Bolest achilovy šlachy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2001 18:43 - Marie

Poslední rok mne trápí bolesti achillových šlach na obou nohou. Ráno nemohu vůbec ohnout chodidlo pro bolest. Achillovky jsou oteklé a ztluštěné.
Léčba koupelemi a mazáním dolgit krémem na doporučení lékaře - ortopeda nepomohla. Navíc si ortoped s problémem nevěděl rady jak sám řekl. Prosím radu pro můj problém. Děkuji.Marie.'

reagovat 10.2.2001 21:45 - Milan Gargel

Vzhledem k tomu, že se Vaše potíže projevují po ránu, půjde s největší pravděpodobností o působení geopatogenních zón. Lékaři tomuto problému říkají "syndrom neklidných nohou", a veřejně přiznávají, že si s tímto "údajným syndromem" naví rady. Já jsem před časem řešil podobný případ s achilovkou, a skutečně po odstínění geopatogenních zón bolesti ze dne na den přestali. O syndromu neklidných nohou jsem přečetl několik článků v různých časopisech, a musím přiznat, že jsem se od lékkařů dozvěděl takové hrůzy o léčebných postupech, že jsem tomu nemohl ani uvěřit. Než by se přiznalo, že stačí vyřešit působení geopatogenních zón, tak se raději experimentuje na lidech. Nikdy bych si nedovolil takto hodnotit uvedené články, kdybych neměl s tímto údajným syndromem takové zkušenosti. Mohu-li Vám poradit, řešte nejprve hlavní příčinu - to znamená zjistěte zda neležíte v geopatogenních zónách, a jedině tehdy, když se toto nepotvrdí, volte klasickou léčbu.
Milan Gargel'

reagovat 26.2.2001 08:47 - Tomáš

Dobrý den!
Již téměř rok mám problém s achilovou šlachou na levé noze.V nejtenčím místě se objevil takový malý puchýřek ,který nechce zmizet.Šlacha nebolí stále,ale hlavně při rychlejším pohybu(běhu).Při normální chůzi potíže nejsou.Občas dochází i k bolesti v patě.Děkuji za radu.'

reagovat 4.3.2001 19:24 - Klára

Mám podobné potíže, achilovky mně bolí jen při větší zátěži. Paní doktorko, vyjádřete se ,prosím, poraďte, co dělat.
Díky. Klára'

reagovat 14.3.2001 19:54 - Doktorka

podle čínské medicíny mohou bolsti achilovy šlachy souviset se slabostí vnitřních pohlavních orgánů. myslím, že pokud vám klasická medicína nepomáhá, mohla byste vyhledat nějakého čínského lékaře či oborníka na akupunkturu.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2016 16:44 - ladislava

Prosím, poraďte, co...

Poperaci achylovky porad bolí

reagovat 6.11.2016 16:31 - Katka

Dobrý den,
jsem také po operaci achilovky. Zkoušela jsem všechno, ale nakonec mě neminula. Měla jsem tak hrozný strach, že to nedopadne dobře, že mě teď bolí pořád a jsou to už 3 měsíce. Teď jsem si opatřila takový měděný pytlík - kloubovník. Dávám si ho už týden každou noc a nechci to zakřiknout, ale už bolí mírněji.

reagovat 2.4.2017 18:40 - Renata

Dobrý den,
na krku se mi utvořila uzlina a tehdy mě začaly bolet obě achilovky. Z uzliny byla rakovina štítné žlázy. V době léčení mě achilovky nebolely.Nyní po 2 letech mě začaly zase obě achilovky docela hodně (dnes nemůžu ani chodit,jen šmajdám) bolet. Achilovky mám nateklé a aby toho nebylo málo ještě mně bolí všechny klouby i na prstech nohou i rukou a také bederní páteř tak, že nemůžu ani spát. Nevím zda achilovky léčit rázovou vlnou nebo laserem a kde může být příčina, když bolí obě achilovky?
je mi 55 let a s chůzí ani sportem to nepřeháním.

reagovat 13.9.2017 09:11 - Jiří Feber

Dobrý den,
na krku se mi...

Achilovka-pulzní rázová vlna perfektní,ovšem jeden zákrok-400kč,kdysi to stálo 1000 kč jeden zákrok.je potřeba aspoň 5.Prý je to nadstandard.
Před lety na to měli nárok jen špičkoví sportovci.
Další možnost injekce přímo do místa.Zadejte do vyhledávače-je tam více rad.

reagovat 30.9.2017 18:54 - Jiří

Ahoj všechny vás zdravím....

zkus pulzní rázovou vlnu,je to za 400kč jeden zákrok,potřeba 3 až 5.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *