bojim se oralu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2007 11:34 - gabisek:-***

Ahojky.chtela bych uz moc zit sexualnim zivotem,ale bojim se oralniho sexu.jak kazdy vime je to soucast predehry.ne ze bych se bala ze neco zkazim nebo tak,ale bojim se ze nebudu vonet svemu partnerovi.a co kdyz mu nebudu ani chutnat?napiste mi prosim co si o tom myslite.dekuji.pa

reagovat 17.8.2007 13:13 - Radka

Nemusíš si s tím, Gabísku, lámat hlavu. Dobrá půlka párů orálek neprovozuje. Většinou proto, že jednomu z nich se to nelíbí. Podle mého názoru to ale je škoda, určitě je ten sex chudší. Ale kdyby se ti to nelíbilo, můžeš odmítnout. Není to úplná samozřejmost.

reagovat 17.8.2007 13:18 - Lili

Z toho si fakt nic nedělej. To příjde samo. Já to měla taky tak, vůbec jsem si nedokázala představit, že bych ho strčila do pusy, ale pak příjde ta chvíle, oba jste vzrušení a tak něja to příjde samo. Ale pokud nebudeš chtít, tak to prostě nedělej

reagovat 17.8.2007 13:31 - Deana

ale Gabisek má strach, že nebude chutnat ona jemu, ne? TAk jsem to aspoň pochopila já. Na to by Ti měli odpovědět spíš nějací kluci. Ale myslím si, že když jsi čistá, tak vonět klukovi budeš.

Radko, odkud máš info, že půlka párů orál neprovozuje? Někde jsi ji četla, nebo z tvého okolí? Já jsem o tom nikdy nepřemýšlela, mně to přijde jako samozřejmost.

reagovat 17.8.2007 13:34 - Simona

Přesně tak to je,jak napsala Lili,musí přijít ta chvíle....S prvním manželem jsem se k tomu "nedonutila"-prostě to nešlo a teď skoro 12 let podruhé vdaná,je orální sex u nás skoro tak často jako normální (možná i více) :)). Prostě to musí přijít samo a musí to tak cítit oba.Opravdu se toho nebuj ale hlavně se nenuť

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.12.2015 17:08 - Milan

S přítelkyní jsem dva roky ona me kouří když má náladu a pokud náladu má tak mj to udělá opravdu dobře a já bez lizani bych si předehru nemohl nikdy představit miluji lizani ale musí partnerka vonět být dole holá jak mam rad a také její vagina musí být sexy jinak děkuji ale nechci.

reagovat 14.9.2016 15:48 - Dana

Neumín si představit sex bez orálu nejlepší je 69.Když jsme hodně nadržený tak se při 69 uděláme společně a když jsme ještě unavený tak zachvili usneme a je to boží taky.Člověk si má dopřát co se mu líbí.

reagovat 14.9.2016 18:21 - Steve

Pro mě NEEXISTUJE a vůbec mi nechybí. :-)

reagovat 14.9.2016 18:22 - Steve

Jsem Hetero, takže to mile rád přenechám těm teplejším párům stejného pohlaví ...

reagovat 15.9.2016 00:11 - gdg

Ahojky.chtela bych uz moc zit...

Vše je na tobě, když se budeš udržovat čistá není problém. A kdyby ne? Tak jsi k sakru člověk a alespoň tě bude mít takovou jaká máš být. Je to chlap, si s tím poradí. :) A i kdyby se mu cokoliv nelíbilo tak nato okamžitě zapomene jakmile mu přelízneš spodek od koulí až po žalud. :D A když ho k tomu vypiješ ještě s tím zadostiučiněným úsměvem aby viděl jak ti tam cáká tak pro tebe bude lízat popelnice. :) Ale pro některé dámy je to tabu, tomu rozumím. :))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *