Bolest v konečníku

Archiv příspěvků

reagovat 2.6.2012 12:50 - Hana

Taky mívám bolesti v...

Též mám už pár let bolesti v konečníku v noci a silné, jednou dvakrát do měsíce. Vyšetření-prý hemoroidy, operovat. Ale to ne, to raději ty noci přetrpím, konečník mažu gelem z dubové kůry a v noci při bolesti musím dát čípek. Ach jo.

reagovat 21.8.2012 13:21 - Mony

Hano,ale vše se dá řešit,proč žít v bolestech?čípky nesmíš používat moc douho,mají v sobě látku na kterou můžeš začít být alergická,a nebo ti také po čase nemusejí už zabírat.
Pokud máš vnitřní hemeroid,dělá se to to pod narkozu,konečník ti rozrvřou a hemeroidu tě zbaví,nebolí to tak jak trhlina v konečníku.

reagovat 21.8.2012 16:28 - Hana

Hano,ale vše se dá...

Mony, děkuji, ale už tolik lidí mi říkalo o nesmírné bolestivosti po operaci a též i o tom, že se jim udělaly znovu. Vím o druzích operací i ambulantních i pod narkozou, ale těch bolestí poté se bojím, ač nejsem žádný velký srab.

Koloidní stříbro

reagovat 21.8.2012 18:09 - Mony

Hani,já mám fisury,ale tady je operace zbytečná,pooperační stavy jsou bolestivé,ale u hemeroidů prý to tak není.Kamarádka měla zduřelý hemeroid,píchl injekci na umrtvení,prý to jen štíplo,a pak říznul a vytlačil sraženinu ven,pak jen mazala,a říkala že druhý den šla na wc,bála se,ale v poho.brala brufen,mírná bolest byla,ale ne tak děsná.kéž bych měla hemeroidy.
je to o tom najít dobrého doktora,který ti vše vysvětlí.
vyzkoušej ještě měsíčkový olej,promazavej,masíruj ho,třeba se ti vstřebá.Kup si ascorutin,je to levnější varianta na cévy.pokud ho nemáš zanícený,jen tě občas takto trápí,dá se s tím něco dělat.
držím palečky!

reagovat 13.9.2012 12:27 - Terka

Ja mam take podobne priznaky, mam na konecniku z vnejsi strany i jakoby nejake zdureni nebo vyrustek. K Dr bych sla, ale nevim k jakemu...
Kam se s timto problemem chodi? To mam jit k obvodnimu nebo na kozni? Je to dost choulostivy problem, tak je clovek rad, kdyz s tim obeha co nejmin lidi...

reagovat 13.9.2012 15:48 - Hana

Ja mam take podobne priznaky,...

Potíže s konečníkem řeší proktolog !

reagovat 13.9.2012 16:07 - halka

Prosím, máte někdo zkušenost s nemocí střev Proctalgia fugax ?

reagovat 21.10.2012 13:04 - Pavla

Prosím, máte někdo...

Ano,tuto diagnozu jsem slyšela před rokem. Problémy mám již 9 let po prvním porodu. Někdy bolesti přišly třeba až po několika měsících a jindy i několikrát za den. Nejdřív to byla jen křeče a velká bolest v oblasti konečníku, ale nyní se bolesti zhoršují a zasahují jak konečník, tak ženské orgány a spodní část břicha Částečně a velmi málo pomáhá horká koupel a analgetika a hlavně čas. V těchto stavech dostávám zimnici a bolestí mi tečou slzy. Někdy bolesti odezní během 5 minut a někdy trvají skoro hodinu. Nyní mám čím dál častěji i problémy s břichem a na cytologii mi našli zánět. Takže nevím,co mě dál čeká:-(. Proctalgia fugax se asi léčit nedá.

reagovat 5.12.2012 23:31 - Michal

Zdravim, jen chci upozornit vsechny, kteri zde popisuji kratkodobe krecovite bolesti v konecniku zejmena v noci, na vyse zmineny syndrom proctalgia fugax, ktery je s nejvetsi pravdepodobnosti pricinou vasich obtizi. Podrobnosti o tomto syndromu lze snadno vygooglovat, doporucuji prohledavat pouze stranky v cestine.

reagovat 3.1.2013 10:41 - petullis

Ahojky všichni, touto bolestí trpím už od základní školy, dříve mě to chytalo po stolici, později i v klidu. Je to šílená bolest, bolí mě jakoby konečník a jedna půlka hýždě nemohu se ani hnout, ležím na boku a ta bolest mě vždy úplně vyčerpá, jsem úplně mokrá jak se spotím a někdy se mi chce i zvracet. Všechna vyšetření v pořádku, hemeroidy nemám. Doktor mi na to řekl, že je to od kostrče. Tak nevím...

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *