Bohatý milenec x chudý přítel

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2013 12:31 - tulipanka

Zdravím všechny,

a ráda bych váš požádala o radu. Mám 2,5 roční vztah s přítelem (já 28, on 32), bydlíme spolu v podnájmu, nemáme žádné závazky, co se týče hypotéky, dětí atd. Mám ho velice ráda, vyhovuje mi v sexu, rozumím si s ním, někdy je trošku upjatější a pedant, ale to vždy přejdu, když vidím, jak je pozorný a schopný, co se týče ve starání se o domácnost a mě. Už rok si přeji začít pracovat na miminku, ale u něj to nevypadá, stále hledá lepší práci, snaží se studovat a dokud nebude trochu zajištěný, nechce o tom moc přemýšlet.

Problém je v tom, že před 2 měsíci jsem poznala jiného muže. Má partnerku, je mu 40, je zajištěný a vím, že bych s ním nemusela řešit existenční problémy, tak jako teď. Baví mě s ním trávit čas a líbí se mi. Ví o tom, že chci brzy děti a navrhl mi, ať se o dítě pokoušíme spolu ... úplně mi to vyrazilo dech, po tak krátké známosti, kdy jsem to spíš brala jako úlet a že mě má jen pro zábavu (jsem hodně nedůvěřivá) na mě vybalí tohle. Vím, neměla jsem si vůbec s ním začít, ale lákalo mě zakázané ovoce a tak jsem přítele podvedla, teď nevím, jak z toho ven. Zůstat s přítelem a čekat, že on se mnou bude chtít mít děti třeba za půl roku a nebo si začít s milencem, který je ochotný mi nabídnout, to co nejvíc chci.

Přítele mám stále velice ráda a stýkání s novým mužem nezměnilo vztah k němu, ale mám šílené výčitky svědomí, v noci se budím a nevím, co dál dělat ...

Děkuji za jakoukoliv radu

reagovat 4.2.2013 10:00 - Yarda

Tobě není třeba radit, jsi očividně šikovná holka a poradíš si :-). Je to přece osvědčenej a téměř idální model - doma věrný pečující blbec a mimo domov charismatický (a v tomto případě ještě navíc bohatý) milenec! Nezbývá, než gratulovat! S těmi dětmi je to trochu riskantní, kdyby se domácí trouba dovtípil, že nejsou jeho, mohl by Tě kopnout kamsi, přičemž nepočítej, že by Tě milenec podržel (on hlupák není , proto ti imponuje). Takže to může vyjít a bejt skvělý, nebo taky zůstaneš sama a maximálně vysoudíš nějaký alimenty.

reagovat 4.2.2013 12:01 - x_x

Tobě není třeba radit, jsi...

Yardo, bravurní hodnocení.
Ostatně i v jiné diskuzi jsme se dočetl, že většině žen imponuje rázný a razantní mužský a ten hodný blbec, co ji miluje, je nijak nevzrušuje. "Není tam ta jiskra".

reagovat 5.2.2013 07:25 - Jirka

Zdravím všechny,

a ráda...

Tak co, jak jsi se rozhodla?

reagovat 5.2.2013 07:44 - Helena

Ale ona přece píše, že vztah s přítelem je skvělý, že si vyhovují i v sexu, nevyvozovala bych z toho, že tam chybí jiskra. Že se přítel snaží zatím bránit dítěti, protože ví, že by rodinu momentálně nedokázal finančně zabezpečit, to taky chápu a je mi to sympatické. Je prostě zodpovědný. Myslím, že by ses měla přítele držet, narazit dneska na pořádnýho chlapa je skoro zázrak. Rozhodně na něj neudělej podraz, že si umotáš dítě někde jinde a jemu budeš tvrdit, že je jeho. To je svinstvo nejtěžšího kalibru. Já bych si s ním pokusila ještě promluvit, dát mu najevo, jak moc ti na dítěti záleží - a stanovit si společně nějaký termín, který bude pro oba přijatelný. Jinak si myslím, že jsi ještě mladá a když budeš mít děcko třeba ve třiceti, nic ti neuteče.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2013 12:19 - hmm

Kecat může, ale pokud to skutečně budou zkoušet, tak ta holka může otěhotnět hned, takže ten chlap do oprátky poleze, a není způsobu jak tomu zabránit. Zajímalo by mně, jak by řešili takovou situaci.

reagovat 6.2.2013 21:00 - miska

mne soustavaj chlapi i zenati

reagovat 6.2.2013 22:31 - Pat

Je fakt, že tohle těm...

K manželce teda férovej nejsi, když jsi jí zahejbal. Férovost totiž není o tom, že se to snažíš utajit, aby se to nedozvěděla.

reagovat 7.2.2013 10:42 - Yarda

K manželce teda férovej...

Souhlasím. Byl jsem tak vychován, ale tím pádem mne především ženy považovaly za hodného troubu, a nebyl jsem pro ně pro ně není atraktivní. Tak se to snažím změnit a první úspěchy se dostavují :-).

reagovat 7.2.2013 13:45 - Pat

Souhlasím. Byl jsem tak...

A proč teda manželce zahejbáš? Aby sis dokázal, že jsi atraktivní? Nebo máš ještě jinej důvod?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *