Bojím se jít na lyžák....poraďte.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2015 23:08 - Martina z A

Lyžák se blíží a já nevím co dělat, jelikož se v noci počůrávám. Až dosud to vypadalo, že budeme na pokoji jen dvě, s kámoškou, no dnes jsem se dozvěděla, že bude s námi ještě jedna holka z vedlejší třídy, neboť jediné volné místo je v našem pokoji. Kámoška ví o mém problému a utěšuje mě, že spolu to zvládneme, že ta cizí holka se nic nedozví. No nevím! Stává se mi to téměř každou noc a plenkové kalhotky často protečou, takže musím prát i prostěradlo. Jelikož se zvyknu odkopat a bojím se, aby si nevšimla, že spím v plenkových kalhotkách, tak si budu muset dávat i pyžamové kalhoty a ty také musím prát a pak to všechno i někde vysušit. Bojím se tam jít, ale kámoška mě pořád přemlouvá, ať neblázním, že mi pomůže a bude to v pohodě. Věřili byste, že to neskončí totálním trapasem, že se pak nebudu muset stydět před celou školou? Šli byste na mém místě? Poctivě se léčím, proto neraďte mi, že se mám léčit. Dík

reagovat 9.2.2015 10:18 - PP

Toto je mi nějaké velice podezřelé. 1)Přece v dnešní době není problém, aby rodiče napsali omluvenku. Zvlášť, když je chřipková epidemie, tak to vůbec nebude nápadné.
2) tato konstrukce má další chybu, že přece rodiče by svého počůránka nehnali na lyžák a už dávno by promluvili s učitelkou, že lékaři tento druh aktivity nedoporučují ze zdravotních důvodů.
3) obvodní doktor by ti napsal papír, že momentálně máš zákaz trajdat po horách, protože jsi u v procesu léčby a on zakazuje účast na lyžáku, aniž by nějak zdůvodňoval proč a kvůli čemu.
4) kamarádka, která jako každá slepice všechno někde vyplkne, mi tam také nepasuje.

reagovat 9.2.2015 14:15 - Martina z A

Nikdo mě nenutí tam jít, není problém zařídit, abych nemusela nikam, ale těšila jsem se, protože ještě jsem nikdy nikde nebyla a měli jsme být na pokoji jen dvě a kámoška to nerozkecá. Jen se bojím, že se to nedá přežít bez trapasu, tak jsem chtěla víc názorů, neboť s kámoškou se názorově neshodujeme.

reagovat 9.2.2015 14:21 - Martino

Nikdo mě nenutí tam jít,...

nejzdi tam, jestli je to všechno pravda, tak to to za to nestojí.

reagovat 9.2.2015 14:30 - Martina z A

Bohužel, je to pravda.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2015 13:01 - ?

promiň ale jak dlouho to léčíte?
místo lyžáku bych raději řešila jak se toho zbavit a pokud to trvá šla se léčit jinam!!!

může pomoci i čínská medicína nebo homeopatie
a pokud se tomu nesměješ můžeš zkusit i tohle:
To, že Světový den enuretiků připadá na 25. listopad, svátek sv. Kateřiny, není náhoda. Svatá Kateřina byla již od středověku považována za patronku lidí trpících nočním pomočováním. Modlitby ke svaté Kateřině nebo svatému Vítovi měly pomáhat odstranit tento problém.

reagovat 10.2.2015 13:06 - homeopatie


výborný lék akutních močových infekcí ale i nočního pomočování, je lék Equisetum 9 CH. Při infekci má dítě neustále nucení na močení, ale po vymočení nenastává úleva. V případě nočního pomočování je lék předepisován, pokud dítě nemá žádné symptomy a nepomáhají běžná režimová opatření. Podáváme v dávce 5 granulí 2x denně. Lék je pouze na lékařský předpis.
dalším lékem na noční pomočování je lék Causticum 15 CH. Lék je vhodný pro dítě, které se pomočuje v první části noci, je velmi soucitné, zodpovědné a často se zastává menších dětí či pečuje o sourozence. Lék podáváme v dávce 5 granulí večer před spaním.
pro dítě, které spí velmi tvrdě, a i když ho rodiče v noci probudí na čůrání, stejně u toho spí a ráno si nic nepamatuje je vhodné homeopatikum s názvem Kreosotum 9 CH. Dítěti se často o močení zdá, právě ve chvíli, kdy močí. Lék je pouze na lékařský předpis, podáváme ho v dávce 5 granulí večer před spaním.
dalším lékem, který může ovlivnit noční pomočování, je lék Pulsatilla 15 CH. Podáváme ji dětem velmi fixovaným na matku, které jsou nesmělé a citlivé, špatně zvládají odloučení. Lék podáváme večer před spaním v dávce 5 granulí.
lék Sepia 15 CH se častěji používá při enurézy u dívek, které se pomočí už na začátku spánku. Děti rády tančí a sportují, ale jinak mají radši samotu. Podáváme rovněž večer před spaním 5 granulí.

reagovat 27.2.2015 15:55 - míla

Jak ses nakonec rozhodla, jela jsi na lyžák nebo ne?

reagovat 27.2.2015 17:24 - Steve

Na lyžáku apod akcích je super sranda :-) nechápu proč se bát.

reagovat 27.2.2015 17:33 - no

Na lyžáku apod akcích je...

jenže ona má problém s pomočováním a to pak sranda neni

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *