Blonďaté šílenství - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2003 15:09 - Dana

Že by zrovna blonďatí a modroocí Vikingové, před kterými se několik staletí třásla celá Evropa, byli plaší a bázliví?

reagovat 23.7.2003 23:23 - Kacka

Nikdy jsem neměla problém s navazováním známostí, ale teď, s odbarvenou kšticí, mě častěji oslovují na ulici a dokonce jsem dostala (jen tak) pár velmi drahých dárků. Jo a během posledního půlroku asi tři nabídky k sňatku, z toho dvě velmi lukrativní.

reagovat 24.7.2003 11:02 - andrea

Je fakt, že chlapům se prostě blondýny líbí mnohem víc než brunety. Já sama jsem bruneta (průměr - ani krásná ani ošklivá) a většina mých kamarádek jsou blondýny a vedle nich jsem si v životě u žádnýho chlapa neškrtla. Ale přece kvůli tomu nevyměnim kamarádky, se kterýma si dobře rozumím. Nedá se holt nic dělat.

reagovat 25.7.2003 12:05 - Matěj

Blondýny jsou lepší? Nemyslím, že by byly jedny lepší a jedny horší. Jsou na tom půl na půl. Znám spoustu šeredných, tlustých, poďobaných jak černovlásek, zrovna tak blondýn a naopak superkoček a nerozhoduje barva vlasů, ale celkový vzhled, kvalita vlasů, obličej, postava. Takže jestli někdo myslí, že blond k dokonalosti stačí, tak lituji, ale nestačí ani zdaleka. Nebo snad chcete porovnávat např. Ornellu Mutiovou s nějakou blondýnou? Tak to byste nějakou, která se jí vyrovná hledali bez efektu do smrti.

reagovat 29.10.2003 14:46 - Michal

Tak s tebou Mateji souhlasim na 10000%, nejde prece jenom o nejakou barvu vlasu. A i celkove si myslim, ze je vice krasnych cernovlasek nez blondinek. Potkavam mnoho blondinek, ktere bych okem nezavadil. A navic v postkommunistickych statech evropy stale je vsechno jeste takove nove a casto se to se vsim az moc prehani. Na zapade je to uz davno uplne jinak. Ziji dlouho za oceanem a nevim o tom, ze by tady lidi silely po blondinkach.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2008 11:05 - jíta

já si myslím, že chlapům na barvě vlasů nezáleží, líbí se jim prostě pěkné vlasy, husté, delší a hlavně udržované! Současná móda oškubaných hlav přivádí mého muže k záchvatům smíchu a ono tolik vychvalované "provždušňování a prostříhávání" nazývá trimováním. U pejsků a adolescentů je to možná roztomilé, ale u žen tragické!

reagovat 16.10.2008 15:01 -

Ja milujem čierne ženy,sa mi brutálne páčia.

vačšina mojich dievčat a žien boli čierne.Som na nich závislí,lebo čierna farba je taká ženská,zobrazuje ženskosť.

To je dobrá hlúposť,práveže blondaví sú najdivokejší ja som chodil von z troma gangmi a vo všetkých bol vodca blondák a čierny robili čo povedal sa ho báli,najhoršia kombinácia je totiž biely grázel,to je najhoršie čo môže byť a taký utlačovaný nikdy nebol a ani nebude.

reagovat 16.10.2008 15:19 - SD

Sakra som sa zabudol podpísať tak sorry,ale ináč ešte,že všeobecne myslím,že na týchto veciach nezáleží,v podstate je každý človek indivídum a nepatrí do skupiny.Vedci hovoria,že beloch má geneticky fyzicky lepšie predpoklady a stavbu niektorí zasa hovoria naopak,ale najserioznejšie výskumy nedokázali genetickú rozdielnosť v rasách.To som videl v dokumentoch aj na wikipedii to je tuším,a je fakt pravda,že rasa nesvedčí absoulutne o ničom.To sú len klamstvá bulvárov,ale treba pozrieť seriozny dokument ked chceme niečo vedieť naozaj.

reagovat 16.10.2008 16:03 - JM

jíťo, souhlas! Současná móda oškubaných vlasů je přímo děsná! Mnohokrát mě kadeřnice přemlouvala, že mi vlasy prostříhá a dokonce se ušklíbala nad mým přáním mít vlasy stejné délky, neprostříhané. Naposledy mě přemluvila, že mi jen lehounce prostřihne kolem obličeje a ofinu, děs a hrůza, jsem ráda že mi to konečně dorostlo, už nikdy víc! Dnešní kadeřnice jsou nezkušený mladý nány, který každou ženu chtějí ostříhat stejně, podle poslední "módy", no ne na každého se stejný sřih hodí.."nejlepší" jsou ty vyžehlený prostříhaný "rousňy":-))))))))))).

reagovat 28.12.2009 15:51 - Václav

Nejvíc sexy jsou pro mě hnědooké brunetky s bílou pletí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *