáte někdo podobné příznaky? Těhotenství snad nepřipadá v úvahu, i když jsem minulý týden brala antibiotika. V srpnu jsem byla na kolonoskopii a všechno bylo v pořádku, takže střevo by to taky být nemuselo.
Předem děkuji

reagovat 2.12.2009 08:27 - Michal

Zdravím vím že podobné téma už to je (taky mám podobný problém).
Situace: už od včera (pondělí) mě pobolívá pravá strana podbříšku (nad tříslem) a mám citlivější pravé varle na omak (ne pořád), nic "cizího" jsem nenahmatal.
Zhruba pět let posiluju, ale v neděli jsem byl (asi po půl roce) plavat - slušně jsem se tam vyřídil a na stlačení mě bolí břišáky plošně - jenom pravá strana furt .. je mi 20 let
Kdo máte podobnou zkušenost pls poraďtě , nerad bych něco zanedbal ale jsem dost doktorofobickej - nejradši by jenom řezali pakáž.....

reagovat 27.12.2009 12:42 - alča

ahoj,mam taky problem!včera večer me začal bolet podbřišek ale nevim zda to nebude zanet vaječniku,problem je že na te strane mam jizvu po operaci střev,nemužu ani zakašlat jak to boli

reagovat 11.2.2010 11:53 - Petra

Dobrý den,bolesti v...

K čemu je tahle stránka,když tu stejě neporadíte !! ...

reagovat 11.2.2010 11:54 - utůhl

sdfghjklůpoikjuzhgt

reagovat 11.2.2010 12:00 - katka

K čemu je tahle stránka,když...

Aby se měl blbej čemu divit.....

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravotní potíže > Bolest v podbřišku

registrace | přihlásit se