Bola to laska z rychlika

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2005 13:07 - Marka

Přátelé...je šance najít

reagovat 20.6.2005 14:16 - Woland

Jedna moje znama takto nasla cloveka z tramvaje :) Ale za mesic se rozesli.. realita byla hodne jina nez ten sen, co si o nem vytvorili.

reagovat 20.6.2005 15:00 - Zuzana

Každou chvíli se objevují inzeráty typu "hledám kluka, který jel ve vlaku tehdy a tehdy bla bla". Já bych se aspoň o nějaký hledání pokusila. Víš o něm aspoň něco, čeho by se dalo chytit?

reagovat 20.6.2005 15:21 - Marka

Nevím ani zbla, jen to že byl, zřejmě kanaďan a jakým jel vlakem a kam, asi tak (protože dál to nejelo- Vídeň). To není nic moc, co? Já vím, že to je marnost nad marnost, něco mi říká, že to tak asi mělo být, že mě měl jen upozornit na to, jak jsem mimo, jak mám zavřeno vůči tomu, co visí ve vzduchu.. a možná taky, zda vím, co opravdu chci (a koho?).. tedy, nejsem zrovna pubertálního věku, aby mě něco takového tak zasáhlo..
Píšete o inzerátech. Existují nějaké mezinárodní "hledací stránky"?

reagovat 20.6.2005 15:47 - Zuzana

No tak to je horší než jsem myslela, když ani není odtud. Ale nějaké mezinárodní stránky určitě budou. Já bohužel nevím, snad někdo poradí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2006 01:35 - SmutnyClovek

Tento zivotni pribech mi pripomnel povidku, me byvale pritelkyne. Nikdy o tom nemluvila, ale asi taky neco takoveho kdysi prozila. Bylo to podobne: Divka potkala na nadrazi osudovou lasku, ale prerusil je prijezd jejiho vlaku, rozloucila se snim, az pak si uvedomila ze vubec nevi ani jak se jmenuje. A presne takove pocity jako ty popisuje, hrdinka povidky to resi tak ze neznameho, ktery se ji zaril do pameti, porad maluje. A diky tomuto zapalu, se zni stane slavna malirka. A po moc dlouhe dobe, se ten neznami ocitne na jeji vystave, a pozna se v jejich obrazech, nakonec ji kvuli tomu vyhleda, poznaji se a happy end :))) Tato povidka se mi moc libila a jako jedna z mala jejich povidek konci dobre:) Ja jen, ze sem si na ni vzpomnel:(
Nevim co bych poradil :((

reagovat 17.1.2006 14:02 - marka

To je krása! Děkujuuu!! To jsem přesně potřebovala vlít do žil. Víte, já jsem to taky tak cítila, už první dny po tom ´setkání´.Že tam byl tak moc pro mě, že mi to dojde ´až po letech´.. Když jsem stála na chodbičce, seděl tam na baťohu a něco si usilovně psal do svého deníčku.. Tak až někde budete číst nějakého nového pana spisovatele, a budete číst jak našel ´matku svých snů´on, tak je možné, že to bude o mně a mých dvojčatech, každý vnímavější člověk ucítí, že my tři mezi sebou máme zvláštní vztah.. Myslím, že jsme ho fascinovali.. a to že se mi o něm ihned rozjely erotické představy považuji osobně za víc než podezřelé;) Prohodili jsme spolu jen pár vět anglicky, když nám hledal a našel místo v přeplněném rychlíku. A ne jednou. Pořád se o nás jakoby staral, bylo to fakt zvláštní.. jeho hlas nezapomenu i samozřejmnost, se kterou jsem mu odpovídala, jako kdyby to byl ´můj chlap´..
Tož tak, stačí zas na chvilku.
Pa děcka, jsem ráda, že to se mnou sdílíte, i když jakoby není co. Díky za comments.
Jo. A bacha na Lásku, i když je neviditelná ":)

reagovat 20.1.2006 00:14 - nevvi

Za ledovou horou a černými lesy,je stříbrná řeka a za ní kdesi,stojí domek bez adresy a bez dechu.
Bydlí v něm,nechci říkat víla,ale co na tom,i kdyby byla,před lidmi se trochu skryla a víme o ní hlavně z doslechu.
Že lidi rozumné blbnout nutí a není na ni nejmenší spolehnutí,co ji zrovna napadne,to udělá.
Z puberťáků chlapy a z chlapů puberťáky,o ženských nemluvím,tam to platí taky a urážlivá je a hořkosladkokyselá.
Genetičtí inženýři,lámou její kód,po Praze se o nich šíří,že jezdí tramvají,strkají hlavy pod vodovod a pak i oni nakonec podléhají.
A holubicím dál rostou křídla dravců,družstevním rolníkům touha mořeplavců a lásce,té potvoře,sebevědomí,že bude dál vládnout naším světem,tedy i nám a po nás naším dětem,které na tom budou stejně špatně jako my.
Když chlap zmagoří láskou,utíká za ní,platí i s úroky a nepočítá s daní,u ženských je to přímo námět na horor,
papuče letí pod pohovku,nákupní tašky padaj na vozovku,ať si tramvaj zvoní,ať se zblázní semafór.
Tak až vám ta potvora zastoupí cestu,sedněte na zadek a seďte jak z trestu,
ať si táhne jak to dělají vandráci,
láska se totiž,i když je prevít,nikomu dvakrát nemůže zjevit,láska se totiž,i když je prevít,nevrací...
a nesmí vám to nikdy přijít líto,kupte si auto a cucejte chito,odreagujte se psychicky.
Protože jestli byste na ni měli myslet,to radši vstaňte a jděte za ní ihned,utíkejte než vám zmizí navždycky!
Přvrhněte stůl,opusťte dům,fíkusy rozdejte sousedům,nechte vanu vanou,ať si přeteče.Na světě není větší víra,pro žádnou z nich se tolik neumírá,ani v žádné jiné zemi na světě.....

Díky Marko,že na to nejsem sama.Taky mě "dostalo" krátké setkání.Já ho našla a nedopadlo to.Ale moc mi to dalo,měnilo mě to navždy.

reagovat 21.1.2006 16:36 - collin

:o) :o) :o)

reagovat 22.1.2006 16:02 - dara

Viete,baby,že na také vztahy,co trvajú len okamih sa nezabuda?Viem,o čom hovorím,o chvílu v prechodě a človek vidí,že viac vzpomína na takého"z rýchlika"než na chlapa,s ktorým strávil niekolko rokou...To je ta romantika,len nieje treba sa tým trápit,ale dobíjat sa tým,čerpat energiu z krásnych spomienok.Papa

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *