Bojím se, že jednoho dne zabiju...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2005 10:21 - Ája

Sice jsem ho upoutala, mám ho doma řadu let, ale je to o nervy :-)

reagovat 19.10.2005 10:47 - kiki

to ÁJA - a jakpak jsi ho upotala napíšeš?:)

reagovat 19.10.2005 11:03 - Agáta

Jak na štíra?
Pistolí!

reagovat 19.10.2005 11:52 - Renata

Je pro mě hrozně těžký o těhle věcech mluvit, vlastně to vůbec nedokážu a proto volím tuhle anonymní formu - Internet. Před skoro 3 lety me opustil přítel,zachoval se ke me v mnohým ohledu strasne, detaily nejsou až tak důležitý, shrnu to jednou větou: podařilo se mu zničit mi život, sebevědomí a zdeptat mě. Normální reakce by asi byla na všechno zapomenout, ale já nemůžu,ty následky mě totiž provázejí doteď a můj život už nikdy nebude jako předtím. Cítím strašnou nenávist, dlouho jsem s tím bojovala, ale nebylo to k ničemu, naopak byla čím dál tím intenzivnější. Dospělo to tak daleko, že mám pocit, že jediná forma úlevy by byla ho zabít. Nejdřív to byla jenom letmá myšlenka, ted?už ale dostala konkrétní podobu. Vymýšlím scénáře jak to provést a přitom to nechci udělat, nechci nikoho zabíjet..je to hrůza, mám ale pocit, že je to jediné řešení. Že jedině tak se mi uleví, až budu vědět, že už neexistuje, že není..Nejedná se mi už tak ani o pomstu, ta by to nevyřešila, ale prostě chci, aby zmizel jednou provždy z povrchu zemského a já tak měla klid. Co byste mi poradili? Přejdou mě tyto myšlenky nebo jsem blázen? Měli jste někdy podobné pocity nebo jsem v tomhle úplně sama? Co mám dělat?

reagovat 19.10.2005 13:06 - muž

Obvykle to bývá jednoduché = je to uražená má ješitnost, že ON se vykašlal na mě. S tým ti nikdo nepomůže, musíš si to vybojovat uvnitř sama. To se stalo asi každému, tak se tak nelituj.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2010 09:27 - PetrDruhy

Ty vševěde druhý,nauč se...

Frogy je mi líto, její matka nezvolila dobrého partnera pro život.

reagovat 11.7.2010 09:35 - PetrDruhy

Jinak, dneska jsem trochu hubatej, neberte mě moc vážně. Přeji všem hezký den a sílu k řešení strastiplných problémů.

reagovat 22.10.2013 12:28 - Andrejs

Dobrý den.Ráda bych se podělila ze svým příběhem.Před několika rokama jsem se v práci seznámila s jedním docela fajn chlapem.Rozuměli jsme si a mě imponovalo,že je o dost starší,navíc jsem si myslela,že bude mít daleko více rozumu než mladí kluci.Ted už vím,že tohohle osudného omylu nikdy nepřestanu litovat..Po nějaké době kdy jsme spolu jen tak chodily a bylo všechno fajn mi navrhl abych se k němu nastěhovala a neplatila nikde zbytečně nájem tak jsem souhlasila protože mi to přišlo celkem rozumné..V bytě neměl celkem žádné vybavení a tak jsme se domluvily,že si půjčíme peníze abychom si to tam mohli udělat hezký.Těsně po tom co mi přišly peníze na učet přišel s tím,že je na tom bytě dluh po nájemnících který se musí zaplatit.A tak jsem spadla do pasti.Zhrnu to aby to nebyl článek na hodinu.Skrátka ukázalo se,že můj drahý je těžce závislý feták.Musela jsem si půjčit další peníze abych měla vůbec z čeho existovat protože mi peníze kradl a ne jen peníze postupně zmizely všechny moje cenné věci.Abych měla vůbec na autobus schovávala jsem si drobné do boty.Když jsem chtěla odejít sliboval hory doly..vyhrožoval,že be země umře že si něco udělá..Svěřil se i matce a ta přišla s nabídkou,že mi půjčí peníze abych se dostala s těch dluhů.Věřila jsem jí a opět si půjčila.Přece jen bude lepší dlužit jí než bance.A jak jsem dopadla?Bez peněz a ještě mi vyhrožují,že na mě dají trestní oznámení a ten ubožáík se mi ještě vysmál,že ted už si mě exekutoi najdou..Ted mám nejlepšího človíčka jakýho mi mohl svět dát a malinkou holčičku..Že mám vlastně štěstí?To ano až na to,že dlužím kam se podívám a šílím strachy kdy nás navštíví exekutor.A ten k.... si žije klidnej život v tom svým fetáckým světě,pomlouvají mě kde můžou a hlavně nemusí nic platit.Totálně mě zničil,chodím k psychiatrovi a říkám si jak taková hiena může vůbec existovat a jak někdo může věřit v boha když na světě není vůbec žádná spravedlnost..Ulevilo by se mi kdyby se mu stalo něco strašného a aby zmizel ze světa a trpěl

reagovat 22.10.2013 15:42 - Smrt fetkam!

Dobrý den.Ráda bych se...

Fetakum se neda verit je to odpad spolecnosti!Nemela jsi to nechat zajit takhle daleho hold naivita se nevyplaci...

reagovat 23.10.2013 06:18 - je

to blbý ale třeba by ses pak nedostala k tomudle hodnýmu ..
já to měla dost podobně
v sobě samotný to řeším tak že jsem si musela nějak vyřešit nějakou karmu nebo
kýho víra něco co nedává smysl a pak najít něco ok mohla sis dalšího najít stejný typ
ale to asi snad zatím není takže tvá kletba je vyřešná a peníze jsou peníze ale dítě je životní bonus a vo to de ..
drž se a zkus odpustit zbytečně se tím tížíš a on je ok a ty si děláš v duši zle
a ohrožuješ tím dceru a její karmu
emoce je věc složitá moc a moc je to složité a proto se lidi vraždí ....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *