Blondýna versus tmavovláska trochu jinak

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2006 17:33 - Viive

Nevím, zda tato otázka patří sem, ale zajímal by mě názor mužů (kluků) ve věku 18 - 30 let. Pozn. Starší ani mladší věkové ročníky či ženy (dívky) tímto nechci diskriminovat, ale jedná se o malou anketku, kde je pro mě rozhodující názor mužů v tomto věkovém rozmezí a pohlaví. Má otázka zní: Který typ dívky by vás více zaujmul? (Pozn. Nepatřím ani mezi jeden z nich.)

1. typ:
Dívka blondýnka, popř. špinavý blond, vlasy vlnité, polodlouhé, naivní typ, mladší vzhled cca 17 let (je jí 24), chování hravého dítěte, skoro puberťáka, smějící se typ, někdy neadekvátní smích a hrubší vystupování, jedná se o hezkou dívku, nepříliš výrazných ženských rysů (prsa), větší zadek, mírně silnější nohy, útlý pas, mírně klátivá chůze.

2. typ:
Dívka tmavých (černých) vlnitých vlasů, štíhlý typ, výraznější ženské partie než dívka typu 1, menší zadek, štíhlé dlouhé nohy, malé bříško, méně utlý pas než dívka typu 1. Obličej spíše dospělého typu, odpovídající věku cca 20 let (je jí 23). Vážný typ, nepříliš smějící se, mírně sebevědomý výraz, dospělé chování, konzervativnost, odměřenost, smyslná chůze, spíše introverze.

Samozřejmě popis těchto dvou typů není značně celkový, avšak zajímal by mě vás názor, kterému typu byste dali přednost, zda-li dívce typu 1) upovídanější, rozesmáté, veselé, optimistické... či dívce typu 2) tišší, stydlivější až tajemné, méně optimistické, spíše vážné.

reagovat 23.7.2006 19:29 - xxcd

Nechci kazit otázku, ale má odpověď je dívka číslo 2 ... Ale ... až na to, že je optimistická i vážná, tišší i ukecaná, usměvavá, veselá atd. .... Prostě tmavovlásky a ještě s kudrlinkami mají své krásné kouzlo, které se mužům těžko (Těm kteří ví, co myslím) vysvětluje ... To je k tomu vzhledu ... Vlastnosti jinak nejsou dány barvou očí a vlasů !!!

reagovat 26.7.2006 13:59 - Viive

Děkuji za odpověď, ale proč kazit otázku? Jinak další odpovědi, pánové? Čekám, čekám. :-)))

reagovat 26.7.2006 16:31 - xxcd

Protože otázka kombinuje design + duši :-) Potom je těch kombinací možných strašně moc, minimálně tolik, co sem přijde lidí :) Jiak není za co ....

reagovat 26.7.2006 18:40 - Lukas

Mne se libi blondyny a brunety, svetly oci, stihle, stredne vysoke az vyssi, inteligentni, sebejisty, ale ne dracice, se smyslem pro humor, schopne, tolerantni, sexualne zalozene.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2012 08:05 - :-)

A ja zboznuju modrooke...

taky tak

reagovat 5.6.2012 08:07 - Láďa

Já zas tmavovlásku s hnědýma očima a malejma prsama

reagovat 18.6.2012 21:16 - Anet

Já zas tmavovlásku s...

Klobouk dolů! :))) Aspon nekdy tu povzbuzuje nás, s malýma prsama.

reagovat 7.2.2016 20:24 - Michal

Nenávidím odbarvené blondýny. Těch pravých je málo. Nejhorší jsou ty odrosty a hlavně nabarvená blondýna s černým obočím a ještě k tomu když chlastá a hraje si před ostatníma, že doma funguje jak má. Přitom stojí za hovno. Posadit ji do telenovely

reagovat 8.2.2016 07:18 - Roman

Klobouk dolů! :))) Aspon...

když ti to pomužé tak já taky bojuju za malá prsa. nemám rád velká, příjdou mi vulgární. msalá prsa jsou elegantní. nechápu proč si je dávají zvětšovat. smekám před ženskejma ktery si umí přiznat že malá prsa jsou pohodlnější a že bez velkých na obdiv se dá žít.velky prsa víc fascinují ženy než muže a na muže se to pouze svádí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *