bojovat nebo jít z cesty?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2007 14:18 - emma

dobry den vsichni, doufam ze my trochu poradite, jak vybruslit ze sve nepekne situace.. poznala jsem chlapa, ktery je hodny, mily, ma me rad, ale ma jednu obrovskou chybu - je zadany. da se rici, ze spolu randime (ale nespime, zname se kratce), vsechno je jak ma byt, ale on pak odejde za svoji pritelkyni, kterou nema zrovna kratce. a ja bych moc chtela z tohoto "vztahu" odejit, ale nejde to.. ale nechci aby se mnou chlapi travili volnou chvili, chci uz taky nejaky poradny vztah. tak nevim co mam delat. tusim ze ji neopusti a nechci na nej tlacit, natoz mu davat nejaka ultimata.
zni to asi jako zpoved nejake slecny v puberte, ale verte ze to neni jednoducha a ani prijemna situace. za rady predem dekuju .

reagovat 1.10.2007 17:39 - Soňa

Těžko radit, já bych to asi vzdala, doku nejsi moc zaláskovaná a hlavně, dokud jste spolu nespali. Pak to půjde hůř. Zkušenost. Pokud do toho půjdeš, budeš muset počítat s tím, že se s tou druhou budete o něj přetahovat. Ty s výhodou nového, možná vášnívějšího vztahu (zamilovanost a novota sexu s tebou) ona s jejich společnou minulostí a fungujícími sterotypy. Volit musíš sama, taky si sama poneseš důsledky.

reagovat 1.10.2007 19:47 - Jana v Býku

Holka zlatá honem to ukonči.Chceš být ta druhá?A on je to pěkný vůl to mi věř.Vždyť tohle může udělat i tobě.Chceš-li vztah plnohodnotný jdi od toho.Toť rada má a myslím,že si stejně nenecháš poradit.Každý svého štěstí strůjcem-to mi věř.

reagovat 1.10.2007 19:49 - azazelo

"randime(ale nespime, zname se kratce)":))))))

reagovat 1.10.2007 21:22 - R.

Jestli nechceš být nešťastná, tak to ukonči. Být druhá není žádné terno. Vzhledem k tomu, že má tu svoji přítelkyni dlouho, nepočítej, že by ji jen tak nechal. Tebe má pro potěšení, ale kdyby se o tom dozvěděla přítelkyně a on si musel vybrat,vybere si ji a bez ohledu na to, co ti kdy říkal. Čím dýl to necháš a k tomu sexu taky dojde, tím hůř se z toho pak budeš vzpamatovávat. On si tím možná kompenzuje, co mu chybí ve vztahu, ale věř tomu, že šance na to, že budeš vítěz, není moc velká. To by museli mít velké neshody, atd.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2008 13:25 - emma

babka: jasně, to jsem tím vůbec říct nechtěla, že to tak dopadne vždycky.. spíš jen to, že kdybych se tehdy nebála, získala bych to, co jsem tak chtěla.. a celkově mi to přijde asi lepší, než věčně čekat co se stane, jestlis to prožila, víš jak strašně moc ubíjející to je.. ale nejvíc s tebou souhlasím ve větě, že o podobné typy není radno stát, to máš svatou pravdu..

jinak se měj taky hezky a věř že ráda jsem a moc :)

reagovat 17.2.2008 10:22 - M

já mám opačný problém, jsem ta kterou opustil pro jinou a taky se ptám, bojovat nebo to vzdát? Nemyslím si, že odešel, protože nemůže být se mnou, ale protože chce zažít něco nového, byly jsme spolu 20 let, a tak jsem se rozhodla bojovat, ale je to strašně těžké, jsem zlomená a na dně a nedaří se mi zvednout hlavu.....

reagovat 20.2.2008 15:14 - Eli

M, tady jde těžko radit, promysli, jestli ti za to stojí. A jestli se rozhodneš, že bojovat budeš, tak pak koukni, co psala MM, zažila přesně to samé: řekni mu, že o něj stále stojíš, ale nepiš mu pořád, neotravuj ho a prostě počkej, jak to bude. A jestli chce změnu, tak se trochu změň, proč ne. Zajdi si ke kadeřníkovi, kup si nějaké hezké oblečení, vyraž na vínko a zkus to ustát s noblesou - i to ho může vrátit k tobě.

reagovat 21.2.2008 13:01 - M

stojí za to! dík za typ na příspěvek MM, jako bych to psala já - jen nejsem tak daleko. Taky jí znám a myslím, že kromě okouzlení z mládí a eroticky vyzývavého chování mu nemá co nabídnout, nemají mnoho společného, nevěřím, že by jim to mohlo vydržet.A nechci ho omlouvat, ale je ve věku, kdy má pocit, že musí ještě něco zažít a tak zblbnul. Budu bojovat, ukážu mu, že i já jsem pořád ženská!!! držte mi palce

reagovat 21.2.2008 13:29 - Eli

M, držíme, to je jasné! Šmrncovně se oblékni, hezky se namaluj a vyraž! Dobře promysli, co přesně mu chybělo a zkus to změnit, hlavně žádný zhroucený telefonáty. Drž se a napiš!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *